9 HJ.W.vande Bijl beloond met Aan de medewerkers van de horeea-verkoopgroep BELONINGEN AANMOEDIGINGSPREMIES 1000 De flessenbaankettingen in de bottelarij gaven nogal eens langdurige storingen. Door ophoping van glas werden de ket tingen uit hun geleiding gedrukt. De heer Van de Bijl, werkzaam in de sto ringsdienst, diende een idee in om deze geleidingen aan te passen. De glas scherven worden nu op een eenvoudige wijze uit de geleidingen verwijderd. Te vens stelde hij voor een aandrukstempel te plaatsen waardoor de kettingen weer doeltreffend in de geleidingen terugge bracht worden. Door bovenstaand idee werden aan zienlijk minder storingen aan flessen- transporteurs waargenomen. De Ideeënbuscommissie van deze groep meent dat haar eenjarig bestaan aanlei ding is voor een kort verslag langs deze weg, omdat onduidelijkheid bestaat over haar functioneren. Hebt u enig idee? Zoals bekend, werd onder leiding van de Centrale Ideeënbuscommissie, op 1 juni 1978 de Ideeënbuscommissie Horeca ingesteld, omdat in deze organisatie sprake is van dertig kleinschalige vesti gingen, verspreid over Nederland, met een geheel eigen aard van activiteiten. U had toch een idee? Daarom werken wij met vijf contactper sonen, die elk in hun gewest of horeca- gebied een belangrijke voorpost zijn, ook in de zorg voor persoonlijk contact met de medewerkers. Hebt u dat idee al ingestuurd? In het afgelopen jaar hebben wij ervaren dat een wisseling van secretariaat en de verhuizing naar Zoeterwoude hebben bijgedragen tot een te lange behande- lingstijd van ideeën en te weinig per soonlijk contact met de inzenders. Een idee is nooit weg? U weet wel beter. Voortaan wordt de behandelingstermijn van ideeën beter bewaakt en wordt de beoordeling meer aangepast aan het ei gen karakter van commercie en dran kengroothandel. is uw idee al weg? Voorts gaan wij met de contactfunctio narissen werken aan verbetering van presentatie en begeleiding. En ook u, actieve lezer, zeg op... wat beter kan! Doe het eens vanavond. De start was wat aarzelend met vijftig ideeën, maar de groei zit er in. Dus, mensen, handel! Ideeënbuscommissie Horeca Bunnik G. van Breenen, storingsdienst100,— H. Möri, bottelarij100,— H. Wittebol, bottelarij50,— 's-Hertogenbosch A. J. Schellekens/B. de Bever, en. en stor. dienst170,— J. M. A. van Eeuwijk, bottelarij150,— H. L. W. van Rijn, bottelarij125,— G. A. H. Vissers, mech. werkplaats100,— A. J. M. Vloeimans, bottelarij100,— M. van Ham, gistkelder80,— J. H. G. Kiesebrink, bottelarij75,— A. F. van de Sluijs, gistkelder75,— H. Bertrums, bottelarij50,— A. J. Kosters, bottelarij50,— G. J. A. Damen, legkelder40,— G. A. P. van de Wijst, bottelarij35,— Zoeterwoude C. A. M. van Duivenvoorden/M. Haak mech. werkpl. 120 H. J. W. Bijl, storingsdienst100,— A. Bervoets, storingsdienst90,— H. Buys/A. M. Beumer, bedrijfskantine90,— G. J. van de Flier, brouwhuis80,— P. Romijn, brouwhuis80,— P. J. van Sas, bewaking80,— J. Zoons, brouwhuis60,— G. J. van de Flier, brouwhuis50,— G. van Harteveld, brouwhuis50,— L. A. Schumacher, dienstgebouw45,— J. J. van Dijk, plaats, adm35,— J. P. Faassen, thuisverbruik35,— J. Gressie, storingsdienst35,— J. M. Wit, bottelarij35,— B. J. Roelofs public relations30,— P. Romijn, brouwhuis30,— H. van de Horst, bewaking25,— ledereen kreeg een geschenk uit de groep behorende bij de belo ning. Bunnik E. Ramakers, bottelarij25,- W. de Bruin, storingsdienst25,- G. van Breenen, storingsdienst25,- 's-Hertogenbosch W. H.-M. Leeuwis, int. transport25, H. Venrooij, bottelarij25,- L. ver Meul, gistkelder25,- A. W. M. van de Broeke, elektr. techn. dienst25, F. Dupuis, bottelarij25,- M. B. Saitch, bottelarij25,- G. van de Broek, bottelarij25,- A. van Bladel, intern transport25, J. M. Maas, bottelarij25,- H. A. Bakker, energie en storingsdienst25, J. A. R. van Veldhoven, kwaliteitsdienst25, T. W. M. van de Wouw, legkelder25, M. A. Kok, legkelder25, C. Scheepens, meet regel25, J. M. de Hoop, meet regel25, P. J. Leenders, gistkelder25, E. van de Bogaert/Th. van de Pol, bottelarij25, T. G. P. Heemskerk, bottelarij25, Zoeterwoude W. Klok, dienstgebouw25, B. Noorbeek, dienstgebouw25, F. in 't Veld, bottelarij25, E. van Westrienen, mech. werkplaats25, W. F. Wulffele, bewaking25, S. de Wit, bewaking25, W. F. C. van Otterloo, depot Bettoweg25, J. P. Slegtenhorst, emballage25, A. W. A. van Dijk, bottelarij25, 15

Vers van 't Vat | 1979 | | pagina 15