Nacht vanValkenburg Embleem World Bridge Olympiade gereed Zestiende Heineken Nationale Hengelwedstrijd Valkenburg,Netherlands Sept.27-Oct 11 '80 Onlangs is het speciaal voor de zesde World Bridge Olympiade ontwikkelde vignet gereed gekomen. Opnieuw zal Valkenburg centraal staan in een wereldkampioenschap: Van 27 september tot en met 11 oktober 1980 worden in dit Zuidlimburgse stadje internationale bridgewedstrijden ge houden. In het gebouw Cocorde wordt een re cord aantal van ongeveer zestig deel nemende landen verwacht. Door dit grote aantal zal voor het eerst in twee poules gespeeld worden. Hoofdsponsor van dit mondiale evene ment is Heineken. Het is daarom, dat in het nieuwe vignet ook de naam Heine ken is opgenomen. Een avond lang wielrennen, dat gebeurt tijdens de traditionele Nacht van Valkenburg. Van 7 uur tot 12 uur 's avonds worden er diverse wedstrij den gehouden, waarbij zowel de profs als de amateurs aan bod komen. Zo is er bijvoorbeeld een afvalkoers voor profwielrenners en een criterium van zestig ronden door Valkenburg. Met de WK wielrennen nog vers in het geheugen stroomden er op 21 septem ber vele wielerliefhebbers naar Zuid- Limburg om dit altijd spectaculaire gebeuren mee te maken. Ook onze onderneming was fors ver tegenwoordigd: diverse spandoeken en vlaggen hingen rond het parcours, terwijl wij tevens de finish-entourage en het huldigingspodium verzorgden. De letterlijke klap op de vuurpijl vormde het door Heineken aangeboden vuur werk, waarmee dit zeer geslaagde evenement besloten werd! Waarom organiseert Heineken de Nationale Hengelwedstrijd? Op deze vraag ging de heer J.Th. Kappelle, hoofd concernstafdienst public re lations, nader in tijdens zijn speech voorafgaande aan de officiële prijsuit reiking van de zestiende Nationale Hengelwedstrijd. "Vanzelfsprekend omdat wij de Nederlandse hengel- wereld een warm hart toedragen en u trouwe consument bent. Maar ook om de verschillende overeenkomsten tussen u en ons: U kunt niet zonder water, wij brouwers helemaal niet; hoe langer je brouwt, hoe beter je wordt, hoe langer je vist, hoe beter je wordt; u houdt van de natuur, wij maken een natuurlijk produkt en zo kan ik door gaan," aldus de heer Kappelle. Samen met Harry de Groot, die voor het tiende jaar zijn belangrijke mede werking verleende als jurylid, reikte hij de hoofdprijs en de wisseltrofee uit aan de heer Van Zetten uit Schiedam. Eveneens gehuldigd werd de enige vrouwelijke deelnemer uit het gezel schap. Het was mevrouw Jansen, die namelijkeen badlaken! een zeer toepasselijk cadeau ontving, Op de foto ziet u de winnaars van 1979.

Vers van 't Vat | 1979 | | pagina 23