Bokma voor de vyfen- twintigste maal op reis Amsterdam! Bronzen brouwerspaard naar Nieuw bestuur personeelsvereni ging Den Bosch Het vijfentwintigste personeelsreisje van Bokma omvatte weer een geweldig programma, 's Morgens om acht uur vertrokken twee bussen vol deelnemers naar Staphorst. Daar aangekomen werd het hele gezelschap getrakteerd op koffie met appelgebak, die van voor treffelijke kwaliteit was. Vervolgensging de reis naar Harderwijk, waar genoten werd van een fantastische show in het Dolfinarium. Na tevens de buitenbassins bekeken te hebben, scheepte iedereen zich in op de gereedliggende rondvaart boot van rederij Flevo, die naar het Veluwemeer voer. Vandaar werd de toch via het Ketelmeer voortgezet naar het IJsselmeer, met als eindbestemming Urk. Het weer speelde het reisgezelschap ge heel in de kaart en iedereen genoot dan ook van de vergezichten, de zon en de frisse lucht. Helaas lieten de motoren het tijdelijk afweten, zodat er geen tijd meer overbleef om een wandeling over het gewezen eilandje te maken. De weer gereedstaande bussen brach ten iedereen dwars door de Noordoost polder naar Heerenveen/Oranjewoud, waar in het gerenommeerde hotel Tjaarda het diner werd gebruikt. De voorzitter stelde in zijn tafelrede voor om de traditie van de jaarlijkse personeels- reisjes, die 25 jaar geleden op initiatief van de heer A. van Hulsen waren be gonnen, zo voort te zetten. Ook dit reisje muntte weer uit door de plezierige en gezellige sfeer die overal heerste! Tijdens de op 23 juni j I. gehouden Algemene Ledenvergadering is overeenkomstig de statuten een nieuw bestuur gekozen. Het zijn de heren J.P.H.M. Sieliakus, voorzitter P.J. de Munck, secretaris C. Timmers, penningmeester M.G.G. Beekmans, sectie voetbal N.G. Kop, sectie biljarten J.C. Mink, sectie wandelsport J.G. Hoogstraten, sectie bridge P.A. de Weger, sectie lawntennis H.J.M. Fleuren, sectie hengelsport H.A. Bosch, sectie bowling Als kascontrolecommissie zijn ge kozen en benoemd de heren C.F.T. Hendriks, P. Kruissen en J.A.W. Witmer. Het parcours bood volop afwisseling. start, vertoonden enkele mensen teke nen van uitputting. Zij konden echter snel weer gemotiveerd worden, zodat iedereen toch weer vol goede moed het ijzeren ros besteeg. Óm kwart over één bereikte het peloton Ouderkerk a/d Amstel, waar opnieuw de gemeentepolitie gereed stond. De in tocht te Amsterdam was een onver getelijk gebeuren. Winkelende mensen verleenden alle medewerking, terwijl ook het wegverkeer de wielrenners alle kans gaf veilig de brouwerij aan de Van der Helststraat te bereiken. Het leek de finish van een etapperit van de Tour de France wel! Na afloop van dit sportieve gebeuren, dat door alle deelnemers tot de finish meegemaakt is, was er nog gelegenheid bij een glas bier de belevenissen te ver halen. Voor de derde keer in de zevenjarige traditie van het bronzen brouwerspaard is de trofee op de concernsportdag ge wonnen door de vestiging Amsterdam. De officiële overdracht van het paard vond plaats op woensdag 12 september jl. in de Raadskelder in onze vestiging aan de Van der Helststraat. Alle Amster damse deelnemers aan de sportdag hadden zich daar verzameld om de over handiging bij te wonen van het bronzen brouwerspaard door de voorzitter van de personeelsvereniging, de heer E.J. van Brunschot, aan de bedrijfsleider van de Amsterdamse vestigingen, ir. R.W. Welmers. De heer Welmers, die vlak voor zijn vertrek naar Zoeterwoude staat, waar hij bedrijfsleider zal worden, wenste het Amsterdamse équipe veel geluk. Evenwel voorspelde hij dat volgend jaar de sportdag vast wel door Zoeterwoude gewonnen zou worden "al moet het met botsautootjes!" 25

Vers van 't Vat | 1979 | | pagina 25