unieke set glazen voor personeel HEIMS/5tr% mskêsil AANBIEDING Ouderwets Het historische, mond-geblazen glas kan niet zomaar worden nagemaakt op de moderne machines. Na uitgebreide proeven is het gelukt om op een ouder wetse machine, die geheel volgens het principe van het mondblazen werkt, dit bierglas te vervaardigen in de kwaliteit van weleer. Personeelsleden of gepen sioneerden die deze set willen bestellen, kunnen dit doen op dezelfde wijze waarop normaal reclame-artikelen wor den besteld, namelijk bij het reclame magazijn in Zoeterwoude onder vermel ding van het persoonsnummer. De set zal dan naar u worden opgestuurd en het bedrag zal op uw salaris worden inge houden. Het idee Het idee voor deze promotie ligt eigenlijk wel voor de hand: wat hoort er nu meer bij bier dan glazen? Men ging er echter vanuit dat dit niet zomaar een glas kon zijn, het moest wel iets bijzonders zijn. In het Heineken archief is gelukkig één historisch glas bewaard gebleven, dat heel veel gebruikt werd in de jaren der tig. Een groot conisch glas met een zware voet en een brede gouden rand. En dit historisch model is als uitgangs punt gekozen voor deze nieuwe set gla zen. In ditzelfde archief is dagenlang gesnuffeld in oude etiketten, boeken, stapels prenten en posters. Hierin werd een rijkdom aan symbolen gevonden, welke in de Heineken historie zijn ge bruikt. Deze symbolen zijn verwerkt in zes fraaie decors. Ons concern heeft voor haar personeel en gepensioneerden een speciale aan bieding: deze set glazen voor slechts ƒ9,50! Het is een exclusieve set van zes unieke bierglazen, stuk voor stuk fraai gedecoreerd met motieven ontleend aan de rijke brouwtraditie en historische hoogtepunten van Heineken bier. Ook de consument kan aan deze glazen ko men, die onderdeel uitmaken van een landelijke promotie van ons bier die in geïllustreerde tijdschriften, commercials op de radio en via winkelmateriaal zal worden ondersteund. De consument kan de glazen tot en met 31 januari 1980 bestellen, maar dan wel voor de prijs van ƒ15,95. DlPlOM^ UOTTÜK

Vers van 't Vat | 1979 | | pagina 3