900, 350,' 250,' Heineken ideeënbus CS W.A.P.M. Erkeland A.J. Schellekens A. Meesters BELONINGEN AANMOEDIGINGSPREMIES 's-Hertogenbosch Het idee van de heer Erkeland uit de lagerkelder handelt over bierverlies op het marktveld van de lagerkelder. Door ontluchten van slangen in een bepaald stadium van het bierproces trad verlies van bier op. Dit bier kan dooreen andere werkwijze worden teruggewonnen. 's-Hertogenbosch zeer DeiangrijK onaeraeei van de wk- organisatie, namelijk de beveiliging on der leiding van de heren J.H. Mellegers en H. Norp. Onder deze projectgroep vielen onder meer de bewakers en de parcourswachters. Omdat er overal vrij veel kostbare apparatuur stond opge steld moest men tevens 's nachts waken en dit vaak met honden. Verder zag deze groep erop toe dat een goed gebruik werd gemaakt van de legitimatie-kaar ten, parkeerkaarten, uitnodigingen, et cetera. Dag en nacht was het beveili gingsteam aan het controleren of ieder- 's-Hertogenbosch Bij de liften van de depalletizers van de collones VI en VII waren de dragers met een vaste constructie bevestigd. Bij storingen vergde de demontage van die vaste constructie veel tijd. Volgens het idee van de heer Schellekens, werkzaam in de storingsdienst, zijn losse dragers aangebracht, die door middel van een breekpen op hun plaats worden gehou den. Daarmee wordt bij het oplossen van storingen veel tijd gewonnen. De capaciteit van de wassers van de Sankeylijn is door de verbetering van de heer Meesters uit de bottelarij vergroot Dit was mogelijk door het verhogen var de snelheid van de doorvoerbaantjes. 's-Hertogenbosch C.J. Gielis, smeerdienst f 135,- A.J.M. Vloeimans, bottelarij f 100,- J.H.M. Hermse, mech. werkplaats f 100,- H. Venrooy, bottelarij f 100,- H.A.M. de Ruyter, bottelarij f 75,- Zoeterwoude L.A. Schumacher/G.J.v.d. Vlier, brouwhuis f 150, H.K.M. Arens/D. van Hoegee, bottelarij f 100,- D.M. Barnhoorn, brouwhuis f 60, S. de Wit, bewaking f 50,- R. van Amsterdam, kantine f 50, R.H. van Peski, mech. werkplaatsf 30,- Th. Devilee, dienstgebouwf 30,- J.M. de Wit, brouwhuis f 25, C. Cremers, bottelarij f 25, A.G. Jansen, centr. inkoop 25, ledereen kreeg een geschenk uit de groep behorende bij de beloning. 's-Hertogenbosch W. Erkeland/J. Kerssens, lagerkelder f25, J.A. van Weerdenburg, bottelarij f 25, N.G. van Gerwen, magazijn f25, A.M. de Kruijf, mech. werkplaats f25, J.G.C. van Geenhuizen, ziederij f25, Zoeterwoude F. Huyer, garagef25, A. Noorbeek, brouwhuis f 25,- H.C. Gerbes/J. Rotmensen, dienstgebouw f 25,- A.T. van de Velde, bottelarij f 25,- K. Rijsbergen, bottelarij f 25, W. Tisseur, bottelarij f25,- G.J. Bontje, centr. arch, dienstf 25, A.M. Medina/C. van Wijk, bottelarij f 25, J. van der Wel, planning Contr. H.T.Bf 25,- 14

Vers van 't Vat | 1979 | | pagina 14