Hongaars waterpoloteam droeg Heineken shirts Heineken op verkeersbeurs in Hamburg In juni jl. werden onder andere in Wil- dervank internationale kampioenschap pen waterpolo georganiseerd. Ons con cern gaf het Hongaarse kampioensteam uit de stad Szentes een kleine onder steuning voor haar verblijfskosten in Nederland. Als dank hiervoor versche nen de stoere Hongaren tijdens de wed strijden in Heineken shirts. En misschien bracht dit hun nog wel geluk want het team werd kampioen met tien punten! Onlangs werd te Hamburg de Interna tionale Verkehrs Ausstellung gehouden. Men toonde hierbij allerlei facetten op het gebied van verkeer en transport. Daarnaast was er op de zogenaamde Hollanddag een Nederlandse presenta tie, waarbij allerlei typische Nederlandse specialiteiten (kaas, tulpebollen) wer den getoond. Ook ons concern had hierin een aandeel. Onder de vele be zoekers mocht men deze keer ook prins Claus en de staatssecretaris van verkeer en waterstaat, mevrouw N. Smit-Kroes, rekenen. Athenian Brewery S.A. - Griekenland De heer J. Duindam is op 2 juli vertrokken naar Athene, waar hij werkzaam is als head technological department. Brasseries du Logone S.A. - Tsjaad Op 24 juli is de heer J. W. J. van der Eijk voor verlof uit N'djamena vertrokken. De heer J. H. van Mam eren, die op 30 juli in Nederland aankwam, is op 15 augustus met zijn gezin teruggereisd naar N'djamena. Bralima S.A.R.L. - Zaïre De heer J. W. Kroonen is op 2 augustus vertrokken naar Kinshasa. Hij is daar aangesteld als chef controle technologique. Na het in Nederland doorgebrachte verlof is de heer M. Muilwijk teruggekeerd naar Kinshasa. Op 23 juli is de heer K. de Vries met zijn gezin voor verlof uit Bukavu vertrokken. Bralirwa S.A.R.L. - Rwanda Op 20 juli is de heer R. Bech vertrokken naar Gisenyi. Hij is daar werkzaam als chef bouteillerie. Na het in Nederland doorgebrachte verlof is de familie J. de Jager teruggegaan naar Gisenyi. Brarudi S.A.R.L. - Burundi De heer S. Sikkema is op 27 juli voor verlof in Nederland aangekomen. Nigerian Breweries Ltd. - Nigeria De heer R. Uylenhoet uit Lagos is op 11 augustus met zijn gezin voor verlof in Nederland aangekomen. Brasserie Lorraine S.A. - Martinique Op 20 juli is de heer P. C. Meertens met verlof uit Fort de France vertrokken. Windward and Leeward Breweries Ltd. - Windward Islands De heer J. E. Dekker is met zijn gezin op 11 juli met verlof gegaan. Antilliaanse Brouwerij N.V. - Nederlandse Antillen De heer B. Brugman is na het in Nederland doorgebrachte verlof teruggereisd naar Curacao. Op 11 augustus is de familie B. W. Sarre voor verlof uit Curacao vertrokken. Surinaamse Brouwerij N.V. - Suriname De heer N. W. Heilbron is op 12 augustus teruggereisd naar Parama ribo. Pt. Perusahaan Bir Indonesia - Indonesië De heer K. R. Tiktak is op 10 augustus met zijn gezin voor verlof uit Jakarta vertrokken. Pt. Brasserie de l'lndonesie - Indonesië Op 7 augustus is de heer M. C. N. Visser vertrokken naar Medan. Hij is daar benoemd tot chief engineer. Malayan Breweries (Malaya) SDN Berhad - Maleisië De familie F. G. R. Lefebre is op 25 juli voor verlof uit Kuala Lumpur vertrokken. 13

Vers van 't Vat | 1979 | | pagina 13