i i 30STE JAARGANG 5/79 JUNI PERSONEELSBLAD VAN HET HEINEKEN CONCERN Verschijnt! 10 keer per jaar Redactie-adres: Postbus 28, 1000 AA Amsterdam Telefoon 020 - 702283, 702264, 702172 REDACTIE: W. J. Bruggeman (hoofdredacteur) Ineke Spoorenberg Els Reijnders REDACTIECOMMISSIE: Mr. J. Th. Kappelle Mr. D. P. de Graaf Jhr. F. J. C. Mollerus Mr. L. M. Pahud de Mortanges Ir. J. B. R. Schwietert J. Siep H. A. H. Verlinden CORRESPONDENTEN: Amsterdam (Stadhouderskade): P. A. Sternfeld Amsterdam (Mauritskade): vacature Bunnik: J. P. J. van Rijnsoever Hattem: A. J. Voortman 's-Hertogenbosch: C. Timmers Leeuwarden: B. W. Siemens Rotterdam (Crooswijksesingel): J. A. Matser Rotterdam (Maaskade) en Schiedam: F. G. A. M. Roolaart Zoeterwoude: H. Klein Zwolle: L. J. van Rhijn Bij de voorpagina Het symbool van de Wereldkampioen schappen Wielrennen: Drie over hun stuur gebogen wielrenners. Deze uiting komt terug op stickers (waarvan u bij gaand een exemplaar aantreft), affiches en viltjes, die op uitgebreide schaal ver spreid worden en hiermee het gezicht van de WK zullen bepalen. Bij de achterpagina Het expeditieterrein van onze vestiging aan de Mauritskade aan het begin van deze eeuw. Met paard en wagen werd het bier getransporteerd. Wel een ver schil met het vervoer dat op de voorpa gina getoond wordt! 1 Het symbool van de W.K. wiel rennen 2 Colofon; inhoud 3 Rotterdam maakt zich op voor de concernsportdag 4 Bouw Zoetermeer reeds in ver gevorderd stadium 5 Pepsi-Cola viert zilveren jubi leum! 6 Uitreiking van de Dr. H. P. Hei- neken prijs 8 Dat Flevohof uw bezoek waard is, leest u op deze en de volgen de pagina 10 Roel de Haan vertelt over zijn zeil-vakantie 12 De Wereldkampioenschappen Wielrennen naderen snel: op de ze pagina leest u hoe vele per soneelsleden zich tot het welsla gen van dit evenement inzetten. 13 Ed van den Thillart over zijn hobby: bier-etiketten verzamelen 14 Nieuws over de ideeënbus met onder meer nieuwe geschenken 16 Eén uit 6duizend: A. F. van Hul- sen 17 Jubilea en pensioneringen 20 Nieuws uit het buitenland 22 Verenigingsnieuws met onder meer het personeelsfeest in Zoeterwoude 25 Kroniek 26 Proost 28 Achterpagina: het expeditie-ter rein van de Amstel brouwerij in het begin van deze eeuw Overname van de gehele of gedeeltelijke in houd van dit blad is slechts toegestaan na verkregen toestemming van de concern-staf dienst Public Relations, tel. 020-702257. Kopij en foto's voor Vers van 't Vat 6/79 dienen uiterlijk 16 juli a.s. in het bezit van de redactie te zijn. Kopij en foto's voor het nummer daarop (7/79) dienen uiterlijk 13 augustus a.s. in het bezit van de redactie te zijn. 2

Vers van 't Vat | 1979 | | pagina 2