De nieuwe ondernemingsraden Na drie jaar zijn er weer verkiezingen gehou den voor de ondernemingsraden, en wel in Bunnik, Hattem, Den Bosch en Rotterdam. Voor de ondernemingsraden van Amsterdam I en II, Zoeterwoude en Zoetermeer waren niet meer kandidaten gesteld dan er plaatsen wa ren, zodat voor deze vestigingen geen verkie zingen gehouden hoefden te worden. Het opkomstpercentage op 31 mei jl. was iets lager dan bij de vorige verkiezingen in 1976: 58 procent tegenover 62 procent drie jaar gele den. De medewerkers, van wie bekend was, dat zij op de verkiezingsdag niet aanwezig konden zijn, kregen hun stembiljet toegestuurd. Hier van kwam 64 procent terug. Van de 82 OR-le- den, die in de afgelopen periode zitting had den, zijn er 39 herkozen. De installatie van de nieuwe ondernemingsra den heeft inmiddels plaatsgevonden. Rekening houdend met de reeds eerder gekozen raad in Leeuwarden betekent dit, dat wij nu in negen vestigingen een ondernemingsraad hebben. Inmiddels is ook de nieuwe centrale onderne mingsraad geïnstalleerd. Van de 26 leden zijn er dit jaar 12 herkozen. AMSTERDAM I Voorste rij van links naar rechts: de heren E. Timmer, J. van Akkeren, P. Bakker, mevrouw A. Volders, A. W. F. Kroon, B. J. Leeftink. Achterste rij van links naar rechts: D. E. Karman, A. A. Landa, C. Broers, P. H. Kruys (secretaris), G. T. Kleiberg (voorzitter), R. W. Welmers (vice-voorzitter), J. Kern, T. Moravec. BUNNIK Voorste rij van links naar rechts: de heren B. A. M. Groen, A. H. Ban ning, H. L. van Dalen, J. Huitema, H. J. Wesseling, J. C. Bouwhuyzen (secretaris). Achterste rij van links naar rechts: N. J. B. P. van den Heuvel. J. Siertsema (voorzitter), L. A. C. Rottier (vice-voorzittêr), G. van de Bunt, A. H. Bunschoten, C. A. van Schaik, D. E. Turksema, J. G. Maas, W. G. Wiegerink. Niet aanwezig was: de heer J. R. van Breemen AMSTERDAM II Van links naar rechts: de heren H. J. Vaneveld, W. J. Duivenvoorden, R. W. Welmers (vice-voorzitter), D. T. Shu, H. van der Waart, G. T. Klei berg (voorzitter), J. Spel, P. Visser (secretaris), P. Rieder, B. Selhorst. Niet aanwezig waren: de heren F. Buitenman, P. H. van der Vliet, A. Taroncher. Van links naar rechts: de heren R. H. de Vries, Tj. de Jong, G. N. Bouma, J. van der Zee (voorzitter), T. Zwaagstra (vice-voorzitter), J. Coenradi, W. Kers. HATTEM

Vers van 't Vat | 1979 | | pagina 6