H. S. Brusik J. C. Meijer A. J. HULSMAN D. de Vries Amsterdam - De heer H. S. Brusik vierde op 24 april jl. zijn 40-jarig jubileum. Ter gelegenheid van dit heugelijke feit werd de jubilaris samen met zijn vrouw, zoon en schoondochter door bedrijfsleider de heer Welmers ontvangen op diens kamer in de vestiging aan de Mauritskade. Ook waren bij deze ont vangst de heren Hamers, Plat, Kos, List, Jansen, Van Es en mevrouw Van Kooten aanwezig. Een aantal collega's ver voegden zich eveneens op de kamer van de heer Welmers aangezien er op verzoek van de heer Brusik geen receptie zou plaatsvinden. Tijdens deze ontvangst werd onder meer ge sproken over de veranderingen die zich in de loop van de tijd in de mouterij, waar de heer Brusik werkzaam is, hebben voor gedaan. De heer Welmers hield een korte toespraak, speldde de jubilaris vervolgens het ere-metaal op en overhandigde hem Het echtpaar De Vries flink in de bloemetjes gezet. ervan meegenoten. Na dit officiële gedeelte volgde een zeer geanimeerde receptie. Amsterdam - Op 12 april jl. vierde de heer J. C. Meijer zijn 25-jarig jubileum bij de brouwerij. Vergezeld van zijn vrouw en kinderen werd hij ontvangen door de heer Kloek in diens kamer in de vestiging aan de Van der Helststraat. Hierbij waren ook de heren Strijker, Jansen, Sternfeld en mevrouw Wohlgemuth aanwezig. De heer Meijer, die zich zichtbaar op deze dag had verheugd, boeide zijn gezelschap met belevenissen uit de tijd, die voor de meesten van de aanwezigen alleen uit de overle vering bekend is. De heer Meijer kent dan ook vele gezichten van de brouwerij. Hij heeft gewerkt op de boenplaats als has- pelant, in de bottelarij, in de kelders, in de schaftkabine en tegenwoordig vervult hij een functie bij de interne dienst. Na dat de heer Kloek de gouden speld had aangebracht, vertrok het gezelschap naar de Raadskelder, waar vele belangstel lenden de heer Meijer verwelkomden. Hier ontving de jubilaris het personeelscadeau, dat bestond uit een filmviewer. Na een dankwoord van de heer Meijer bleef het gezelschap nog ge ruime tijd bijeen. De heer Kloek (links) bevestigt de gouden speld op de revers van de heer Meijer op diens jubileum. Amsterdam In de kantine aan de Mauritskade klonk op 12 april jl. vrolijke marsmuziek ter ge legenheid van het 25-jarige jubileum van de heer A. J. Hulsman, portier op de afdeling interne dienst. Vele collega's hadden zich in de kantine verzameld om dit heugelijk feit samen met de jubilaris te vieren. Alvorens de officiële receptie begon, werd de heer Hulsman, vergezeld van kinderen en broer, in het leslokaal welkom geheten door de heer Hesse. De heer Hesse overhandigde de jubilaris een per soonlijk schrijven van de bedrijfsleider, de heer Welmers, waarin deze de jubilaris bedankte en hem een prettige dag toewenste. Vervolgens verzocht de heer Hesse de oudste dochter van de jubilaris, haar vader de jubileumspeld op te spelden. In de kantine werd de heer Hulsman, door vrienden en naaste collega's ook wel genoemd, ,,Oude Bertus", als eerste toe gesproken door zijn chef de heer Hesse. De heer Hesse gaf te kennen dat hij het een prestatie vond als De heer Brusik op de dag van zijn jubileum. de enveloppe. Namens de collega's bood de heer Kos een klopboor en enkele schroevedraaiers aan. De heer Brusik dankte tenslotte de aanwezigen voor hun komst en de ge schenken. Amsterdam - Op 27 april jl. was er op de brou werij aan de Mauritskade weer een feestelijke bijeenkomst. Deze vond plaats ter gelegenheid van het 40-jarig jubileum van de heer D. de Vries. De jubilaris is werkzaam op deze vestiging als controleur bij de afdeling intern transport. Samen met zijn vrouw werd hij ont vangen door bedrijfsleider de heer Welmers en de heren Veen, Binnenkade, Van Es en mevrouw Van Kooten. Tijdens de re ceptie nam als eerste de heer Welmers het woord. Hij sprak vele waarderende woorden die nog eens onderstreept werden door het grote aantal belangstellenden dat op deze receptie was verschenen. Ook de heer Veen hield een toespraak, waarna vervolgens collega De Vries nog het een en ander wilde zeggen. Het spreekt vanzelf dat over een periode van veertig jaar heel wat herinneringen vallen op te halen. De heer De Vries deed dit dan ook met genoegen terwijl de aanwezigen 17

Vers van 't Vat | 1979 | | pagina 17