vers van'I vat H'tïi Mutatie in redactie commissie Rectificatie 'SU 30STE JAARGANG 9/79 NOV. PERSONEELSBLAD VAN HET HEINEKEN CONCERN Verschijnt +10 keer per jaar Redactie-adres: Postbus 28, 1000 AA Amsterdam Telefoon 020 - 702264, 702172 REDACTIE: Ineke Spoorenberg Els Reijnders REDACTIECOMMISSIE: Mr. J. Th. Kappelle H. Coebergh Mr. D.P. de Graaf Mr. L.M. Pahud de Mortanges Ir. J.B.R. Schwietert J. Siep H.A.H. Verlinden CORRESPONDENTEN: Amsterdam (Stadhouderskade): P.A. Sternfeld Amsterdam (Mauritskade): R.G. Louwinger Bunnik: J.P.J. van Rijnsoever Hattem: A.J. Voortman 's-Hertogenbosch: C. Timmers Leeuwarden: B.W. Siemens Rotterdam (Crooswijksesingel): J.A. Matser Zoetermeer: F.G.A.M. Roolaart Zoeterwoude: H. Klein Zwolle: L.J. van Rhijn De Heineken Fanfare viert dit jaar haar 20-jarig bestaan. In het kader hiervan is het hele korps in een nieuw uniform ge stoken. De presentatie van deze uni formen vond plaats op zaterdag 29 sep tember in onze vestiging in Den Bosch. Zoals u hier ziet, poseerde de fanfare bij deze gelegenheid op de trappen voor het kantoor. Op pagina 3 leest u meer over dit gebeuren. Bij de achterpagina De Nieuwezijds Voorburgwal in Amster dam gezien vanaf de Nieuwezijds Kolk rond de eeuwwisseling. Een paard en wagen van Heineken levert de drank aan voor het café dat u op de foto ziet. Wel een verschil met de verkeersstroom die zich hier in onze dagen dagelijks langs beweegt. Na bijna drie jaar deel te hebben uitge maakt van de redactiecommissie, waar in hij Commercie Nederland vertegen woordigde, heeft jhr. F.J.C. Mollerus wegens vertrek naar het buitenland deze taak moeten neerleggen. Voor zijn aandeel in het werk van de redactie commissie zeggen wij hem gaarne van harte dank. Als zijn opvolger heeft in middels de heer H. Coebergh zijn plaats in de redactiecommissie ingenomen. Bij de omschrijving van de foto uit 1928 op de achterpagina van het vorige nummer is abusievelijk vermeld dat er een van onze drankenhandels in de Amsterdamse Jordaan op staat afge beeld. Het is echter de drankenhandel Van der Woude te Purmerend. Overname van de gehele of gedeeltelijke in houd van dit blad is slechts toegestaan na verkregen toestemming van deconcern-staf- dienst Public Relationstel. 020-702257. 1 Voorpagina: de presentatie van de nieuwe uniformen van de Heineken Fanfare 2 Colofon: inhoud 3 Bedrijfsnieuws over onder andere de presentatie van de nieuwe uniformen van de Hei neken Fanfare en de banen- markt in Utrecht en Leiden. 6 Welke produkten er nu precies bij Vrumona gemaakt worden en nog meer wederwaardig heden van onze Bunnikse vestiging leest u op deze en de navolgende pagina's 9 Ruud Righolt vertelt over zijn hobby: marathon-lopen 10 Nieuws over twee nieuwe con- cernprodukten: Paradisi en Frambesca 12 Ideeënbusnieuws 13 Een uit 6duizend: J.H. Dello 14 Nieuws uit het buitenland 16 Jubilea en pensioneringen 18 Verenigingsnieuws deze keer voornamelijk uit het noorden van het land 20 Kroniek 21 Proost 24 Achterpagina: Een zeer oude foto van de Nieuwezijds Voor burgwal in Amsterdam 2

Vers van 't Vat | 1979 | | pagina 2