Heineken Fanfare in het nieuw(s) Bedrijfsleider Scheltema na de overhandiging van de jonge bok aan de fanfare. Zaterdag, 29 september jl„ was het dan eindelijk zover. De leden van de Heine ken Fanfare konden zich in het nieuw steken en zich aldus presenteren aan de bedrijfsleiding van de Bossche brouwerij en aan nog enkele andere ge nodigden onder wie de heren Kleiberg, Coebergh en Kappelle. Ook de oud commissieleden van de commissie van advies van de fanfare, de heren Van Berkom, Van Westrhenen, Ritman en Beukers en het bestuur van de perso neelsvereniging gaven acte de pre sence. Verder waren tevens aanwezig de heer Pisa en zijn staf van modehuis Pisa, dat de nieuwe uniformen heeft ge leverd, en ontbraken vanzelfsprekend ook de echtgenotes van de fanfare leden niet. Tegen vier uur 's middags kwam het korps door de Bierstraat richting kan tine aangemarcheerd, waar de geno digden zich intussen hadden opge steld. Dirigent Van Dijck presenteerde hier het korps aan bedrijfsleider Scheltema, die op zijn beurt de magni fieke kleding, ontworpen door mode huis Pisa, bewonderde. Vervolgens overhandigde de heer Scheltema na mens de Bossche brouwerij aan de fanfare een jonge bok, die als nieuwe mascotte de naam Hein V meekreeg. Hierna nam mevrouw Leyerweert het woord namens het Damescomité van de fanfare. Zij schonk een prachtige bandolier aan de tambour-maïtre. Ten slotte bood de heer Coebergh de fan fare een fraai tromvaandel aan namens de commercie. Tijdens het gezellig samenzijn, dat hierop volgde en waarbij de korpsleden in uitgaanstenue gekleed waren, sprak de heer Pisa zijn waardering uit voor het feit dat hij voor de derde maal de uniformen van de Heineken Fanfare mocht leveren. Als dank hiervoor over handigde hij aan de heer Kappelle het nieuwe fanfarehoofddeksel ter ver vanging van zijn bolhoed en beloofde hij dat elk lid van het korps te zijner tijd de N.O.C.-das (Nederlands Olympisch Comité) 1980 zal ontvangen. Tot slot dankte de voorzitter van de Heineken Fanfare, de heer De Mug, de heren Scheltema, Coebergh en Pisa en mevrouw Leyerweert voor de fraaie geschenken, waarbij hij memoreerde dat in verband met het 20-jarig bestaan van de fanfare door Pisa B.V. het jaartal 1959 in het vaandel is aangebracht. Namens de commissie bood de heer Coebergh de fanfare een nieuw tromvaandel aan. Mevrouw Leyerweert hangt de tamboermaitre de nieuwe bandolier om. De Heineken Fanfare presenteert zich inclusief bok voor de gasten, die zich voor de kantine hebben opgesteld.

Vers van 't Vat | 1979 | | pagina 3