Vertegen woordigers bezochten vestiging in Zoeterwoude BRAVO! Drumbandshow Den Bosch Op 24 augustus jl. bezocht wederom een groep vertegenwoordigers vergezeld van hun dames onze vestiging in Zoeter woude. Het betrof winkelvertegenwoor digers van het district-noord thuisver- bruik bier. Het gezelschap kreeg een rondleiding door de brouwerij. Ook had men veel interesse voor het nieuwe computercentrum in deze vestiging. Op zaterdag 8 september jl. organiseer de de Heineken Fanfare een drumband show op de Markt in 's-Hertogenbosch. In het kader van de viering van het 20- jarig bestaan van de Heineken Fanfare is men begonnen om de drumband van Heineken, waaruit later de fanfare voort gekomen is, eens in het zonnetje te zetten. En dat zonnetje was er dan ook deze middag volop toen van vier kanten de drumbands van Heineken en Hintham en de Jachthoorn- en trompetterskorp- sen Brabantband uit St. Oedenrode en de Eendracht uit Best het marktplein op marcheerden. Hierna volgde het zelfstandig optreden van elke band of elk korps, voorafge gaan door i nformatie over de geschiede nis en de wapenfeiten. Elke band bracht op zijn eigen manier een goed stuk muziek ten gehore, waarbij de show van de Brabantband en de Eendracht zeker het meeste opvielen. Tot slot vond er een gezamenlijk optreden plaats onder lei ding van de heer P. de Leeuw, instruc teur van de Heineken Drumband. Na af loop ontving elke tamboer-maitre in de kantine van de brouwerij een tinnen pul en werd er tijdens een glaasje bier nog gezellig nagepraat over dit geslaagde muziekfeest. Na afloop ontving elke tamboer-maitre een tinnen bierpul ter herinnering. Het optreden van de verschillende bands trok enorm veel belangstellenden. Hier de Heineken Fanfare. y[ Snel en kordaat optreden van Fedde Jacob van der Meulen heeft op zon dag 26 augustus het leven gered van een bestuurder, die met zijn personenwagen te water geraakt was. Fedde, als chauffeur werkzaam bij de Noord Friese Drankenhandel in Leeuwarden, heeft met gevaar voor eigen leven de man nog net op tijd uit de Strobosser trekvaart bij Eng- wierden kunnen halen. 4

Vers van 't Vat | 1979 | | pagina 4