Heineken op ISSA in Athene In Athene werd onlangs voor de 24ste maal de beurs van de ISSA gehouden. De beurs is onderdeel van de jaarlijkse conferentie van de ISSA, de internatio nale associatie van scheepsleveran- ciers. Ook Heineken was op deze beurs ver tegenwoordigd met een stand, of eigenlijk een nauwkeurige kopie van een typisch Amsterdams bruin café. Het ervóór gelegen terras was opgefleurd met enorme boeketten rose en rode rozen, die zeer bij de internationale bezoekers in de smaak vielen. Een serie kleurvergrotingen van de medewerkers van de afdeling duty free van Heineken vormde een opvallende muurversiering. Heineken's relatie met de ISSA dateert uit 1974, toen wij voor de eerste keer met een kleine stand deelnamen op de beurs in Londen. De conferentie is een unieke kans om kennismakingen te hernieuwen en nieuwe betrekkingen aan te knopen. Dit jaar duurde de beurs vier dagen; de opening geschiedde tijdens een cere monie door de heer James Taylor, president ISSA, uit het Amerikaanse Baltimore. Er waren zo n 500 afgevaar digden uit veertig landen, de meeste wereldhavens waren vertegenwoor digd. De Heineken stand was gebouwd door medewerkers van de afdeling reclame service, daarbij geassisteerd door medewerkers van onze brouwerij in Athene. De coördinatie lag in handen van de afdeling duty free en als gast heren in de stand traden op de heren A. Muyres, V. van Peski, J. de Man, L. Herpin en H. Flier. Ook het merk Mützig was weer ver tegenwoordigd, terwijl voor de eerste maal een plaats ingeruimd was voor Dreher. Op de foto's ziet u een gedeelte van onze stand. Bralima S.A.R.L. - Zaïre Op 1 oktober is de heer W.J. Viertelhauzen vertrokken naar Boma, waar hij is aangesteld als chef entretien. Op 21 september is de heer F.A.C.F. Wynen teruggereisd naar Bukavu. De heer W. Meijer is op 24 september afgereisd naar Kinshasa, waar hij werkt als technicien. Bralirwa S.A.R.L. - Rwanda De heer A.A. Droop is op 28 september weer uit Gisenyi naar Neder land teruggekomen. Brarudi S.A.R.L. - Burundi Na het in Nederland doorgebrachte verlof is de familie S. Sikkema op 20 september teruggereisd naar Bujumbura. Malayan Breweries Pte. Ltd. - Singapore Op 2 oktober is de heer A.J. Kruidenier uit Singapore teruggekeerd in Nederland. P.T. Perusahaan Bir Indonesia - Indonesië De heer F.W.R. Steenstra Toussaint is met zijn gezin op 16 augustus uit Surabaya vertrokken. Op 22 september is de heer T.E.H. Haggenmacher uit Jakarta in Nederland aangekomen. Op 10oktober is hij weer teruggekeerd naar Jakarta. Cerveceria Vegana S.A. - St. Domingo De heer C.L.A. Peterse is op 18 september teruggekeerd naar La Vega. Surinaamse Brouwerij N.V. - Suriname Na het in Nederland doorgebrachte verlof is de heer H. Kluyver op 5 oktoberteruggereisd naar Paramaribo. Athenian Brewery S.A. - Griekenland Op 15 september is de heer J.W. van der Steen vertrokken naar Thessaloniki. Hij is daar werkzaam als electrical installation specia list. Brasseries du Maroc - Marokko Op 20 september is de heer J.W.J. van der Eijk vertrokken naar Fez, waar hij als brasseur werkzaam is. Op 9 oktober heeft zijn gezin zich bij hem gevoegd. Nigerian Breweries Ltd. - Nigeria De heer J.M. van der Kamp is op 24 september vertrokken naar Lagos, waar hij werkzaam is als brewing instructor. De familie R. Uylenhoet is op 26 september teruggekeerd naar Lagos. Brasseries du Logone S.A. - Tsjaad Op 18 september is de heer B.A.A. Brandt naar N'Djamena ver trokken, waar hij als chef mecanicien interimaire werkzaam is. 15

Vers van 't Vat | 1979 | | pagina 15