A. Kint B. de Jong Afscheid J. Schiffel Amsterdam Op een druk bezochte bijeen komst op donderdag 5 juli jl. hebben de heren E. H. Baars en M. J. Schalm gezamenlijk hun 25- jarig dienstjubileum gevierd.- Op verzoek van de jubilarissen werd het officiële gedeelte van de ontvangst achterwege gelaten en vond het opspelden van de insignes op wat informelere wijze plaats in de kamer van mevrouw Van Kooten. De heer De Groot verrichtte deze han deling in het bijzijn van de heer Gerards en mevrouw Van Kooten. Vervolgens werd de viering voortgezet in de ontvangstruimte van de kantine met als startschot het, onder applaus, binnen rijden van de aangeboden cadeaus: voor beiden een sportieve fiets, welke in glunderende dank werden aanvaard. De jubilarissen zijn beiden werkzaam bij de physieke distribu tie; de heer Schalm op de afdeling expeditie Mauritskade, de heer Baars na bijna 25 jaar Mauritskade is nu overge plaatst naar de expeditie Zoeterwoude. Dat zij beiden vele plezierige contacten in het bedrijf hebben, was duidelijk merkbaar aan het aantal belangstellenden dat kwam felicite ren. Met drankjes en hapjes werd deze bijeenkomst nog lange tijd voortgezet. De heer Welmers (rechts) voorziet de heer Kint van de gouden speld bij diens 25-jarig jubileum. Amsterdam De heer A. Kint vierde op 6 juli jl. zijn zilveren jubileum op de brouwerij aan de Van der Helststraat in Amsterdam. Hij werd hier in de lunchkamer ontvangen door de heren Welmers, Kloek, Von Zboray, Jansen, De Regt en mevrouw Wohlge muth. Hier speldde de heer Welmers hem tevens het bij dit jubileum behorende insigne op en overhandigde deze hem de welbekende enveloppe. Vervolgens ging het gezelschap naar het Koelschip. Hier nam allereerst de heer Kloek het woord. Deze memoreerde de loopbaan van de heer Kint. Hij ken merkte de jubilaris als een man met veel eigen ideeën en die het niet schroomde initiatieven te nemen. Vervolgens dankte hij hem namens de bedrijfsleiding voor zijn inzet en wenste hem nog vele goede arbeidszame jaren toe. Ook de heer Von Zboray hield bij deze gelegenheid een speech. Hij sprak zich zeer positief uit over de heer Kint als mens. Door deze positieve eigenschappen is de jubilaris iemand met wie het prettig is samen te werken. Ook benadrukte hij de onmisbaarheid van onze enige molenaar op deze vestiging. Na het overhandigen van de cadeaus sprak de heer Kint zelf nog een dankwoord uit. De receptie die hierop volgde, kenmerkte zich door een grote belangstelling, niet alleen van collega's, maar ook vele ge pensioneerden waren naar het Koelschip gekomen om hun oud-collega met dit jubileum geluk te wensen. De heer Welmers speldt in zijn kamer de heer De Jong het bij dit zilveren jubileum behorend insigne op. Amsterdam Op donderdag 26 juli jl. kwamen op de kamer van de heer Welmers, bedrijfsleider Amsterdam, mevrouw Van Kooten en de heren Jansen, Binnekade en Borsch en enkele colle ga's bijeen om het 25-jarig jubileum van de heer B. de Jong te vieren. De jubilaris, in gezelschap van zijn vrouw, kreeg onder het genot van een „versierd" kopje koffie door de heer Welmers het insigne opgespeld en de hierbij gebruikelijke envelop overhandigd. Daarna werd de heer De Jong verrast met een mooie tafel aansteker en een fraaie aktentas, hem aangeboden namens alle collega's van de afdeling belading door zijn chef, de heer Borsch, welke mevrouw De Jong liet meedelen in de hulde met een prachtig boeket bloemen. Het spreekt vanzelf dat er over deze 25 jaar heel wat herinneringen vielen op te halen. Dit werd dan ook veelvuldig gedaan en men kon na afloop op een ple zierige bijeenkomst terugkijken. De heer Schiffel tij dens zijn dankwoord. 16

Vers van 't Vat | 1979 | | pagina 16