W. J. Schellingerhout C. Horselenberg G. C. Nieuwendijk nam afscheid Voor de laatste keer poseren de heer en mevrouw Nieuwendijk op het terrein van de Mauritskade. zoeken. Voorts blikte de spreker terug op de zeer lange loop baan van de heer Nieuwendijk bij Amstel, waar hij al eerder zijn 25 en 40-jarig jubileum vierde. Hij besloot zijn toespraak met aandacht te schenken aan de laatste tien jaren, die hij met de heer Nieuwendijk heeft sa mengewerkt en waarin de goede verstandhouding die in de loop van de tijd ontstaan is, kenmerkend was. Namens de brouwerij ontving de heer Nieuwendijk een enve lop met inhoud en namens het personeel onder meer een biljartkeu. Zijn echtgenote werd feestelijk in de bloemen gezet. De heer Nieuwendijk ging daarna zelf uitvoerig in op zijn loopbaan. Hij prees zichzelf gelukkig een groot gedeelte te kunnen overslaan, omdat hij dat al doorgenomen had op zijn 40-jarig jubileum! Ook hij onderstreepte de uitstekende onderlinge verstand houding in de Hooge Vuursche, waar hij zeer prettig gewerkt heeft. De heer Schellinger hout vierde zijn jubi leum in huiselijke kring. Van mevrouw Van Kooten ontvangt hij de jubileumspeld. Amsterdam Het 40-jarig jubileum van de heer W. J. Schellingerhout werd op 15 mei jl., op zijn verzoek, in huiselijke kring gevierd, temidden van zijn vrouw, kinderen en verdere familie. Namens de brouwerij waren op die dag aanwezig de heren Haarmeijer en Stiphout, beiden collega's van de jubilaris en mevrouw Van Kooten. De heer Schellingerhout is zijn loopbaan begonnen in de smederij, waarna hij een aantal jaren de administratie verzorgd heeft voor de heer Aalbers, mouterij-deskundige van het con cern. Momenteel is de heer Schellingerhout medewerker op de afdeling technische planningen werkvoorbereiding van onze vestiging aan de Mauritskade, waar hij zich bezighoudt met het maken van lay-outs van alle technische installaties. Mevrouw van Kooten overhandigde de heer Schellingerhout de envelop namens het concern en speldde hem tevens het insigne op. Collega Haarmeijer bood de jubilaris een plantenbak aan, ter wijl ook de heer Stiphout namens alle collega's nog een ca deau overhandigde. De heer en mevrouw Horselenberg op de dag van het 40-jarige jubileum. Almelo De heer C. Horselenberg, vertegen woordiger bij onze drankenhandel Dinkel en Regge te Almelo, jubileerde op 15 mei jl. Hij werd, vergezeld door zijn echtgenote, zoon en schoondochter, op de drankenhandel ontvangen door de heren Mollerus, Schmidt, Van Ommen, Ringeling en mevrouw Stom. In zijn welkomstwoord doorliep de heer Mollerus in vogelvlucht de carrière van de jubilaris. Hij trad op 15 mei 1939 als kan toorbediende in dienst bij het Amstel filiaal in Hengelo. De eerste start was van korte duur, aangezien hij in juni 1939 weer onder de wapenen werd geroepen. Na terugkeer was hij veelal werkzaam in een combinatiefunctie bij de administratie en de verkoop. In 1973 ging hij definitief in de buitendienst als ver tegenwoordiger. De heer Mollerus dankte de heer Horselenberg voor zijn con tinue inzet in een regio die gekenmerkt wordt door een grote concurrentie. Tevens reikte hij de jubilaris de speld uit. In zijn dankwoord memoreerde de heer Horselenberg de goe de samenwerking en openheid door de jaren heen met alle afdelingen en de diverse bedrijfsleiders. Op de druk bezochte receptie waren naast de medewerkers van de drankenhandel ook vele vertegenwoordigers van de brouwerij aanwezig om de jubilaris te feliciteren. Amsterdam Op vrijdag 22 juni jl. werd het afscheid gevierd van de heer G. C. Nieuwendijk, opleidingsfunctionaris van de afdeling commerciële opleidingen in het opleidingscentrum de Hooge Vuursche te Baarn. De heer en mevrouw Nieuwendijk, vergezeld door hun kinde ren en kleinkinderen, werden ontvangen op de brouwerij aan de Mauritskade te Amsterdam. Hierbij waren aanwezig de heren Kranenberg, Grevink, De Jong, Voets, Küper, even eens allen werkzaam op het opleidingcentrum de Hooge Vuursche, mevrouw Van Kooten en de heren Struiksma en Van Es van de personeelsdienst. Tijdens de receptie werd de heer Nieuwendijk toegesproken door de heer De Jong. Deze opende zijn toespraak met de mededeling dat de scheidende heer Nieuwendijk al afspraken gemaakt heeft om de Hooge Vuursche in de toekomst te be 22

Vers van 't Vat | 1979 | | pagina 22