Heineken Bowling Club Den Bosch maaktfurore Reisverslagvan SterkeYerkeop Bokma personeels- avond Onderling contact gepensioneerden Personeelsvereni- Ter afsluiting van het seizoen 1978-1979 werd er een geheel ander soort perso- neelsavond georganiseerd dan gebrui kelijk is. Het bestuur had beslag weten te leggen op de film van de reis van de Sterke Yerke van IJmuiden naar Londen. De Sterke Yerke is een door twaalf Frie zen in hun vrije tijd zelfgemaakt vlot waarmee de overtocht gemaakt moest worden. Als drijvers gebruikten ze oude oliedrums, die door ijzeren T-balken aan elkaar gelast werden. Ruwhouten bal ken vormden de vloer, terwijl een zelf gemaakte mast het geheel completeer de. Deze mast, die een lengte had van zeker 10 meter, was afkomstig van een omgekapte denneboom, „ergens uit Drenthe". Vele problemen moesten er verder overwonnen worden, zoals het te water laten, maar met grote voortva rendheid kwam uiteindelijk alles in orde en kon de reis met redelijke kans op succes gemaakt worden. De film bood het gezelschap vele mooie en interes sante beelden van deze zo geslaagde reis, terwijl één van de deelnemers het een en ander van het nodige commen taar voorzag. Uit de reacties na afloop bleek wel hoe een ieder van dit verslag genoten had. Uiteindelijk ligt het in de bedoeling om met een groter, nieuwer en sterker vlot een reis te maken van Europa naar Amerika. De voorbereidingen hiervoor zijn reeds in een vergevorderd stadium, terwijl de reis bovendien een wetenschappelijk tintje zal krijgen, aangezien er op de oceaan metingen gedaan zullen worden betreffende de vervuiling van het water. De startplaats zal Basel zijn, zodat de vervuilde Rijn „en passant" wordt mee genomen. De afspraak om met het ver slag van de komende reis een perso- neelsavond te verzorgen, werd natuurlijk meteen gemaakt. Het bestuur van de Heineken Bowling Club Den Bosch v.l.n.r.: mevrouw W. Janssens- Lammers, penningmeesteresse; A. Bosch, voorzitter; H. Konijn, ere-voorzitter en L. van Driel, secretaris. 24 Bij het Pensioenfonds is een vraag binnengekomen of het mogelijk zou zijn op een of andere wijze de adressen van onze gepensioneer den per vestiging bekend te maken. Dit met het oogmerk het onderlinge contact in deze groep oud-mede- werkers te vergemakkelijken en te bevorderen. Op zijn beurt stelt nu het Pensioen fonds aan u, gepensioneerden, de vraag: Heeft u daarvoor interesse? Zo ja, laat het ons weten! Bij vol doende belangstelling zouden dan bijvoorbeeld eenmaal per jaar lijs ten met adressen per vestiging gemaakt kunnen worden, die aan onze oud-medewerkers persoonlijk toegezonden zouden worden. De mogelijkheid bestaat, dat som migen van u er bezwaar tegen zou den hebben dat hun naam op een dergelijke lijst voorkomt. In dat ge val moet u dit beslist ook laten we ten! Aan de hand van aantal en aard van de binnengekomen reacties zal kunnen worden besloten of tot het instellen van de hiervoor genoemde communicatieverbetering kan wor den overgegaan. Het woord (per brief of telefoon) is nu aan u! U kunt zich wenden tot de heer J. Keiler, tst. 702291 (A/Wet) Gedurende deze afgelopen vijf jaren werd met een ledental variërend tussen twintig en dertig medewerkers en huis genoten met succes deelgenomen aan een plaatselijke competitie bowlen. Deze competitie vond plaats in de bow ling van Bowling Nederland B V. (doch teronderneming van Heineken Neder land B V.) te 's-Hertogenbosch. Bowling is een sport voor jong en oud, waarbij naast het wedstrijdelement ook de ge zelligheid een voorname rol speelt. Dat voor deze sport groeiende belangstel ling is, moge blijken uit het feit dat on langs is besloten bowlen als enige van twaalf nieuw aangemelde sporten op te nemen in de Olympische Spelen. Den Bosch neemt bij het bowlen een vooraanstaande plaats in. Vermeldens waard is in dit verband dat onlangs te Den Bosch de allereerste individuele Europa Cup wedstrijden werden geor ganiseerd. De openingsceremonie van dit festijn werd opgeluisterd door een optreden van de Heineken Fanfare uit Den Bosch, terwijl de prijsuitreiking on der muzikale begeleiding van de Heine ken Drumband werd verricht. Ongetwijfeld is er een aantal onder u dat belangstelling heeft om aan deze sport deel te nemen. De Heineken Bowling In de algemene ledenvergadering van 26 april jl. is een nieuw bestuur gekozen voor de Personeelsvereniging Heineken Amsterdam. Het dagelijks bestuur vor men de heren E. J. van Brunschot voor zitter, H. J. T. M. Corvers, secretaris en A. Boogaard, penningmeester. De overi ge bestuursleden, die de verschillende secties vertegenwoordigen, zijn: J. Boeyink, voetbal; L. P. Bos, wielrijden; K. J. Both, biljarten; G. Dijst, klaverjassen; R. J. Smeets, lawntennis; J. Spel, badminton en H. de Vries, vissen. Op de foto ziet u het dagelijks bestuur te weten v.l.n.r.: de heren Corvers, Van Brunschot en Boaaard. Club is vanzelfsprekend bereid deze geïnteresseerden nader kennis te laten maken met alle facetten die de bowling- sport te bieden heeft. Hiertoe worden in de maand augustus bijeenkomsten georganiseerd, waarop onder deskundi ge leiding een ieder de gelegenheid wordt geboden een balletje te gooien. Belangstellenden kunnen contact opne men met de volgende personen: De heer A. Bosch, commercie Den Bosch, 073-147137; de heer Th. de Rooy, garage brouwerij Den Bosch, 073-159474; de heer P. Janssens, admi nistratie Den Bosch, 073-159259. Het embleem van de Heineken Bowling Club

Vers van 't Vat | 1979 | | pagina 24