R. Aardema J. J. Fien A. J. Miltenburg H. C. W. Groot Amstecdam Op 17 mei jl. werden de heer en mevrouw Aardema, vergezeld door een zuster en een zwager van de jubilaris, 's middags op de Mauritskade ontvangen door de bedrijfsleiding. Hierbij waren eveneens aanwezig de heren Hamers, Smit, Stuivenberg, Jansen en mevrouw Van Kooten, alsmede een aantal collega's van de jubilaris. De heer Hamers hield een korte toespraak, waarbij hij de heer Aardema dankte voor zijn inzet en de wijze waarop hij zijn werk als bedieningsvakman in de bottelarij vervult. Vervolgens overhandigde hij de envelop en bracht mevrouw Aardema de speld op de revers van haar man aan. Collega Schiffel nam vervolgens het woord en bood, namens alle collega's, mevrouw Aardema een plant aan; voor de jubi laris had hij een „flinke" boekenbon. Tot slot dankte de heer Aardema alle aanwezigen, in het bij zonderde heren Hamers en Schiffel voor hun prettige woorden en cadeaus. Hij sprak de wens uit nog vele jaren op de botte larij werkzaam te kunnen blijven. Mevrouw Aardema bevestigt bij haar man de speld, behorende bij zijn 40-jarige jubileum. Na afloop van deze ontvangst ging het gezelschap naar de „schaftcabine" in de bottelarij, waar een flink aantal collega's zich had verzameld om gezamenlijk nog een pilsje te drinken. Amsterdam. Op 8 juni jl. werd het feit gevierd dat de heer J. J. Fien, groepsleider intern trans port, 40 jaar geleden in dienst trad bij de Amstel- brouwerij. Ter gelegenheid hiervan werden de heer en mevrouw Fien ontvangen op de Mauritskade door de heren Welmers, Veen, Eorsch, Binnekade en Hesse. Verder waren aanwezig me vrouw Van Kooten en de heer Van Es. Tijdens de receptie sprak de heer Welmers als eerste. Hij merkte op dat een 40-jarig jubileum een zeer bijzondere ge beurtenis is. De heer Welmers noemde de verschillende func ties die de jubilaris uitgeoefend heeft, voordat hij bij de bela- De heer en mevrouw Fien, feestelijk in de bloemetjes. De heer Veen feliciteert de heer en mevrouw Groot en kleindochter. mens de collega's bood de heer Hesse de jubilaris hierna twee autogordels en een noodverlichting aan. Verder werden er op speciaal verzoek van de heer Groot geen toespraken meer gehouden. De receptie, die hierna volgde, verliep zeer geanimeerd. Amsterdam. Het 25-jarig jubileum van de heer A. J. Miltenburg werd op 30 mei jl. op de vesti ging aan de Van der Helststraat gevierd. De jubilaris, als horeca-consulent verbonden aan het gewest Amsterdam, werd met zijn familie ontvangen door de heren Mollerus, Tielkemeijer, mevrouw Sanders en de heer Aarts. In zijn welkomstwoord schetste de heer Mollerus de heer Mil tenburg als een toegewijd medewerker, die als vertegenwoor diger, ook bij nacht en ontij, zijn werk heeft verricht. Het offi ciële gedeelte van de middag werd met het uitreiken van de gouden speld en de gratificatie-envlop beëindigd. Tevens ontving de heer Miltenburg namens het gewest Amsterdam enkele tuinstoelen. Hierna ging het gezelschap naar de Kuiperij, welke ont- ding kwam. De heer Fien werd bedankt voor al datgene wat hij voor de brouwerij heeft gedaan. Daarna bevestigde de spreker de jubileumspeld en overhandigde hij de bekende envelop. Vervolgens sprak de heer Veen de jubilaris toe. Hij beperkte zich in zijn toespraak tot de huidige functie van de heer Fien. Despreker vertelde dat de afdeling zich gelukkig mocht prijzen een man als Joop Fien in haar midden te hebben. De heer Veen noemde de jubilaris een ruwe bolster met een blanke pit. De laatste spreker was de heer Binnenkade. Deze verklaarde niet in te zullen gaan op het verleden, omdat het geheugen van de heer Fien veel beter is dan van hemzelf. Namens de afdeling kreeg de heer Fien een wekkerradio aan geboden, die hem in de gelegenheid stelt op een vrije dag vroeg op te staan om de hele dag in de tuin te kunnen werken! Amsterdam. Op 22 juni jl. werd op de vestiging aan de Mauritskade het 25-jarig jubileum gevierd van de heer H. C. W. Groot, poortcontroleur. Met zijn echtgenote, zonen en schoondochters werd de jubilaris ontvangen door de heren Hamers, Hesse en Van de Pauw. Verder waren aanwezig mevrouw Van Kooten en de heren Jansen en Van Es. De heer Hamers hield een korte toespraak. Hierin benadrukte hij het belang van het werk van de poortcontroleurs. Hij prees de heer Groot met de manier waarop hij zijn functie uitoefent. Zijn enthousiasme heeft er zelfs toe geleid dat de jubilaris de heer Hamers staande hield om te vragen wie hij was. Dat ge beurde, toen de spreker nog maar pas op de Mauritskade werkte. De spreker verontschuldigde de heer Welmers, die niet in de gelegenheid was om bij de receptie aanwezig te zijn. Tot slot kreeg de heer Groot de gouden speld en de enveloppe. Na- 23

Vers van 't Vat | 1979 | | pagina 23