BUNNIK Gehuwd: J. van Herpen (marketing) met mej. M. A. Wijn. Geboren: Abdenour, z.v. El Khtib (sortering). 's-HERTOGENBOSCH Gehuwd: Th. Vialle (mech. wpl.) met mej. C. Sterken. Geboren: Jeroen, z.v. J. W. v.d. Kallen (mech. wpl.), Arjan, z.v. H. P. M. Kuijpers (intern transport), Susanne, d.v. J. v.d. Besselaar (stor. d.), Harm, z.v. T. J. v. Tilburg (mech. wpl.), Bjorn, z.v. J. M .T. Hoos (int. transport), Richard, z.v. F. van Oss (legk Marinus, z.v. W. H. van Vugt (mech. wpl.). LEEUWARDEN Geboren: Maaike, d.v. F. v.d. Wey (drankenvoorberei ding). ZOETERMEER Gehuwd: Mej. B. P. M. Engelhart (admin.) met P. M. H. Vissenberg, E. W. v.d. Streek (stor. dienst) met mej. A. van Vegten. Geboren: Alexander, z.v. G. Ousen (int. dienst), Kristel, d.v. H. G. Franzen (alc. energie). ZOETERWOUDE Gehuwd: Mej. A. H. C. v. Klink (reel, inkoop) met J. W. C. Kerkvliet. Geboren: Fatima, d.v. M. Adouch (verpakken), Ayten, d.v. H. Olmez (verpakken), Alexander Gerard Jan, z.v. A. Kooy (dienst gebouw), Robert Adrian Bertus, z.v. R. v.d. Bor (sto ringsdienst), Johannes Martijn, z.v. J. Varkevisser (service laboratorium), Arjan Wielen Arie, z.v. L. C. J. Vaessen (spec, energie), Martin Hans, z.v. A. G. Dorrepaal (proces techniek), Leontien Mia Catharina Maria, d.v. G. M. V. Koster (computer centrum), Steef, z.v. G. den Hertog (marketing onder zoek), Maarten, z.v. P. H. J. Adrichem (projecten en engineering), Danielle Paola, d.v. J. P. Kruit (verpakkings techniek), Marc, z.v. H. Hamburg-Lok (opleiding en training), Martijn, z.v. mevr. A. G. M. Stam-v.d. Spek (documentatie centrum techniek), Johanna Jacoba, d.v. Th. J. v. Emmerik (me chanische werkplaats), Naoil, d.v. M. Saddouq (verpakken), Johanna Maria, d.v. H. Schoonhagen (intern transport). Onze dienst verlieten Zoeterwoude H. W. Rebel (specialisten energie), Mevr. H. M. Hiep (kantoorkantine), G. J. van Deursen (verkoop thuisverbruik), Mevr. M. M. Kete laar-Walker (centraal computer centrum), Mevr. J. A. M. Spitter (automatiserings- groep), Mevr. E. J. C. Huyts-v.d. Berg (cen traal computer centrum), H. J. Miltenburg, (planning en control), Mevr. D. v. Amster dam-Jager (telex), Mevr. M. C. C. Ameling- Gallas (plaatselijke administratie), J. Gout, (dienstgebouw), Th. M. Zwart (energie en storingsdienst), J. Polsema (intern trans port). GESLAAGD Amsterdam II Th. Bulte (energie en stor. dienst), D. Eps- kamp, R. Fokkens, C. Janssens, P. A. v.d. Kaaij, P. A. Olivier (int. dienst), A. M. Valken burg (werkplaats), A. Visser, C. Vlietstra (en. en stor. dienst), J. Witvoet, A. J. Wolters (int. dienst) voor het rijksdiploma brandwacht 2e klas; J. A. G. M. Pijpers, (werkpl.) voor de cursus toegepaste digitale techniek; H. Stenken (werkpl. meet- en regeltechniek) voor de cursus meet- en regel instrumenta tiemonteur B; A. V. Kievit (brouwhuis), S. Bouwmeester (bott.) voor het diploma pro- duktievakman B bij de L.S.B.L. Bunnik Th. A. F. de Rond (verkoop binnendienst) voor de cursus marketing-assistent. Rotterdam L. Kerst (plaats, adm.) voor elementaire wis kunde; P. J. J. de Valk (centr. sal. adm.) voor sociale verzekering deel I. Zoetermeer A. A. Valkenburg (energiedienst) voor het di ploma produktievakman B. bij de L.S.B.L. Zoeterwoude P. Struiksma (brouwhuis) voor het diploma produktie-vakman B. bij L.S.B.L.; J. J. v. Kleef (alg. zaken) voor het diploma V.O.A. I be drijfskundig assistent; H. J. de Jong (plaats, adm.) voor het praktijkexamen boekhouden; L. C. Verhagen (centr. lab.) voor M.O.-A na tuur- en scheikunde; mej. M. H. H. v. Nierop (secretariaat Div. Int.) voor bedrijfscorr. En gels; E. A. v. Duyn (centr. inkoop) voor prak tijkdiploma boekhouden; mej. M. Flanderijn (secretariaat) voor bedrijfscorr. Nederlands; mevr. J. Gideonse-Pelster (centr. tek.archief) voor bedrijfscorr. Nederlands. DANKBETUIGINGEN: Mede namens mijn vrouw wil ik iedereen die op welke manier dan ook van mijn 25-jarig jubileum een feestdag heeft ge maakt heel hartelijk bedanken. h van (jer Woude Directie en personeel wil ik mede namens mijn vrouw heel hartelijk danken voor de onvergetelijke dag op mijn 25-jarig jubileum. Het is iets waarop we lang kunnen terugkijken. H. Walburg Ter gelegenheid van mijn 25-jarig jubileum op 27 juni jl. wil ik mede namens mijn vrouw, kinderen en moeder iedereen be danken voor de vele belangstelling en prachtige cadeaus en goede wensen die wij mochten ontvangen. j q verlaan Langs deze weg wil ik u hartelijk bedanken ook namens mijn vrouw voor de geweldige ontvangst, die bloemen en het prachtige afscheidscadeau. Het was een onvergetelijke dag. J. Schiffel Mede namens mijn vrouw wil ik graag iedereen heel hartelijk bedanken voor de prachtige bloemen en cadeaus, die ik ter gelegenheid van mijn 40-jarig jubileum mocht ontvangen. Vooral uw grote belangstelling bij de receptie heeft dit jubi leum voor ons tot een onvergetelijke gebeurtenis gemaakt. M. H. Kaspers Mede namens mijn echtgenote en kinderen wil ik hiermee hartelijk dank zeggen voor de geweldige ontvangst, de grati ficatie, de cadeaus en goede wensen bij mijn afscheid van de brouwerij. Het was in één woord .grandioos"! q p Tacq De afscheidsreceptie op vrijdag 1 juni in Hattum is voor ons beiden een onvergetelijke gebeurtenis geworden. De woor den die de heer G. van Schaik tot ons heeft willen richten, uw aller aanwezigheid, uw cadeaus, bloemen, brieven en aller vriendelijke woorden die u persoonlijk tot ons heeft willen richten, hebben ons diep getroffen. Wij hebben enorm veel waardering voor alle organisatie en inspanning die er door de heer J. v.d. Zee en de heer P. Bos van personeelszaken zijn verricht om deze bijeenkomst zo grandioos te laten verlopen. Wij zijn u allen zeer erkentelijk voor het feit dat wij onze zakelijke functies mochten beëindigen met een afscheid dat ons beiden ons leven lang zal bijblijven. J. Rijks, J. J. Knijnenburg Voor uw belangstelling getoond bij mijn afscheid van onze brouwerij zeg ik u hartelijk dank. Mijn vrouw en ik hebben bijzonder op prijs gesteld, zoveel goede wensen van u te mogen ontvangen. Vele van u hoop ik bij voorkomende gele genheden nog eens te ontmoeten. q q N ie uwend ij k In Memoriam W. J. KROEP Op 48-jarige leeftijd overleed, na een langdurige ziekte, Wim Kroep. Wim trad 28 jaar geleden in dienst van Heineken Brouwerijen B.V. te Rotterdam en was tot voor kort werkzaam als afdelings chef van de afdeling verpakken te Bun- nik. Wim zullen wij ons blijven herinneren als een man, wiens optreden, zowel binnen ons bedrijf als daarbuiten, ge kenmerkt werd door menselijke en so ciale bewogenheid. Zijn bemoeienissen met het vakbondswerk, zijn wijze van leidinggeven, zijn collegialiteit en zijn loyaliteit ten opzichte van alles wat met Heineken had te maken, waren gedu rende zijn dienstverband zovele voor beelden daarvan. Het doet ons dan ook pijn dat wij van zo'n persoonlijkheid afscheid hebben moeten nemen. Wij wensen zijn echtgenote en zijn kin deren veel sterkte toe. In Memoriam M. Kolkman Op zaterdag 26 mei 1979 is op 29-jarige leeftijd na een langdurige ziekte overle den de heer M. Kolkman. Vanaf 6 april 1970 is hij werkzaam geweest op de af deling magazijn van onze vestiging Van Olffen te Hattem. We verliezen in hem een toegewijd me dewerker, die op kundige wijze zijn werkzaamheden heeft verricht. In Memoriam P. A. de Leeuw Volkomen onverwacht overleed op za terdag 14 juli jl. op 32-jarige leeftijd de heer P.A. de Leeuw, werkzaam als ma gazijnchef bij de concerndrankengroot- handel Andeweg-Renesse B.V. te Dor drecht. Indachtig zijn karakter hebben wij in stilte afscheid van hem genomen, in het besef dat de leegte die hij in ons bedrijf achterlaat, slechts een afspiegeling is van het zware verlies voor zijn vrouw en beide kinderen. Aan hen wensen wij alle sterkte toe. In Broek in Waterland overleed op 14 juli jl. de heer B. ELZINGA (77). Jarenlang was de heer Elzinga correspondent van de afdeling verkoop van onze vestiging aan de Mauritskade. In 1960 legde hij zijn functie echter neer. Op 22 juli jl. overleed te Heerlen de heer J. W. SCHOENMAEKERS (91). Hij was werkzaam als inspecteur van een Am- stei-filiaal in Heerlen. In 1948 ging hij met pensioen. De heer T. P. DUBBELD (84) is op 1 au gustus jl. overleden. Hij was tot 1960 werkzaam in onze Rotterdamse vesti ging. Hij vervulde er onder meer func ties in de bottelarij, de machinekamer en de gistkelder. In Amsterdam overleed op 68-jarige leeftijd de heer J. A. TH. VERMEULEN. De heer Vermeulen was in ons bedrijf werkzaam op de afdeling verpakken. In 1976 ging hij met pensioen. RECTIFICATIE De heer TH. BROEKE (78) is op 13 juli jl. in Amsterdam overleden. In 1923 kwam de heer Broeke bij Heineken in dienst op de afdeling onderhoud. Later was hij werkzaam als portier totdat hij in 1965 met pensioen ging. 20

Vers van 't Vat | 1979 | | pagina 20