Feestin Groot-Driene Versierde tap dranken uitgestald was. Over enkele nieuwe concernprodukten, die op deze beurs werden geïntroduceerd, komen we in een volgend nummer terug. Uit eigen land, maar eigenlijk uit alle wind strekenwaren hier allerlei soorten likeur, wijn, gedistilleerd en bier te zien, te keuren en te proeven. Het Heineken con cern was vertegenwoordigd met twee stands, een van de Gedistilleerd en Wijn- groep Nederland en een waarin het Heineken en Amstel bierassortiment werd gepresenteerd. De stand van de G.W.N. stond geheel in de steigers, en op stellingen, waarop anders nijvere bouwvakkers in de weer zijn met specie, stenen en cement, waren nu de produk- ten uitgestald. Men wilde hiermee uiting geven aan het feit dat de nieuw- bouwfase in Zoetermeer succesvol is afgesloten. 1979 kunnen we zeggen dat het een suc cesvolle beurs is geweest voor ons con cern, met vele ontmoetingen met oude en nieuwe relaties! Winkelcentrum Groot-Driene bestaat zes jaar en dat was voor de winkeliers aanleiding een 'voor elk wat wils' feest- week te organiseren. In de week van 29 augustus tot en met 1 september gingen de bewoners van Hengelo (O) met nóg meer plezier bood schappen doen in hun winkelcentrum. Heineken vlaggen en spandoeken gaven een feestelijke aanblik, op diverse punten konden de bezoekers terecht voor een hapje of een drankje, terwijl er natuurlijk ook diverse aantrekkelijke aanbiedingen werden gedaan. Maar dat was nog niet alles. In een aparte feesttent, ingericht met onder meer Heineken buffetten, waren door lopend allerlei festiviteiten georgani seerd met als hoogtepunten een op treden van de populaire groep Normaal en een modellenoptreden voor jong en oud. Op de hierbij afgedrukte sfeerfoto's kunt u zien dat de feestweek volop in de belangstelling stond! uit dan de andere. De heer R. van Esveld, die samen met zijn ouders de zaak drijft, heeft namelijk een originele hobby. Iedere zaterdag morgen koopt hij op de Bossche markt verse bloemen om daarmee een fraai bloemstuk rond zijn tap te maken. Hij verzorgt iedere week een nieuw bloem stuk, iedere week gebaseerd op een nieuw idee. Vaak zijn de bloemstukken aangepast aan bepaalde festiviteiten, zoals kerstmis, pasen, koninginnedag en carnaval. In de loop van dejaren heeft de bar steeds wisselende interieurs gehad, van Oud-Hollandse tot Spaanse stijl. De grote trots van de familie Van Esveld is een verzameling oude scheepsmodellen aan 't plafond, Indo nesische maskers en een wand vol met allerlei vreemde snuisterijen en rari teiten uit de hele wereld. De hobby van de heer Van Esveld wordt door de klanten zeer gewaardeerd en dat geeft hem dan ook plezier in zijn werk! De Heineken bierpomp van café 't Bonte Palet aan de Hinthammerstraat in Den Bosch ziet er de ene week nog mooier 27

Vers van 't Vat | 1979 | | pagina 27