Circus Busch in Amsterdam In Vers van't Vat 5/1979 riepen wij onze lezers en lezeressen op om een origineel onderschrift onder de foto van het zoontje van de heer C. A. M. Duivenvoorden te verzin nen. De inzendingen stroomden binnen en het was moeilijk voor ons uit al die gekke en grappige onder schriften de drie meest originele te kiezen. We hebben achtereenvol gens de volgende onderschriften gekozen: „Net gedrukt" van de heer H. J. Bolthof (A/Wet); „Personeelsbe hoefte" van de heer W. van Wijk (Den Bosch); „Onder het aange naam verpozen, zit je met Vers van 't Vat op rozen" van de heer B. Spoelstra (Engelum, Friesland). De drie winnaars zullen drie zeer toe passelijke prijzen toegezonden krij gen. Diverse circussen hebben de afgelopen maanden onze hoofdstad aangedaan. Misschien een teken dat het circuswe reldje door die romantische nostalgi sche sfeer eromheen met clowns, oli fanten, en allerlei andere beesten weer begint op te leven. Zo was onlangs Cir cus Busch in Amsterdam. Ons concern had ervoor gezorgd dat de hele binnen kant van de circustent was versierd met vlaggen en spandoeken met concern- produkten. Ook zorgde Heineken voor financiële ondersteuning. Onze perso neelsleden werden als dank hiervoor in de gelegenheid gesteld tegen geredu ceerde prijzen de voorstelling te bezoe ken. In de tent werd een zeer aantrekke lijke voorstelling gegeven. Tijgers, oli fanten, paarden, Russische windhonden samen met de onverschrokken circu sartiesten verzorgden een afwisselend programma.

Vers van 't Vat | 1979 | | pagina 22