H. van der Woude E. H. Baars en M. J. Schalm Op de foto rechts ziet u de heer Schalm; me vrouw Van Kooten speldt op de foto on der de heer Baars de gouden speld op. Een stralende glimlach van de heer Van der Woude op de dag van zijn zilveren jubileum. Amsterdam Op 12 juni jl. werd het 25-jarig jubileum gevierd van de heer H. van der Woude, medewerker interne dienst van de vestiging aan de Mauritskade. De heer en mevrouw Van der Woude, vergezeld van hun dochter, werden ontvangen door de heren Welmers, bedrijfsleider, Hesse, chef interne dienst, Olivier wachtchef interne dienst en door de heer en mevrouw Struiksma. Voorts waren aanwezig mevrouw Van Kooten en de heren Jansen en Van Es. Tijdens dit geanimeerd samenzijn werden vele anekdotes naar boven gehaald. Tijdens de receptie in de kantine sprak als eerste de heer Welmers. Vanwege de functie van Van der Woude komen zij elkaar dagelijks tegen en dat schept een zekere band. De heer Welmers dankte de jubilaris namens de directie en bedrijfslei ding voor zijn vele werk. Hij bevestigde bij de jubilaris de speld en overhandigde hem de bekende enveloppe. De heer Hesse sprak als tweede. Hij had zich afgevraagd in hoeverre het alleen een prestatie van de werknemer is om 25 jaar bij één baas te zitten. Het is natuurlijk zo dat die baas je ook in de gelegenheid moet stellen om het 25 jaar vol te houden. Van de Woude is nu één van die mensen die door zijn grote werk kracht mede ervoor gezorgd heeft dat Heineken kon uitgroeien tot wat het nu is en de mensen lang in dienst kan houden. De heer Hesse memoreerde het feit dat Henk van der Woude als dekknecht begonnen is bij de Amstel. Toen de schepen niet meer werden gebruikt, heeft Van der Woude zich om laten scholen tot vrachtwagenchauffeur. Hij kwam op een leurwa- gen, iets typisch Amsterdams, en wel in de moeilijkste wijk namelijk de Jordaan en de Leidse buurt. Leurwagenchauffeur is moeilijk, omdat je met veel, vaak lastige klanten en veel geld omgaat. Tenslotte wees Hesse erop dat mevrouw Van der Woude haar man in het begin van zijn loopbaan ongeveer 12 a 13 uur per dag heeft moeten missen. Aan Van der Woude werd namens de collega's en ex-collega's een mooie klokradio en een barometer aangeboden.

Vers van 't Vat | 1979 | | pagina 15