had men bovendien een speciale kinder voorstelling op touw gezet in een zij zaaltje van de Schiehal van het Ahoy- complex. Deze startte zodra iedereen van de rondvaart was teruggekeerd. Een ander hoogtepunt op deze dag was de fietsestafette. Hieraan deden twee ploegen mee, namelijk één uit Amster damenéén uit Den Bosch. Beide ploegen waren vanaf hun vesting vertrokken en zouden elkaar treffen op een verzamel punt even buiten Rotterdam, om ver volgenssamen koerstezetten naarAhoy. Nadat de Amsterdamse wielrenners echter 11/2 uur op de Bosschenaren hadden gewacht, togen zij maar vast naar de Schiehal, waar ze onder luide toejuichingen werden ontvangen. De Bossche ploeg arriveerde inderdaad pas een stuk later. Voetbal De sfeer bij de verschillende wedstrijd onderdelen was bijzonder goed. De voetballers en hun supporters verbleven de hele dag op het terrein van de Mus- schen. In het zonnetje was het daar goed toeven. Bovendien was er een gezellige kantine bij die door alle deel nemers veel vuldig werd bezocht. De meeste wed strijden trokken veel publiek. Een klap per was natuurlijk de voetbalwedstrijd van Amsterdam tegen G.W.N.-I, die eerstgenoemde ploeg maar liefst met een monsterscore van 9-1 won. Amster dam behaalde op dit onderdeel tevens de eerste plaats, gevolgd door Zoeter- woude terwijl Rotterdam derde werd. Badminton en tafeltennis De Schiehal in het Ahoy-complex stond ter beschikking van de badmintonners De tafeltennissers in de Schiehal. Vliegensvlug springt het ping-pong-balletje over en weer. De badmintonruimte was eveneens in de Schiehal. In het heetst van de strijd! De cocktailbar waar de bridgers hun onderkomen hadden. Een pilsje gecombineerd met een fel partijtje kla verjassen ging er best in! 6

Vers van 't Vat | 1979 | | pagina 6