JPi AMSTERDAM II Gehuwd: R. H. Gena (bottelarij) met mej. B. Rambaran R. M. Kasiem (bottelarij) met mej. G. Baksi BUNNIK Gehuwd: Mej. A. D. Doeser (verkoop binnendienst) met P. J. M. Vermeulen Geboren: Marcel Leander, z. v. R. ten Broeke (werk plaats) Maikel, z. v. A. Th. M de Kruyf (werkpl.) Wilhelmina, d. v. G. W. van Straalen (werkpl.) Marieke, d. v. C. G. E. M. v. d. Zalm (pers. dienst) 'S-HERTOGENBOSCH Gehuwd: M. G. L. v. d. Pol (kwal. dienst) met mej. D. J. C. Wilhelm L. W. M. M. van Grunderbeek (stor. dienst) met mej. W. v. d. Heuvel Geboren: Mare, z. v. P. C. M. van Bergen (lagerkelder) Sigrit, d. v. J. D. van Werven (personeels dienst) Soraya, d. v. N. G. van Gerwen (centr. maga zijn) Leon, z. v. M. A. Th. van Uden (int. dienst) Petrus, z. v. J. L. M. C. Vrijhoeven (lagerkel der) Maria Isabel, d. v. M. Santiago Gracia (botte larij) Nienke, d. v. J. A. L. M. Maassen (expeditie) Peter, z. v. P. J. M. v. d. Biezen (alg. verpak ken) Oscar, z. v. J. L. Donoro Fernandez (bottelarij) ZOETERWOUDE Gehuwd: J. J. M. de Groot (water milieu) met mej. B. T Out P. H. M. Uljee (spec, alg.) met C. Deckers R. G. Bech (techn. opleid.) met A. Arts Geboren: Jasper Bernhard Johannes, z. v. B. Dieben bed rijf sou til la ge) Anna Elisabeth, d. v. M. In 't Veld (plaats, adm.) Aafke, d. v. J. de Roos (voortgangscontr. em ballage) Roelof Alexander, z. v. A. P. Dozy (cost-engi neering) Hanneke Maria, d. v. J. H. Stil (thuisverbruik) Paul, z. v. M. H. Sikking (verkoopdiensten thuisverbruik) Marieke, d. v. R. C. Plasmeijer (stor. dienst) Daniëlle, d. v. A. Bervoets (stor. dienst) Onze dienst verlieten A/Hel: J. C. van Willigen (int. transp.). A/Mau: W. J. Janssen (mech. werkpl.). H/Bosch: Y. M. J. van Lee (pers. dienst), P. A. R. Stroink-de Vré, Th. J. G. Schreuder-Van Liempt (kwal. dienst). Z/Wou: L. E. Over- gaauw-Voortmeyer (techn. inkoop), C. E. van Es (pers. dienst), D. Wittekoek-Delmeer (te lex), J. Helmer (water milieu), J. J. M. de Groot (water milieu), M. Ph. Senior-Hellburg (centr. inkoop). Dankbetuigingen Langs deze weg mijn hartelijke dank voor alle belangstelling, cadeaus en goede wensen ter gelegenheid van mijn 25-jarig dienstjubileum. j. c. Draijer Mede namens mijn vrouw en kinderen dank ik de directie en vooral mijn chef en collega's voor de buitengewoon gezellige middag, de bloemen en verdere stoffelijke attenties ter gele genheid van mijn 25-jarig jubileum. J. van Eek Mede namens mijn vrouw zou ik een ieder, die op enigerlei wijze betrokken geweest is bij mijn 25-jarig jubileum, heel hartelijk willen bedanken voor uw bijdrage om deze dag tot een onvergetelijke te maken. Wij zijn zeer dankbaar voor de prachtige cadeaus, vele telegrammen en brieven, die wij van hoog tot laag uit het gehele concern mochten ontvangen. B. W. Siemens Aan allen, van heinde en ver, die hebben blijk gegeven van hun belangstelling op de derde april jl., namens moeder en mij nogmaals van harte dank. De stroom van mensen, die aan mij voorbij is gegaan en ieder waarderend woord, de ontel bare bloemstukken, boekwerken, drank, zeep, bonbons, handwerk en andere geschenken, boeken- en cadeaubon nen, de telegrammen en brieven hebben me versteld doen staan. Tevens dank voor de bijdragen onder couvert. Ik waardeer bijzonder, als ik een uitzondering mag maken, de aanwezigheid van de heer Diekema en mijn vroegere mede werksters, al of niet vergezeld van man en kinderen. En eveneens de afgevaardigden van de telefoondienst met hun enorme verrassing. Het was in één woord geweldig! Vele jaren heb ik met het grootste plezier gewerkt, een baan, waarin ik me heb thuisgevoeld als een vis in het water en me omringd heb geweten van meestal gelijkgerichte collega's. Een dag om niet gauw te vergeten. C. A. Ponjée Voor uw bewijs van deelneming, ons betoond bij het overlij den van mijn geliefde man, vader en schoonvader Pieter Hoogmoed betuigen wij u, directie en collega's onze op rechte dank uit aller naam. Mevrouw Hoogmoed-De Kruyff in Memoriam A. VAN ROOIJ Op 53-jarige leeftijd overleed aan een ernstige ziekte de heer A. van Rooij, werkzaam in de brouwerij in Den Bosch. Ondanks zijn wilskracht hielp het vech ten tegen de dood hem niet. Hij wist dat nog enkele weken of maanden in het gunstigste geval, hem scheidden van het onherroepelijke afscheid. Zo was hij de laatste weken voor zijn dood eerder een troost voor zijn omgeving, dan an dersom. Bewondering rest ons, Bertus, voor alles wat je hebt gedaan. En dat was veel, steeds met volle inzet en kun de heb je ons terzijde gestaan; je was een ervaren filteroperator, die het vak tot in de details beheerste. Eerlijkheid was je hoogste devies en wij kunnen het nog amper begrijpen, dat je er niet meer bent en je kwinkslagen niet meer te horen zijn. Het afscheid was moeilijk en pijnlijk voor de zeer velen, die je in de Heine- kengemeenschap een goed hart toe droegen. Bertus, rust in vrede en moge het sterke geloof dat jouw gezin bezit de steun ge ven jouw niet meer daarzijn te aanvaar den. Wij willen gaarne onze steun aan bieden door hen niet te vergeten. In Memoriam P. M. STARKE Voor ons alien toch nog onverwacht overleed op 58-jarige leeftijd, na een langdurige ziekte Piet Starke. Piet, zoals wij hem allen kenden, trad ruim 21 jaar geleden in dienst van de Amstel brou werij als filiaalchef in Winschoten en is sindsdien in die regio voor ons werk zaam gebleven, later als vertegenwoor diger voor de Drankenhandel Gronin gen. Wij hebben hem gekend als een zeer betrouwbaar en loyaal medewer ker, die uiterst nauwgezet, loyaal en met toewijding zijn werk verrichtte. Wij heb ben hem ook gekend als een fijne col lega, die tot het laatste toe dankbaar was voor elk bezoek, dat hem tijdens zijn ziekte werd gebracht en daarvan ook blijk gaf. Wij hebben bewondering voor de wijze, waarop hij ondanks moeilijke omstandigheden in het begin van zijn ziekte met wilskracht toch nog probeerde zijn werk te doen. Wij zullen zijn nagedachtenis in hoge ere houden. Wij wensen zijn echtgenote en kinde ren, die in hem een fijne echtgenoot en vader verloren, veel sterkte en troost toe. OP 11 april jl. is de heer J. WIJ- BRANDTS (77) overleden. Als verzorger van de biertap-installaties op schepen was hij vanaf 1915 achtereenvolgens bij Van Vollenhoven en onze vestiging aan de Mauritskade in dienst. In 1967 ging de heer Wijbrandts met pensioen. In Rotterdam is op 23 april jl. de heer J. VAN DER LINDEN (88) overleden. De heer Van der Linden kwam in 1920 als handlanger bij onze brouwerij in Rotter dam in dienst. Hij ging in 1951 met ver vroegd pensioen. De heer D. CALANDT (86) is op 27 april jl. overleden in Amsterdam. Ruim vijf endertig jaar was de heer Calandt bij ons concern in dienst als chauffeur. Hij ging op één september 1957 met pen sioen. Op 7 mei jl. is de heer A. WILLEMSE (83) overleden. De heer Willemse heeft in de jaren dat hij voor ons concern werk zaam was op de boenplaats en in de machinekamer in de vestiging aan de Stadhouderskade gewerkt. In 1961 ging hij met pensioen. in Rotterdam is op 8 mei jl. de heer A. LUSSENBURG (74) overleden. Hij kwam in 1921 bij onze brouwerij in Rot terdam in dienst in de garagewerk plaats. In 1965 ging hij over naar de in terne dienst waar hij werkte totdat hij in 1969 met pensioen ging. Op 5 mei jl. is op 48-jarige leeftijd over leden de heer G. M. VAN DER KALLEN. Hij kwam in 1968 bij ons concern in dienst en was laatstelijk werkzaam in de lagerkelder. In 1975 werd hij ingedeeld in de invaliditeitsregeling. In Den Bosch is op 10 mei jl. de heer M. BRULL (57) overleden. Hij kwam in 1953 als poortcontroleur bij de brouwerij al daar in dienst. Vervolgens was hij vanaf 1973 werkzaam in het magazijn totdat hij in de invaliditeitsregeling terecht kwam. 25

Vers van 't Vat | 1979 | | pagina 25