Golfkampioenschappen in Noordwijk Heineken prij zen voor militair toernooi Van 23 tot en met 29 juli werden op de Noordwijkse Golfclub de Nederlandse Internationale Open Golfkampioen schappen gehouden. Gedurende alle dagen was Heineken vertegenwoordigd door een „Heineken Hoek" en een ca ravan alwaar men gretig gebruik maakte van de verfrissingen die daar verkrijg baar waren. Dit was zeker het geval op zaterdag toen de halve finales werden gespeeld bij zeer zonnig weer. Tijdens de finales op zondag waren de weergo den minder gunstig gestemd en kwam er af en toe een goede regenbui over de spelers en toeschouwers heen. De regen kon de toeschouwers er niet van weer houden toch te komen en men schat dat er tussen de 3000 en 4000 mensen op deze finaledag aanwezig waren. Door het Corps Mobiele Colonnes in de legerplaats Crailo te Laren werd onlangs voor de twintigste keer een groots op gezet internationaal militair invitatie voetbaltoernooi georganiseerd. In totaal namen 46 teams aan dit spektakel deel. Op beide dagen van het toernooi werd na afloop in de immense manschappen- kantine van Crailo een feestavond geor ganiseerd. De kantine was met name door de medewerking van de afdeling reclame-service van ons concern omge toverd in een Heineken ontvangstcen trum. Heineken had onder andere twee bekers beschikbaar gesteld. De organi satoren van het toernooi hadden be paald dat deze bekers aan de laatst geëindigde teams zouden worden toe gekend. In deze bekers stond gegra- feerd: De-doe-het-volgend-jaar-beter- Heineken-beker. Bij de officieren werd onze prijs gewonnen door het team van het Verbindings-Opleidingscentrum uit Ede en bij de Onder-Officieren door het Amerikaanse team van de 32 Tactical Fighting Squadron van Camp New Am sterdam te Soesterberg. Als blijvend aandenken ontving tenslotte iedere deelnemer een Heineken glas in een doosje. Op de foto ziet u hoe één van de deelnemers het Heineken glas krijgt uit gereikt. Zo te zien is hij ermee in zijn nopjes! 23

Vers van 't Vat | 1979 | | pagina 23