Bokma- Voetbalelftal G.W N. elftal kampioen in nieuw tenue Bokma viskarrvpiocnschap 1979 Feestavond reisver- eniginé Vers van't Vat V.l.n.r. zittend: Michel Albano, Jan Lebbing, Jan Postma, Aanvoerder Jentje v.d. Ley, Romy van Asperen, Johan van Asperen jr., Bennie Wij beng a. V.l.n.r. staand: Verzorger Jelle Mijnheer, reserve Eise Bosma, reserve Sikke Hempenius, Jan Zweytzer, grensrechter, Johan van /As peren sr., supporters Piet de Boer, Foppe Kwast en Mintje Peul. Na een lange competitie, waarbij het weer vaak niet meewerkte, is het elftal van Bokma erin geslaagd om het kam pioenschap van de afdeling D van de Leeuwarder Bedrijfsvoetbal Bond te behalen. Aanvankelijk leek het erop, dat de eerste plaats niet voor Bokma was weggelegd, maar vooral in de laatste wedstrijden werden uitstekende resul taten behaald, zodat uiteindelijk het zo fel begeerde kampioenschap in de wacht gesleept kon worden. De reisvereniging Vers van 't Vat heeft op zaterdag 15 september jl. haar jaar lijkse feestavond gehouden. Het Music Trio verzorgde deze keer de muzikale begeleiding. Voorzitter Zwaan opende deze avond en wenste alle aanwezigen een gezellig feest toe. Zelf ontvingen hij en zijn vrouw gelukwensen in verband met hun zilveren huwelijksfeest. Deze felicitaties gingen gepaard met bloemen voor mevrouw Zwaan en een envelop met inhoud voor de voor zittervan de vereniging. De heer Zwaan zei dat hij er helemaal stil van was. Het werd een zeer genoeglijke avond waar op velen van de dansvloer gebruik maakten; tevens deed men spelletjes en genoot een ieder van een goed glas Heineken bier. Ook de Tombola stond weer op het programma en er vielen vele mooie prijzen te winnen. Uiteinde lijk kon men op een zeer geslaagde feestavond terugzien. Een nieuwe vestiging, een nieuw ge zicht. Dit gold letterlijk voor het ver tegenwoordigende elftal van de Gedis tilleerd en Wijn Groep Nederland B.V., dat op de concern-sportdag in Rotter dam uitkwam in een nieuw tenue. De heren E. Korthals Altes en J. Buizer hebben de Duitse firma, W. Mast uit Wolfenbüttel, die Jagermeister op de markt brengt, bereid gevonden voor het voetbalteam van G.W.N. een voetbal tenue met het opschrift Jagermeister beschikbaar te stellen. Deze shirtjeszijn zo uniek, dat alleen de Duitse Bundes- ligaclub Eintracht Braunschweig er zijn wedstrijden in speelt. Het elftal van G.W.N. is behalve uit spelers van onze nieuwe vestiging in Zoetermeer ook samengesteld uit personeelsleden van Bokma in Leeuwarden en Van Olffen uit Hattem. Na afloop van de sport dag is echter gebleken dat één shirt en broek niet zijn ingeleverd (shirt met rugnummer 12). Degene die dit shirt nog in zijn bezit heeft, wordt verzocht dit in te leveren bij de heer Koole te Zoetermeer (tel. 079-4102 41) toestel 348). De vijf Bokma viswedstrijden, die allen meetelden voor het jaarlijkse kam pioenschap, waren eigenlijk alleen uit gezelligheidsoogpunt een succes. De uiteindelijke resultaten waren uitermate pover. Het weer werkte vaak niet mee en de vis wilde ook maar slecht bijten. De winnaar van dit seizoen werd de heer M. Peul met een totaal van 177,5 cm., op de voet gevolgd door de heer J. Norberhuis met 172,5 cm. Als derde eindigde de heer E. Sturing met een totaal van 109 cm. Voor vissen die lengtes bereikten boven de 25, 35 of 45 cm., werden eveneens punten toegekend. In dit klassement werd de heer J. Norberhuis winnaar. Het ligt zeker in de bedoeling om vol gend jaar wederom het jaarlijkse kam pioenschap te organiseren in de hoop dat 'de vis zich dan beter laat ver schalken! Een overzicht van het wedstrijdgebeuren aan het Prinses Margrietkanaal. 19

Vers van 't Vat | 1979 | | pagina 19