Hengelen Ook de hengelaars hadden het op deze dag niet slecht getroffen. Tussen-de heuvelachtige gazons van het Zuider park vlakachter Ahoy strektzich een vis vijver uit, waarin men naar hartelust kon vissen. Een stalletje nabij de vijver zorg de ervoor dat de deelnemers er niet van honger of dorst omkwamen. Met bijna tweeëneenhalve meter vis werden de Bosschenaren onbetwist kampioen hengelen. Zoeterwoude volgde met 77 cm. vis en Amsterdam eindigde met 69 cm. op de derde plaats. Biljart Rest nog als laatste sportonderdeel het biljarten. Hiervoor stond het café in het Ahoy-complex ter beschikking. Er heers te hier een roezemoezige sfeer en veel belangstellenden volgden de prestaties van de Heineken biljarters. Ook bij dit onderdeel eindigde Amsterdam op de eerste plaats; Den Bosch werd tweede en Bunnik behaalde de derde plaats. Aan het eind van de dag werd een warme maaltijd aangeboden in de glazen zaal, de entresol en het restaurant van het Ahoy-complex. Het zag er allemaal heel gezellig en goedverzorgd uit. De tafeltjes waren in de Heineken kleuren gedekt, terwijl tevens voor muziek was gezorgd. De DouaneharmonieenDeBoerenkapel speelden onder het eten een flinke deun. Het duurde dan ook niet lang of de eerste paren bevolkten de dansvloer. Na het eten werd de einduitslag van deze sport dag bekend gemaakt. Het spreekt van zelf dat de Amsterdammers door het dolle heen waren, toen bleek dat zij kampioen waren geworden. Lange tijd bleef men nog bijeen om dit heuglijke feit te vieren. De kinderen kijken geboeid naar het kinderprogramma Een metertje pils. II Ill I I li MÊM IW I I I I I 111! Van de mogelijkheid om te zwemmen in zwembad De Plompert werd volop gebruik gemaakt. Er moest heel wat afgeteld worden voordat de einduitslag bekend was. En nog wel een muziekje waar heerlijk op gedanst kon worden! Met een muziekje op de achtergrond smaakte het diner dubbel zo lekker. 8

Vers van 't Vat | 1979 | | pagina 8