De Musketiers wonnen Heineken Rugby Toernooi VEEL PUBLIEK BIJ ZONNIGE MILITARY Wie verzint het origineelste onderschrift? Het Heineken Rugby Toernooi op 12 en 13 mei jl. in het sportcomplex De Een dracht op het Geuzenveld in Amsterdam is wederom een groot succes geworden. Rugby-ploegen uit maar liefst acht ver schillende landen zoals onder meer En geland, Frankrijk en de Verenigde Sta ten deden aan dit toernooi mee. Aan de vooravond van dit gebeuren werden de ploegen ontvangen in 't Koelschip in onze vestiging aan de Stadhouderskade te Amsterdam. Op het toernooi zelf, dat georganiseerd werd door de Amster damse Atletiek Club, afdeling ruby, wa ren overal concernuitingen te vinden. Reclameborden, vlaggen, 10.000 stic kers, terwijl tevens de jurywagen en het geluid door Heineken werden verzorgd. In een consumptietent konden deelne mers en toeschouwers de schorge- schreeuwde kelen bevochtigen met een van onze concernprodukten. De Heine- Dat de leeftijdsgrens van de lezers van Vers van 't Vat lager ligt dan wij dachten, bewijst deze foto wel. U ziet hier het zoontje van de heer C. A. M. Duivenvoorden, een mede werker van ons concern. Het is zo verdiept in ons personeelsblad dat het de wereld om zich heen geheel vergeten schijnt te zijn. Volgens zijn vader is hij altijd nogal in het blad geïnteresseerd vanwege de vele foto's van auto's en bussen erin. Het spreekt vanzelf dat een dergelijke foto volop aanleiding geeft tot het maken van grappige foto-onderschriften. Deze keer gaan wij deze nu eens niet verzin nen, maar laten wij dat aan u over. U krijgt de tijd tot 1 augustus a.s. om een grappig en/of origineel onder schrift in te sturen naar de redactie van Vers van 't Vat te Amsterdam. Het spreekt vanzelf dat de drie be ste inzendingen beloond worden met een prijs! ken Trophy ging uiteindelijk naar de Amsterdamse ploeg De Musketiers. Paardensportliefhebbers konden weer drie dagen lang volop aan hun trekken komen. Van 11 tot en met 13 mei jl. vond het jaarlijkse paardensportevenement de Military in het Amsterdamse Bos plaats. In tegenstelling tot een evene ment als Jumping Amsterdam waarbij het voornamelijk op springen aankomt, is het bij de Military zaak dat het paard zo behendig is alle obstakels die de militair vroeger ter velde tegenkwam en die nu kunstmatig zijn aangebracht het hoofd te bieden, vandaar de naam military. Er wordt dus niet alleen gesprongen, maar tevens moet het paard met de ruiter be paalde trajecten door het bos afleggen, waarvoor weer allerlei andere behen digheden nodig zijn. Mede dank zij het prachtige weer was er bijzonder veel publieke belangstelling. 26

Vers van 't Vat | 1979 | | pagina 26