Niemans (automatisering) Basiskennis Be standsorganisatie B.1S. E. Visser (Automati sering) voor Basiskennis Informatie I.2. P. Groenendijk en L. S. Koekkoek (kantoorza ken) slaagden voor het diploma MAVO 4. Mw. W. M. de Heer (automatiseringsgroep) Prak tijkexamen Duitse correspondentie. A. M. Nieuwenburg (automatiseringsgroep) voor CobolT.2. De onderstaande personen ontvingen een di ploma of getuigschrift voor: A. J. van Delft (kwaliteits dnst.) levensmidde len, microbiologie en hygiëne. A. J. M. van der Knaap (storingsdienst) schema- en schakel- techn..K. R. J. Jansen (waterafvalzuivering inst.) techn. afvalwaterzuivering. Voor het diploma bedrijfsbrandwacht slaag den: G. J. Verduin (storingsdienst): M. Mousavi (storingsdienst): C. van Schie (storings dienst): M. M. Beijersbergen (storingsdienst): A. P. M. van de Meer (storingsdienst): F. D. Valk (storingsdienst): W. J. Brug mans (sto ringsdienst): J. A. Sundquest (storingsdienst): H. J. W. van de Bijl (storingsdienst). H. G. M. Verhoosel (postkamer) haalde het diploma voor Typist. Voor het diploma Meet- en regeltechn. v. operationeel person, slaagden: T. J. T. Devilee (dienstgebouw): M. Haak (mechanische wpl.): S. G. Behrens (bottela rij): C. H. van Polanen (mechanische wpl.): A. D. C. Bakker (mechanische wpl): J. A. M. Blom (bottelarij): C. Bos (dienstgebouw): F. van Dillen (bottelarij): T. van Gans (bottelarij): G. H. Dros (dienstgebouw): C. A. M. Duiven voorden (mechanische wpl.): L. H. van der Steeg (opleidingen): P. A. W. Ober (mechani sche wpi.):\N. H. B. Miiller (verpakken alg.): A. P. M. van der Meer (storingsdienst): C. J. Landman (proefbrouwerij); T. H. J. Hesselink (brouwhuis): A. M. Prins (GWN). Diploma Actie veilig verkeer: P. P. Pols (intern transport): J. F. M. van Rooij (dir. chauffeur): H. Notenboom (dir. chauf feur): J. van de Ven (Storingsdienst) voor Meet- en regeltechn. instrumentatie. Voor het diploma Hydraulische aandrijving en smeertechniek slaagden: W. J. Brugmans (storingsdienst): J. A. Sund quest (storingsdienst): B. Nijgh (garage wpl H. van Leeuwen (storingsdienst): G. G. Kiene (storingsdienst): M. J. Key (afvalwaterzuive ring inst.): A. Dam (storingsdienst). M. van der Bent (bewaking) slaagde voor het diploma Beveiligingsbeamte A (L.O.I.). Voor diploma Evo Heftruckrijder: B. de Jong (centraal mag.); Th. H. M. Zonne veld (centraal mag.). Voor het diploma Hy- drauliek B slaagden: P. L. M. Bisschop (storingsdienst); C. Hofman (mechanische wpl.); M. C. van Look (mecha nische wpl.); P. A W. Ober (mechanische wpl); R. H. van Peski (mechanische wpl.); C. H. van Polanen (mechanische wpl.); E. F. Pressl (storingsdienst); J. W. Stigter (mecha nische wpl.); A. D. C. Bakker (mechanische wpl.); J. W. Breda (mechanische wpl.); W. A. P. F. L. de Bruin (storingsdienst); C. A. M. Duivenvoorden (mechanische wpl.); M. Haak (mechanische wpl.); F. M. Kappelhof (me chanische wpl.); A. Meijer (mechanische wpl.); J. P. Mollenbrok (storingsdienst); C. van Schie (storingsdienst). Voor I.C. Techniek slaagden: R. B. Zalme (meet- en regeltechn.); J. M. Pfeiffer (storingsdienst); G. Barnhoorn (elek- tro wpl.) voor Elektronica. M. Haak (mechani sche wpl.) voor Pneumatiek en Hydrauliek A. P. C. M. van de Hulst (elektro wpl.) voor Be- sturings- en regeltechn. W. M. Martijn (kwali teits dnst) Levensmiddelen, microbiologie en hygiëne. Onze dienst verlieten: A/Mau A. P. Groen (belading); M. Castro Ma- neiro (mechanische wpl); Mej. A. Robert (kof fiekamer); J. A. Jacott (mouterij); M N Naipal (bottelarij); R. Crandal Castro (bottelarij); H. Bosch H. J. M. van Antwerpen (bottelarij); M. A. T. van Uden (interne dnst.); H. A. v/d Lin den (interne dnst.); G. Kerts (interne dnst.); M. A. Kok (leskelder); L. van Heivoort (int. tran sport); J. A. A. van Oostrum (bottelarij); V. Gomez Cuesta (bottelarij). Dankbetuigingen Langs deze weg wil ik u, mede namens mijn echtgenote hartelijk dankzeggen voor uw be langstelling, zowel persoonlijk als schriftelijk, bij mijn afscheid op 31 mei 1979. Bijzonder was ik verrast door het bezoek van twee „Arabieren". Ik kan u verzekeren, dat ik van de cadeaus reeds een nuttig gebruik heb gemaakt. A. A. Niemeijer Langs deze weg zeg ik, mede namens mijn vrouw, directie, chefs en collega's hartelijk dank voor de vele belangstelling op mijn af scheidsreceptie welke in zo'n prettige sfeer heeft plaatsgevonden. Gaarne bedank ik u tevens voor het cadeau onder couvert het welk zal worden besteed aan een blijvende herinnering aan de plezierige werkperiode die ik meer dan 25 jaar bij Heineken mocht be leven. G. van Schaik Hiermede wil ik, mede namens mijn vrouw, directie, bedrijfsleiding, chefs, collega's har telijk bedanken voor de belangstelling, bloe men en cadeaus, die ik ter gelegenheid van mijn 40-jarig jubileum van u allen mocht ont vangen. J. J. Fien Ondergetekende wil gaarne, mede namens mijn vrouw, directrice, bedrijfsleiding, chefs, collega's, alsmede mevrouw Van Kooten, hartelijk bedanken voor de prettige dag, die wij hebben gehad ter gelegenheid van mijn 40-jarig jubileum. Fam. Ft. J. Aardema Langs deze weg wil ik, mede namens mijn kinderen, gaarne eenieder hartelijk dankzeg gen voor de enorme belangstelling, bloemen en prachtige cadeaus, die ik mocht ontvan gen ter gelegenheid van mijn zilveren jubi leum. A. J. Hulsman Mijn echtgenote en ik danken u allen hartelijk voor de belangstelling en de mooie geschen ken, die ik mocht ontvangen bij mijn 40-jarig jubileum. M. Horselenberg en echtgenote Langs deze weg wil ik mede namens mijn vrouw, allen bedanken die aan het welslagen van de receptie voor mijn 25-jarig jubileum hebben meegewerkt. Tevens wil ik alle gevers bedanken voor het geweldige cadeau. J. Moes Mede namens mijn echtgenote en kinderen wil ik de directie en allen die ertoe bijgedra gen hebben om mijn 25 -jarig jubileum tot een onvergetelijke dag te maken, nogmaals har telijk bedanken. C. Lagrouw Langs deze weg wil ik iedereen heel hartelijk danken voor de vele attenties en belangstel ling tijdens mijn ziekte. José Peiger OVERLEDEN De heer L. ROBBE (75) is op 8 juni overleden. Hij kwam in 1942 bij de Rot terdamse brouwerij in dienst, waar hij werkte op de mechanische werkplaats. De heer Robbe ging in 1969 met pen sioen. Op 28 juni overleed de heer H. F. A. BROUWENSTIJN (74). Van 1954 tot 1970 was hij werkzaam als vertegen woordiger thuisverbruik, verbonden aan de Amsterdamse vestiging. Per 1 maart 1970 ging hij met pensioen. In Amsterdam is op 13 juli overleden de heer T. BROEKE (78). De heer Broeke heeft diverse functies gehad op de Mauritskade, de laatste was die van poortcontroleur. In 1965 ging de heer Broeke met pensioen. Eveneens in Amsterdam is overleden op 3 juni de heer J. B. BORM. De heer Borm werkte als koetsier/chauffeur bij Hei neken, waar hij in 1922 in dienst kwam. In 1966 ging hij met pensioen. Op 19 mei jl. is in Rotterdam overleden de heer A. A. FRENKS (64). De heer Frenks is van 1931 tot en met 1974 werkzaam geweest op het kantoor in Rotterdam, waarna hij gebruik maakte van de wachtgeldregeling. De heer Th. J. POUWELS is op 16 juni jl. op 48-jarige leeftijd overleden. Hij kwam in 1957 bij Vrumona in dienst en was werkzaam op de afdeling tech nische dienst. In 1975 werd hij inge deeld in de invaliditeitsregeling. 33

Vers van 't Vat | 1979 | | pagina 33