Mevrouw G. Th. H. van Horrik J. Rijks en J. J. Knijnenburg namen afscheid J. G. R. van Hilten De heren Rijks (rechts) en Knijnenburg luisteren te midden van hun echtgenotes naar de speech van de heer Van Schaik. De heer Van Schaik besloot zijn toespraak, die op verzoek kort was gehouden, als volgt: Wij verliezen twee jonge mensen van zestig, die een voor beeld konden zijn voor de ouden van dertig." De heer Rijks zei nu het gevoel te kennen wat het is om af scheid te nemen. Hij bedankte de spreker voor de vriendelijke woorden. De heer Knijnenburg bracht het geweldige zakenleven met veel hoogtepunten en de vriendschap die hij heeft mogen on dervinden, onder woorden. Hij dankte mede namens de heer Rijks voor de geweldige samenwerking (het zakenleven was één groot feest) waarop beiden met dankbaarheid terug kun nen zien. Den Bosch Op vrijdag 29 juni jl. vond een bijeenkomst plaats bij de drankengroothandel Van Dorst Liebrand Olderaan B.V. te Den Bosch, ter gelegenheid van het feit dat op 1 juli 1954 mevrouw G. Th. H. van Horrik in dienst trad van de toenmalige drankengroothandel Olderaan's Handelmij B.V., die later werd opgenomen in de keten van de Heineken drankengroothandel. De jubilaresse die werd vergezeld door haar beide zusters en haar chef van 't eerste uur, de heer Olderaan en diens echt genote, werd ontvangen door de heer Van Dorst, de heer Van Westrhenen en enkele andere functionarissen van Heineken. In de daarop volgende korte toespraken werd de bijdrage ge memoreerd van mevrouw Van Horrik die zij geleverd heeft aan het succes van de drankengroothandel. Met name haar be moeienis met de debiteuren waarmee zij een goede relatie heeft weten op te bouwen, ondervindt veel waardering. Dat dit pas de laatste tweeëneenhalf jaar geschiedt binnen Heineken verband wil niet zeggen dat de daaraan voorafge- Hattem Een groot aantal belangstellenden had zich op 1 juni richting Hattem begeven om afscheid te nemen van de heren Rijks en Knijnenburg, directieleden van Van Olffen B.V. De heer Van der Zee ontving beide heren vergezeld van hun echtgenotes in de directiekamer, waar in een ontspannen sfeer een kopje thee met cake werd genuttigd. Hierna begaf het gezelschap zich naar het expeditiemagazijn waarvan een gedeelte op vakkundige wijze was herschapen in een gezellige receptieruimte, waarvoor terecht een compliment aan de be trokkenen werd gemaakt. De heer Bos, die de taak van ceremoniemeester vervulde, las een groot aantal telegrammen voor, waarna hij het woord gaf aan de heer G. van Schaik, lid van de raad van bestuur. Deze roemde in zijn speech, waarin het humoristische tintje niet ontbrak, de kwaliteiten van beide heren, die ,,Van Olffen" wa ren in hart en nieren. Hij roemde de heer Rijks als een degelijk producent met een geweldige creativiteit om produkten te ontwikkelen. De heer Knijnenburg schetste hij als een dyna mische, commerciële tovenaar: een voorbeeld van onderne mingslust. Vergezeld van haar zusters werd mevrouw Van Horrik (midden) in Den Bosch ontvangen. gane periode geen reden zou zijn voor Heineken deze volle vijfentwintig jaar aaneengesloten bij hetzelfde bedrijf te waar deren in de vorm van de gouden jubileumspeld. Ook het personeel van de drankengroothandel gaf blijk van zijn waardering door aanwezig te zijn tijdens de receptie, en meer in stoffelijke vorm, door overhandiging van het perso- neelscadeau, een zonnestoel. Nuth Op vrijdag 6 juli jl. werd in het verkoop kantoor van het horecagebied Limburg een re ceptie gehouden ter gelegenheid van het 25- jarig jubileum van vertegenwoordiger J. G. R. van Hilten. De heer Van Hilten, vergezeld doorzijn echtgenote, dochter en schoonzoon, werd verwelkomd door de heer Kerckhoffs. De heer Kerckhoffs heeft de jubilaris vanaf het begin van dichtbij meegemaakt. Daarom kon hij in zijn toespraak een groot aantal voorvallen memoreren, waarvan een aantal in middels uitgegroeid is tot fraaie anekdotes. Daarnaast legde de heer Kerckhoffs het accent op de ontwik keling in de taak van de vertegenwoordiger, waarna hij ein digde met zijn gelukwensen aan de jubilaris en zijn familiele den. De heer Van Dongen ging over tot het uitreiken van de bij dit jubileum horende speld en de overhandiging van de bekende envelop met inhoud. Na dit officiële gedeelte vertrok men naar 't Zoalke, waar de jubilaris namens het personeel een com plete stereo-installatie kreeg. Het ging er gezellig aan toe bij het jubileum van de heer Van Hilten (links). Rechts de heer Kerckhoffs. Tijdens de hierna volgende informele receptie ontvingen de heer Van Hilten en zijn gezin een groot aantal gelukwensen van collega's, oud-collega's en relaties. Hierbij bleek eens te meer welk een waardering de heer Van Hilten in die 25 jaar, zowel in- als extern, heeft weten op te bouwen. Voor het in ontvangst nemen van de vele cadeaus kwam men allengs handen te kort. Als hoogtepunten van deze receptie dienen zeker gememoreerd te worden het aanbieden van een bokje, 26

Vers van 't Vat | 1979 | | pagina 26