E.K/79 voor spring ruiters in Rotterdam Slijtersvak- beurs1979: Een drukte van belang Vier dagen lang (16 t/m 19 augustus) konden de paardenliefhebbers hun hart ophalen aan het door de Stichting C.H.I.O. georganiseerde Europees Kam pioenschap voor springruiters in Rotter dam. Hieraan voorafgaand werd op 13 augus tus in onze Heineken vestiging in Rotter dam een persconferentie gehouden. Tijdens deze bijeenkomst werden de be langrijkste gebeurtenissen van dit evenement meegedeeld en de Neder landse springruitersgroep gepresen teerd. Deze bestond uit de heren Johan Heins, Dick Wieken. Anton Ebben en Henk Nooren. Johan Heins moest proberen de Euro pese titel te verdedigen; helaas is dat niet gelukt, hij werd vijfde. Heins moest de titel afstaan aan de Westduitser Gert Wiltfang. Elf landen namen deel aan dit voor de 22e maal gehouden Europees Kam pioenschap. Heineken heeft onder meer twee prijzen beschikbaar gesteld, de Prix des Nation en de door mevrouw A.A. Coebergh-van Velzen aangeboden dressuurprijs, de Prix de l'Ecole d'Equi- tation (foto 1). Ook in het bekende Stro dorp was Heineken vertegenwoordigd: In drie gezellige stands konden de be zoekers, waaronder jhr. P.R. Feith, te recht voor een van de concernproduk- ten, bijvoorbeeld in de Heineken Hoek (foto 2). Ter afwisseling van de wedstrijden waren er allerlei activiteiten op touw gezet, zoals de op zaterdag 18 augustus gegeven show van de Friese Quadrille. Op foto 3 ziet u een van de deelnemers hieraan. Al met al hebben de 20.000 be zoekers, die dit zich onder stralende weersomstandigheden afspelende hip pische gebeuren hebben meegemaakt, een programma gezien dat uitblonk door zijn spanning, show en af wisseling! Het was een drukte van belang tijdens de op 2 en 3 september jl. in het Amster damse RAI-gebouw gehouden Slijters vakbeurs. Tijdens deze twee dagen verdrongen zich duizenden bezoekers rond de kleurige stands, waarin een rijk pakket 26

Vers van 't Vat | 1979 | | pagina 26