en de tafelten nisspelers. Bij beide onder delen ging het er nogal fanatiek aan toe. De ballen vlogen door de ruimte. Uit eindelijk won Den Bosch met vijf ge wonnen wedstrijden; Amsterdam werd tweede met vier gewonnen wedstrijden en Zoeterwoude moest genoegen nemen met eeh derde plaats met drie gewonnen partijen. Klaverjassen en bridge In het restaurant van het Ahoy-complex was een hoekje ingeruimd voor de klaverjassers. Ook aan dit onderdeel namen alle vestigingen deel. Als eerste eindigde hierbij Amsterdam, tweede werd Rotterdam en derde Den Bosch. Gaan we over naar het onderdeel bridge. In de sfeervolle cocktailbar van Ahoy zaten de Heineken bridgers. In deze sport bleek Zoeterwoude de sterkste. Direct daarachter volgde Den Bosch en Rotterdam kwam op de derde plaats. Tennis Heel knus waren de Heineken tennissers ondergebracht. Ze mochten gebruik maken van het tenniscomplex De Enk, hetgeen niet ver van het Ahoy-complex verwijderd ligt. Bovendien reden er de hele dag speciaal voor dit doel gearran geerde bussen tussen Ahoy en De Enk op en neer, zodat het vervoer erheen geen punt was. Men kon ook daar heer lijk van het mooie weer genieten en ondertussen vanaf het terras de wed strijden volgen. Ook hier eindigde Zoeterwoude op de eerste plaats. G.W.N. werd tweede en Rotterdam behaalde de derde plaats. Het tenniscomplex De Enk waarvan Heineken vier banen in beslag Vanaf het terras volgden de tennisenthousiasten het spel van hun nam. mede-spelers. Een secuur werkje het haakje uit de bek van de vis te halen. De visvijfer in het Zuiderpark was een waar paradijs voor de henge laars. Gespannen volgen de scheidsrechter en de mede-speler de ver richtingen van deze biljarter. Het café in het Ahoy-complex waar een groot aantal biljart-tafels stonden opgesteld, waar de Heineken biljarters zich naar hartelust op konden uitleven. 7

Vers van 't Vat | 1979 | | pagina 7