Feestelijke bijeenkomst ter felegenheid van O jaar Star 4 In een vorig nummer van Vers van 't Vat (6/79) besteedden wij aandacht aan het feit dat 30 jaar geleden Star bier door Nigerian Breweries op de lokale markt, werd geïntroduceerd en sindsdien met groot succes is verkocht. In Nigeria is men aan deze mijlpaal natuurlijk niet zo maar voorbijgegaan. Tijdens een feestelijke bijeenkomst is de 170 miljoenste doos Star bier door een 'NBL-vip', de heer F.O. Ewalefo, sinds 1949 aan Nigerian Breweries verbon den, aangeboden aan de regeringsge volmachtigde voor handel, professor William Osisiogu. Op de foto ziet u de heer Osisiogu (links) samen met de voorzitter van de raad van beheer van NBL, de heer T.J. Davies. Zij bekijken de tweebiljoenste fles Star, die zojuist uit de 170 miljoenste doos ge haald is. Tv Kumasi Brewery Ltd. - Ghana De familie A.N. Ninck Blok is op 8 september in Nederland aange komen om het verlof hier door te brengen. Malayan Breweries Ptd. Ltd. - Singapore Op 26 augustus is de familie T.B. Heijbroek in Singapore aange komen. De heer Heijbroek gaat daar de functie van brewery manager van de heer M.G. Kakebeeke overnemen. Na het verlof in Nederland doorgebracht te hebben, is de familie M.G. Kakebeeke op 16 augustus in Singapore aangekomen. Athenian Brewery S.A. - Griekenland Op 17 augustus 1979 is de heer F.G.J. van Amsterdam in Thessaloniki aangekomen. Hij zal daar werkzaam zijn als installation manager. Zijn vrouw vergezelt hem. De heer Th. A.M. Geysen is op 7 september begonnen als installation specialist. Bralima S.A.R.L. - Zaïre Na het verlof in België doorgebracht te hebben is de familie C.D.M. Koopmans op 6 september weer naar Kinshasa teruggekeerd. De heer J.H.J. van de Zande is met zijn zonen op 16 augustus naar Kinshasa teruggekeerd. Zijn vrouw is hem op 23 augustus met hun dochter gevolgd. Ook naar Kinshasa vertrokken, na een in België genoten verlof, is de familie P. van de Walle en wel op 30 augustus. De familie R. Wille is op 13 september naar Kinshasa vertrokken. De heer Wille zelf is op 17 september gearriveerd in Kinshasa. De heer J. van Meel is op 4 augustus weer in Boma begonnen. De familie L.P. Jolie is op 15 september na verlof in België genoten te hebben naar Kisangani teruggereisd. Bralirwa S.A.R.L. - Rwanda De heer G.J. Oost en zijn vrouw, die op 1 september uit Gisenyi voor verlof vertrokken zijn en hun vakantie in het buitenland hebben door gebracht zijn inmiddels op 14 september in Nederland aangekomen. De heer A.A. Droop is op 1 augustus in Gisenyi aangekomen om daar de functie van chef entretien op zich te nemen. De heer H. Otter is met zijn kinderen op 8 september naar Kigali ver trokken. Nigerian Breweries Ltd. - Nigeria Op 4 augustus is de heer C. Allport naar Lagos teruggekeerd. Hij heeft zijn verlof in Engeland doorgebracht. Eveneens is teruggekeerd de familie A. de Voogd en wel op 28 augustus. Op 1 september is de familie A.B. Rutgers voor verlof in Nederland aangekomen. Op 1 september is de heer J.D. Verweij naar Kuala Lumpurvertrokken. Hij zal daar als installation specialist werkzaam zijn. De familie L.F.D. van der Minne is op 1 september in Singapore aan gekomen. De heer van der Minne zal als area/regional export office manager bij Heineken Oceania Ptd. Ltd. werkzaam zijn. De heer J.C. van de Merbel is met zijn vrouw ook naar Singapore ge reisd op 1 september. De taak van de heer Van de Merbel is het op zetten van een boekhouding bij Heineken Oceania Ptd. Ltd. Pt. Perusahaan Bir Indonesia - Indonesië De heer K.R. Tiktak is op 24 augustus met zijn gezin naar Jakarta terug gekeerd. Pt. Brasserie de l'lndonesie - Indonesië Op 7 augustus is de heer L.E. Schilling met zijn gezin van Surabaya naar Medan gereisd. In Medan vervult de heer Schilling vanaf die datum de functie van general manager/brewery manager. Brasserie Lorraine S.A. - Martinique Na zijn verlof is de heer P.O. Meertens op 23 augustus weer naar Fort- de-France vertrokken. Cerveceria Vegana St. Domingo Op 22 augustus is de heer D. Kornaat met zijn vrouw naar La Vega ver trokken, waar hij als chief engineer werkzaam is. De familie C.L.A. Peterse is op 28 augustus voor verlof in Nederland aangekomen. Windward and Leeward Brewery Ltd. - Windward Islands Na verlof in Nederland is op 26 augustus de familie J.E. Dekker weer naar St. Lucia teruggereisd. Surinaamse Brouwerij N.V. - Suriname De familie H. Kluyver is op 3 augustus voor verlof naar Nederland gereisd. Antiliaanse Brouwerij N.V. - Nederlandse Antillen De familie B.W. Sarre is op 17 september naar Curagao teruggekeerd. Heineken Trading N.V. - Nederlandse Antillen De familie E.N. Bakker is op 1 augustus naar Curapao vertrokken. De heer Bakker zal bij Heineken Trading de functie van area export mana ger vervullen. Met dezelfde bestemming is de heer A.G. Verwoerd op 10 september vertrokken om de boekhouding op te gaan zetten. Heineken België Sinds 8 augustus is de heer H.B. Haikes als office manager in Ant werpen werkzaam. Nocal S.A.R.L. - Angola De heer L. van de Male is op 22 augustus na genoten verlof naar Luanda teruggereisd. 17

Vers van 't Vat | 1979 | | pagina 17