Rotterdams kantoor krijgt grote beurt VBN-prijs voorde tweede keer naar Vers van't Vat redactrice EVENEMENTEN 1 t/m 4 november Jumping Amsterdam, Amsterdam 4 november Schipholronde, Haarlemmermeer 17 november Motorshow, Twello 25 t/m 30 november Vijftigjarig bestaan Sint Willibrordstichting, Heiloo Met man en macht staat het schoon maak- en gevelbedrijf Cleason uit Den Helder al vanaf eind juli de muren van ons kantoor te Rotterdam te schrobben. Met waterstoffluoride (in de volksmond ook wel steenzeep genoemd) worden de muren schoongemaakt. De stenen worden allemaal stuk voor stuk met deze „steenzeep" ingesmeerd en daar na met water afgespoten. Na ruim veertig jaar was deze opknap beurt hoog nodig. Het kantoor werd in 1932 gebouwd onder architectuur van ir. Kromhout, een leerling van de be roemde Berlage. Voor de bouw werd voor de buitenmuren de handvorm waalsteen gebruikt, een steen die momenteel niet meer te krijgen is. De bedoeling van de grote schoonmaak is, dat de contouren van het gebouw weer beter uitkomen met onder meer het reliëf van hetbrouwprocesen het wapen van Heineken erin. Voorlopig laat het zich echter aanzien dat de schoonmaak nog wel een tijdje zal voortduren! Voor het tweede achtereenvolgende jaar is de extra prijs in de wedstrijd: Het artikel van het jaar, uitgeschreven door de Ver eniging Bedrijfsredacteuren Nederland, gewonnen door een van de redactrices van Vers van 't Vat. Deze keer is het Els Reijnders die met haar artikel: De Kunst van een televisie-commercial (Vers van 't Vat 2/1978) deze prijs in de wacht sleepte. De jury prees haar voor de naar hun zeggen boeiende reportage. Op de foto ziet u de voorzitter van de redactie commissie van Vers van 't Vat, mr. J. Th. Kappelle, die Els Reijnders gelukwenst met dit succes. 3

Vers van 't Vat | 1979 | | pagina 3