NIEUWS UIT HET Duncan, Gilbcy Matheson Hondebaan! Whitbread en Hei neken even sterk Drs. G. van Schaik met zijn gasten tijdens de lunch. De bezoekers van DGM in het Amstelpark. In de week van 16 t/m 21 september werd door Heineken ontvangen een groep medewerkers van Duncan, Gilbey Matheson. DGM is een han delsonderneming in gedistilleerd met kantoren in Engeland en Zwitserland. Het werkterrein ligt voornamelijk bui ten Europa, veelal in verschillende Afrikaanse landen en in Zuid-Amerika. In 1975 werd bekend gemaakt dat Hei neken een 30% deelname in DGM had verworven. Tijdens dit bezoek is be kend gemaakt dat Heineken het belang in Duncan, Gilbey Matheson tot 100% heeft uitgebreid, hetgeen betekent dat DGM een volle dochter van de Groep Heineken maatschappijen is geworden. De DGM-medewerkers brachter onder andere een bezoek aan de brouwerij in Zoeterwoude, woonden de opening van Zoetermeer bij en bezochten Bokma in Leeuwarden. In de korte tijd dat zij op bezoek waren is ook getracht hen een stuk Nederland te laten zien. Niets is de Engelsen teveel om het leven in hun pub te veraangenamen. Ze ver zinnen dan ook de dolste dingen. Bijgaande foto is genomen in de Espla nade beer cellar in Southsea, Ports mouth in Engeland. De eigenaresse had er genoeg van om alsmaar alleen achter de bar te moeten staan. Zij trok haar hond een Heineken T-shirt aan en be noemde hem tot eerste tapper. Een hondebaan als je het mij vraagt! Op het terrein van de Meerboys in Amsterdam werd op 15 september jl. een unieke voetbalwedstrijd gespeeld: het team van Heineken trad aan tegen de Whitbread brouwerij uit Samlesbury, Engeland. In de uiterst sportieve en plezierige wedstrijd bleek dat de beide elftallen ongeveer even sterk waren. Na 90 mi nuten voetbal was de stand dan ook2-2. De wedstrijd werd geleid door de heer D. Waayer van de afdeling reclame service van ons concern. Na afloop gingen de beide teams naar de Heineken Hoek, waar tijdens het diner de prettige sfeer van de wedstrijd voortgezet werd. Hopelijk kan het Heineken voetbalelftal ingaan op de uitnodiging van het Engelse team om de punten in Enge land definitief te verdelen! 14

Vers van 't Vat | 1979 | | pagina 14