vers van Int Correspondentschap Amsterdam, Mauritskade 30STE JAARGANG 8/79 OKT. PERSONEELSBLAD VAN HET HEINEKEN CONCERN Verschijnt ±10 keer per jaar Redactie-adres: Postbus 28, 1000 AA Amsterdam Telefoon 020 - 702264, 7021 72 REDACTIE: Ineke Spoorenberg Els Reijnders REDACTIECOMMISSIE: Mr. J.Th. Kappelle Mr. D P. de Graaf Jhr. F.J.C. Mollerus Mr. L.M. Pahud de Mortanges Ir. J.B.R. Schwietert J. Siep H.A.H. Verlinden CORRESPONDENTEN: Amsterdam (Stadhouderskade): P.A. Sternfeld Amsterdam (Mauritskade): R.G. Louwinger Bunnik: J.P.J. van Rijnsoever Hattem: A.J. Voortman 's-Hertogenbosch: C. Timmers Leeuwarden: B.W. Siemens Rotterdam (Crooswijksesingel): J.A. Matser Zoetermeer: F.G.A.M. Roolaart Zoeterwoude: H. Klein Zwolle: L.J. van Rhijn Bij de voorpagina Het kantoor van ons concern aan de Crooswijksesingel in Rotterdam wordt momenteel wat de buitenkant betreft aan een flinke schoonmaakbeurt onder worpen. Hierbij komen allerlei verras sende elementen in het bouwwerk naar voren die de laatste jaren eigen lijk onder de aanslag verscholen hebben gezeten. Bekijkt u onder meer eens het reliëf dat na de schoonmaakbeurt weer in zijn volle glorie te voorschijn is gekomen. Bij de achterpagina Ruim vijftig jaar geleden, namelijk in september 1928, werd deze foto gemaakt voor de deur van een van onze toen malige drankenhandels in de Amster damse Jordaan. Al heeft het enige moeite gekost, wij hebben gelukkig weer een correspon dent op onze ves tiging aan de Maurits kade. In dit nummer stellen wij de heer R. G. Louwinger, chef van de energie- en storingsdienst aldaar, aan u voor. Wij willen hierbij meteen van de gelegen heid gebruik maken de voorganger van de heer Louwinger, de heer P.L.A. Verstegen voor zijn inspanningen als correspondent op deze vestiging te danken. De heer Verstegen werd over geplaatst naar onze vestiging in Den Bosch, zodat hij zijn werkzaamheden als correspondent moest staken. De heer Louwinger wensen wij veel succes toe bij de uitvoering van zijn nieuwe taak. De redactie Overname van de gehele of gedeeltelijke inhoud van dit blad is slechts toegestaan na verkregen toestemming van de concern stafdienst Public Relations, tel. 020-702257. 1 Voorpagina: Fragmenten van ons kantoor aan de Croos- wijkse singel in Rotterdam. 2 Colofon; inhoud; nieuwe correspondent 3 Rotterdams kantoor kreeg 'grote beurt' en ander bedrijfs nieuws 5 Reportage over de concern sportdag 1979 9 Een uit 6 duizend: A.F.W. Baakman 10 De wereldkampioenschappen wielrennen 1979 zijn weer achter de rug. In hoeverre ons personeel hierbij betrokken was leest u op deze pagina's 14 Ideeënbusnieuws 16 Nieuws uit het buitenland 18 Parlant du Vin XVI: De wijnen van de Loire 20 Jubilea en pensioneringen 23 Kroniek 24 Verenigingsnieuws met onder meer de toertocht van de Amsterdamse Heineken wielertoerclub en het vijfen twintigste uitstapje van het Bokma personeel 26 Proost 28 Achterpagina: Ee-; meer dan vijftig jaar oud sfeerplaatje van een toenmalige Heineken drankenhandel Kopij en foto's voor Vers van 't Vat 10/79 dienen uiterlijk 5 november bin nen te zijn.

Vers van 't Vat | 1979 | | pagina 2