Welkom op de concernsportdag in Rotterdam De geschiedenis van de concernsport dag is nauw met de Rotterdamse vesti ging verweven. Op 4 september 1960 werd in Rotterdam voor de eerste maal een sportontmoeting op grote schaal tussen de brouwerijen Amsterdam, Rot terdam en 's-Hertogenbosch gehouden. Deze eerste Drie Brouwerijen Ontmoe ting, ook wel Trial-Meeting genoemd, werd door Rotterdam gewonnen. Men streed om de Astrid-beker, die na vijf keer winnen gehouden mocht worden. In Rotterdam bevinden zich twee Astrid- bekers! Deze korte terugblik in de histo rie wijst op een Rotterdams enthousias me voor de concernsportdag, waardoor het ook thans, nu de vestiging veel klei ner is, mogelijk is zo'n groot evenement in Rotterdam te organiseren. Weliswaar niet meer op de Crooswijksesingel, maar in het sport- en tentoonstellingscomplex Ahoy. Alle sportieve festiviteiten vinden in Ahoy of directe omgeving plaats. Daarnaast is er een aantrekkelijk bezoe kersprogramma voor echtgenotes(-n), kinderen en eventuele belangstel lenden georganiseerd, met onder meer een havenrondvaart en een bezoek aan de Euromast. Ik hoop niet alleen dat iedereen, zowel deelnemers als supporters, zal genieten van de sportieve prestaties en de andere activiteiten, maar ook dat iedereen naar Rotterdam komt om elkaar te ontmoeten en gewoon even bij te praten met colle ga's van andere vestigingen. U bent al len van harte welkom op 18 augustus a.s. in Ahoy! R. A. B. Combée site-manager van de vestiging Rotterdam De feestelijke afsluiting van de concernsport dag 1978. Rotterdam nam toen het bronzen brouwerspaard mee naar huis. Op de foto v.l.n.r. ir. L. A. Ch. Rottier, bedrijfsleider van Vrumona, H. Norp van de personeelsvereni ging Rotterdam en mr. J. Siertsema, groeps- directeur frisdranken. Het Ahoy-complex waarin en rondom zich de concernsportdag 1979 zal afspelen. Zo zal de Maashal gebruikt worden voor de sporten badminton en tafeltennis. In het café zullen de biljarters zich kunnen uitleven, terwijl de klaverjassers het achterste deel van het restaurant tot hun beschikking krijgen. Voor de bridgers wordt de VIP-bar gere serveerd. De buitenevementen zullen alle in de directe omgeving van het complex plaatsvinden. Op het terrein van de Mussen, dat vlak naast Ahoy ligt, zal men kunnen voetballen. In de vijver van het Zuiderpark schuin achter het Ahoy-complex zullen de vissers aan hun trekken kunnen komen. De enige twee sporten die iets verder van het complex verwijderd zijn, zijn hockey en tennis. Op het terrein van de hockeyclub Tempo zullen de Heineken hockeyteams tegen elkaar uitkomen, terwijl het tennispark de Enk voor de tennissers ter beschikking staat. Naar beide terreinen is het ongeveer een kwartier lopen vanaf het Ahoy- complex; er zullen echter de hele dag door pendelbussen op en neer rijden naar en van deze sportterreinen. 3

Vers van 't Vat | 1979 | | pagina 3