H.J. Soederhuijzen A.F. van Hulsen nam afscheid Afscheid J.J. Diesbergen De heer Diesbergen hier samen met vrouw en dochter op de dag van zijn afscheid. De heer Diesbergen kreeg van het personeel een schitterend fotoboek aangeboden met oude prenten van Amsterdam, een pijp met (gevulde) tabaksdoos en een schrijfset. Tenslotte sprak de heer Diesbergen zelf nog een dankwoord. Hij liet daarbij een zodanige indruk achter dat zijn afscheid als iets betrekkelijks gezien kan worden. Amsterdam - In de kamer van bedrijfsleider Welmers werd op woensdag 26 september het echtpaar Soederhuijzen, beiden medewerkers van de afdeling public relations, ontvangen ter gelegenheid van het zilveren jubileum van de heer H.J. Soederhuijzen. Hierbij waren aanwezig de heren Bolthof. Kappelle, Warmenhoven, Lindhout en mevrouw Ketting. Hierna begaf het gezelschap zich naar De Kuiperij, waar een groot aantal belangstellenden zich inmiddels had verzameld om Henk Soederhuijzen te komen feliciteren. De jubilaris had uitdrukkelijk verzocht geen toespraken te houden, waaraan iedereen zich dan ook hield. Verschillende aanwezigen hul digden Henk echter op een andere manier. Zo boden zijn collega's hem een cadeau aan middels de WK-kikker Willem Kwaak. De afdeling public relations had een hele potpourri voor hem in petto van liedjes die allemaal op de jubilaris be trekking hadden. Het echtpaar Soederhuijzen, beter bekend als Henk en Ria, als stralend middelpunt bij het zilveren jubileum van Henk. Alles bijelkaar was het een zeer afwisselende en geslaagde receptie, wat ook wel bleek uit het late uur waarop de bijeen komst werd besloten. Leeuwarden - Het gebeurt niet vaak bij ons concern dat medewerkers hun jubileum en hun afscheid op dezelfde dag vieren. Dit was het geval bij de heer A.F. van Hulsen, bedrijfs leider van onze vestiging in Leeuwarden, die op 28 septem ber jl. zijn 25-jarige jubileum vierde en tegelijkertijd afscheid nam van Bokma. Na de officiële ontvangst wachtte een groot gezelschap de scheidende jubilaris op in de ontvangsthal boven. Als eerste sprak de heer Goos. Deze memoreerde onder meer dat ondanks de moeite die de heer Van Hulsen ermee had om zich in zo'n grootschalig bedrijf als Heineken thuis te voelen hij dit altijd van zich af wist te zetten als het concern een prestatie van hem vroeg. Na zijn toespraak speldde hij de heer Van Hulsen het ere-insigne op. Hierna was de heer Bokma aan het woord. Deze vertelde het een en ander over de geschiedenis van Bokma voorafgaande aan de komst van Van Hulsen. Verder legde de heer Bokma grote nadruk op de bijdrage die de jubilaris heeft geleverd aan de De scheidende jubilaris, de heer Van Hulsen (links), wordt hier ver welkomd door de heren (v.l.n.r.) Klei berg, Van der Zee en Goos. Amsterdam - Op 29 september jl. nam de heer J.J. Dies bergen, gebruik makend van de regeling tot vervroegd uit treden, afscheid van de brouwerij. De heer Diesbergen, magazijnchef van de vestiging aan de Stadhouderskade, had er een dienstverband van maar liefst 42 jaar opzitten. Vergezeld van vrouw en dochter werd hij in de Raadskelder ontvangen, waar tevens de viering van zijn afscheid in be sloten kring plaatsvond. Kenmerkend voor dit afscheid was de intieme en gezellige sfeer, zonder plichtplegingen of formaliteiten. Dit kan als ty perend voor de heer Diesbergen opgevat worden. Een man zonder al te veel woorden, maar met voor deze vestiging bijna spreekwoordelijke opvattingen over plichtsgetrouw heid en oprechtheid en bovendien de man van de subtiele grap. 16

Vers van 't Vat | 1979 | | pagina 16