Reisvereniging Vers van't Vat Succesvolle Wandeltocht Hengelsport vereniging Den Bosch Zaalvoetballen bij Vrumona Voetbalnieuws uit Den Bosch leder jaar organiseert de reisvereniging, die haar naam dankt aan ons perso neelsblad, een tweedaagse bustocht. Zo ook dit jaar, en wel op 2 en 3 juni jl. De reis begon in Rotterdam, van waaruit het gezelschap vertrok naar Valkens- waard. Onder de koffie heette voorzitter C. Zwaan de leden van de reisvereniging hartelijk welkom. Hij sprak tevens de hoop uit dat het als vanouds gezellige dagen zouden worden. Het weer deed in ieder geval zijn best: het was een prach tige, zonnige dag. De lunch werd ge bruikt op het Drielandenpunt in Limburg, Als onderdeel van de personeelsvereni ging heeft Vrumona sinds augustus vo rig jaar een eigen zaalvoetbalteam. Dit team is ontstaan uit spelers van het veldvoetbalelftal. Het zaalvoetbalteam kan op een zeer goed seizoen terugkijken: In de compe titie, die Vrumona speelt in de sporthal Dijnselburg te Zeist, eindigde zij in de tweede klas in de bovenste helft van de Op zaterdag 19 mei jl. hield Den Bosch het jaarlijks terugkerende voetbaltoer nooi. Er werd gestreden om de W. Wis- setrofee voor eerste elftallen en tevens om de M. Parijsbokaal voor veteranen. Deelnemers waren CKC uit Kralingen met twee teams, BBG uit Engelen, Vlijm- se Boys uit Vlijmen, F. C. Herven en LVV 58 uit Den Bosch en twee Heineken teams. In de eerste wedstrijd gaf het team van Heineken zijn visitekaartje af door van BBG te winnen. Ook de tweede wedstrijd werd gewonnen en wel van CKC. Tegen F. C. Herven, die de wisselbeker verde digde, had het Heineken elftal aan een gelijkspel genoeg om de prachtige W. Wissetrofee voor één jaar in de prijzen- kast te zetten. De veteranen beschouwden dit toernooi als een generale repetitie. Zij speelden waarna de tocht verder ging via de Rijn naar Heimbachweis in Duitsland. De volgende ochtend verliet de reisver eniging Heimbachweis en ging verder naar Königswinter. Na de lunch zocht men de buitenlucht op in een prachtig bos in de buurt van Bonn. Hier werd te vens de jaarlijkse verloting gehouden, waarmee leuke prijzen te winnen waren. Het afscheidsdiner vond plaats in De Poort van Holland in Heerlen. En zo kwam er weer een einde aan een ge slaagde tweedaagse busreis van de reisvereniging Vers van 't Vat. ranglijst. En in het grote Bokma toernooi namen zij de eerste prijs en de wisselbeker mee naar Bunnik. Voor de komende competitie kan het team best nog wat spelers gebruiken. Zij die geïnteresseerd zijn in deze tak van sport kunnen voor informatie terecht bij de heer B. Onwezen (tst. 328) en B. Middeldorp (tst. 112) in Bunnik. tegen bokaalhouder Vlijmse Boys 0—0, maar in de wedstrijd tegen de jeugdige veteranen van LVV 58 verloren zij met 4—1De laatste wedstrijd werd broeder lijk met CKC gedeeld. 's Avonds werd de prijsuitreiking ge houden in de grote kantine van de brou werij, waaraan tevens de contactavond verbonden was. Onder leiding van dansorkest De Hanico's werd de avond een groot succes. Vele leden en dona teurs waren met hun dames aanwezig en maakten tot in de kleine uurtjes plezier. Het bestuur kan terugzien op een ge slaagde dag; het dankt daarbij iedereen die hieraan meegeholpen heeft, in het bijzonder het scheidsrechterkorps. Een pluim voor de veteranen, die zich uitstekend hebben laten leiden door een vrouwelijke scheidsrechter! Op zaterdag 6 jl. hield de Bossche Wandelclub haar vierde wandeltocht met afstanden van 30, 40 en 50 km, spe ciaal voor de vierdaagse-lopers. Reeds vóór acht uur verschenen de eerste wandelaars en allengs bleek dat één in schrijftafel voor 30 en 40 km afstand niet toereikend was. Zo kon tegen 11 uur vastgesteld worden, dat er 583 deelnemers van heinde en ver en zelfs uit België zich hadden laten in schrijven. Vergeleken bij 1978 was dit een stijging van 235, iets dat zeker niet verwacht was; dankzij de volle inzet van alle leden en hulp-medewerker(sters) is alles goed verlopen. Vele wandelaars waren vol lof over de parcoursen en de verzorging en zij beloofden dan ook volgend jaar weer van de partij te zijn. Door dit succesvolle resultaat is de Heineken Wandeltocht met vele afstanden na enkele jaren uit gegroeid tot een groots wandelevene ment. Evenals voorgaande jaren is er ook dit jaar gevist om het kampioenschap 1979 en tevens voor de titel Koningsvisser 1979. Tevens plaatsten de eerste acht zich voor deelname aan de sportdag in Rotterdam. De wedstrijden werden ge vist op 10 en 24 juni en 1 juli van 's mor gens zeven tot negen uur 's avonds. Na de tweede wedstrijd leek het kampioen schap beslist, daar op dat moment de kampioen van 1978, H. Fleuren, weder om aan de top stond met 4.80 cm, ge volgd door H. Venrooy met 3.63, W. Leeuwis 3.60 en E. Geerts 3.57. Maar het spreekwoord: de wedstrijd is pas beslist na de laatste tonen van het fluitsignaal, bleek weer waar te zijn. Na een zeer ze nuwslopende wedstrijd bleek na eind- telling dat dit jaar de nieuwe kampioen en Koningsvisser de heer W. Leeuwis met 6.72 cm was geworden. Tweede werd de heer H. Fleuren met 6.51 cm en derde de heer E. Geerts met 5.06 cm. Ook de jeugd kwam dit jaar aan bod en wel op 16 juni van 2 tot 4 uur; er werd gevist in drie leeftijdsgroepen waar fel en sportief strijd werd geleverd. Kampioen groep 1t/m 7 jaar 1. R. Spierings 30 cm. 2. H. Koster 21 cm. Kampioen groep 2, t/m 12 jaar 1W. Schellekes 122 cm. 2. M. Venrooy 104 cm. Kampioen groep 3, t/m 17 jaar 1. B. Leeuwis 176 cm. 2. J. Geerts 125 cm. Staande van links naar rechts: W. Turk, G. Hartgring, J. Kooy, H. van Difk, H. v. Buren, B. Middeldorp Zittend: G. Gerritsen, G. Mathijssen, C. Prozee, B. Onwezen 31

Vers van 't Vat | 1979 | | pagina 31