AMSTERDAM I Gehuwd: Mej. H.J. van Hardeveld (med. dienst) met R.W.M. Vroom Geboren: Mohammed, z.v. M.B.L. Affkir (bott.) Iris, d.v. P.J.A. v.d. Berg (stor. dienst) Abdellatif, z.v. M. Lazaar (bott.) AMSTERDAM II Gehuwd: B.M.A. Geijsen fsfor. dienst) met mej. C.W. van Brussel H.W. Sewnundun (bott.) met mej. T. Bhikhie A. Calvo Justo (int. transp.) met mej. A. Otero Y Penedo C. Dekkinga (bouwk. werkpl.) met mej. I.C. Beetjes J. Goelmohamed (gistkelder) met mei. J. Abdoel M.S. Muradin (bott.) met mej. L.N. Jahangir Geboren: Josefa, d.v. L. Garcia Artero (bott.) Harvey Gregory, z.v. J.G. Tilborg (gistkelder) Johannes Nicolaas, z.v. J.P.M. Kuys (bedrijfs bureau) BUNNIK Geboren: Ronald, z.v. A.G.M. v. Rooyen (verkoop binnendienst) Alida, d.v. H.G. Haalbom (int. transp.) Johanna, d.v. M. Jagersma (bott.) Jeroen, z.v. C. Ruitenberg (bott.) ZOETERMEER Geboren: Stephan, z.v. A.E.C. Molenberg-Elsinga (ver koopbureau horeca) GESLAAGD: de Lange (expeditie) voor de cursus vervoers wezen N.V.I. Zwolle L. Hoekstra voor de cursus commer ciële praktijk I.S.W. ONZE DIENST VERLIETEN: A/MAU: J.W. Massee lagerkelderD.T. Shu (kwaliteitsdienst); A. Martherus (stor. dienst); C.P. Botman (bewaking); mej. M.J. de Wit (kwaliteitsdienst); J.J. Campion (bott.). DANKBETUIGINGEN Mijn vrouw en ik bedanken allen die, op welke wijze dan ook, ertoe bijgedragen hebben om mijn afscheid bij Heineken tot een bijzondere gebeurtenis te maken. De sfeer tijdens de receptie, de grote belangstelling en de aanwezigheid van een aantal oude vrienden hebben ons zeer getroffen. Veel dank voor de prachtige cadeaus. J.H. de Graaf Langs deze weg wil ik, mede namens mijn echtgenote, directie, bedrijfsleiding en alle collega's hartelijk be danken voor belangstelling, bloemen en cadeaus, die ik mocht ontvangen ter gelegenheid van mijn 40-jarig jubi leum. D. de Vries Een ieder over de hele wereld die mij ter gelegenheid van mijn 25-jarig jubileum heeft bedacht met telefoontjes, telexen, brieven, kaarten, bloemen en cadeaus wil ik langs deze weg hartelijk bedanken. Janny Kossgn Hartelijk dank voor de manier waarop u de dag van mijn 25- jarig jubileum voor mij en mijn gezin tot een bijzonder ge beuren hebt gemaakt. De grote belangstelling op de re ceptie, de felicitaties voor- en achteraf en de vele goede gaven van directie, collega's en de afdeling onderstreepten de fijne samenwerking in de afgelopen jaren. Het was voor ons een feest' C(. J. van Elderen Via dit medium wil ik graag nogmaals, mede namens mijn moeder, de concernleiding bedanken voor de jubileum- gratificatie. het gouden Heineken-insigne en de receptie, die mij op 30 augustus werd aangeboden. Ook veel dank aan alle collega's en oud-collega's uit de diverse vestigingen voorde prachtige geschenken, bloemstukken, brieven, telegram men en telex-berichten, waarmee zij mij bedachten en. last but not least, voor de aanwezigheid van zovelen op mijn receptie. Speciaal wil ik hierbij vermelden dat ik bijzonder verheugd was over de komst van de heer en mevrouw Ton. Het was allemaal grandioos en mijn zilveren Heineken jubi leum zal ik niet snel vergeten. Ook mijn moeder, broers en schoonzusters zullen zich deze dag nog lang herinneren Nogmaals allen, zonder uitzondering, die deze mijlpaal tot een festijn maakten, heel hartelijk dank! Marleen Schonberger Mede namens mijn vrouw en zoon wil ik langs deze weg een ieder bedanken die mijn 25-jarig jubileum tot een onver- getelijke dag heeft gemaakt w Har,mans De geweldige belangstelling bij mijn 40-jarig jubileum hebben mij en mijn gezin diep getroffen. Ik ben bijzonder erkentelijk voor de hartelijke bewoordingen in de speeches, de persoonlijke en schriftelijke gelukwensen uit alle ves tigingen en de geschenken die ik mocht ontvangen. Deze dag zal nog lang in onze herinnering blijven. Nogmaals hartelijk dank alsmede aan de organisatoren van de re ceptie G. Leentvaar Amsterdam 1 Mej. S. Suratman (statistieken deskresearch) voor het diploma algemeen statistiek (S.O.S.) Amsterdam II J.P.M. Verkerk (expeditie) voor de cursus ex peditie en transport binnenland (E.V.O) Bunnik A.G.M. v. Rooyen (verkoop binnendienst), Th. A.F. de Rond (verkoop binnendienst), A.J.M. v.d. Vaart (nat. account, management) voor het diploma N.I.M.A.-A. Bullewijk S.C. Kramer (expeditie) voor de cursus ex peditie en transport binnenland 's-Hertogenbosch F. Beukers (expeditie) voor de cursus ver voerswezen N.V.I. Zoetermeer P. de Boer (H.A.G.) voor het diploma basis kennis informatica I; A. Boers (plann. control H.T.B.) voor het diploma aig. basis cursus werktuigbouw (P.B.N.A.): B.J. Douma (plaats, adm.), E.A. van Duyn (centr. inkoop) voor het praktijkdiploma boekhouden; C.C. In Amsterdam is op 8 augustus jl. de heer H.A. de Grote (89) overleden. De heer De Grote kwam in 1916 in dienst op onze vestiging aan de Mauritskade. Hij was het grootste deel van zijn carrière werkzaam in de tapkelder. De jaren voor zijn pensioen in 1956 was hij zeilmaker. De heer P. Weller (85) is op 22 augustus jl. overleden. Hij kwam in dienst in onze vestiging te Rotterdam op 19 mei 1920. Hij werkte daar op de afdeling onder houd. De heer Weller ging in 1959 met pensioen. Onlangs is de heer A.J. van Agthoven (80) overleden. De heer Van Agthoven kwam in 1916 in dienst in onze vestiging te Rotterdam. Hij vervulde daar een functie op de afdeling expeditie, in 1964 ging de heer Van Agthoven met pen sioen. In Memoriam W.C. v. DIJK Op 31 augustus j.l. bereikte ons het droeve bericht van het onverwacht overlijden van de heer W.C. v. Dijk op de leeftijd van 43 jaar. Sedert 1 april 1974 werkte hij bij Vru- mona in de bottelarij. Hij heeft zich doen kennen als een ijverige medewerker. Zijn plotseling heengaan betekent voor allen die met hem hebben samengewerkt een grote slag. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw en kinderen. Wij wensen hen veel troost en sterkte toe om dit verlies te kunnen dragen. In Memoriam H.P. TEUBEN Tot onze grote onsteltenis bereikte ons het bericht dat op 18 augustus jl. na een maandenlang ziekbed is overleden de heer Hans Peter Teuben, op de nog zo jeugdige leeftijd van 30 jaar. De heerTeuben was sinds 1976 in onze diensten werkzaam op de afdeling ver pakken van onze vestiging aan de Mauritskade. Hij was gedurende dit nog korte dienstverband voor ons een ent housiast medewerker en collega. Onze gedachten gaan op dit moment vooral uit naar zijn ouders en naaste familieleden, die door dit verlies zo zwaarzijn getroffen en aan wie wij onze diepste gevoelens van deelneming be tuigen. In Memoriam M. BROUWER Op 57-jarige leeftijd overleed, voor velen onverwacht, Minne Brouwer. Bij velen beter bekend als Jan en werk zaam als voorman in de bouwkundige dienst aan de brouwerij aan de Maurits kade. Wij hebben hem gekend als een loyaal medewerker, die zijn werk met toewij ding verrichtte en daarbij een goed vakman was. Minne was ook vele jaren verbonden aan de jubileumcommissie, welke functie hij ook met veel inzet ver vulde. Wij hebben afscheid moeten nemen van Brouwer, een afscheid dat ons zwaar is gevallen. Minne, dat je moge rusten in vrede. Wij wensen zijn echtgenote veel kracht en sterkte toe voor nu en de toekomst. 23

Vers van 't Vat | 1979 | | pagina 23