Sportieve ontmoeting tussen Heineken en Veronica: 2-2 Zaalvoetbaltoernooi in Leeuwarden Een van de Bokma-elftallen (links) en de ploeg uit Hattem. Op zaterdag 21 april jl. is voor het eerst een concernzaalvoetbaltoernooi gehou den, dat georganiseerd is door de per soneelsvereniging van Bokma. Maar liefst acht teams hadden zich hiervoor aangemeld, te weten twee teams uit Rotterdam en twee uit Leeuwarden en verder een team uit Schiedam, Den Bosch, Bunnik en Hattem. Gestreden werd om de Bokma Bokaal die, indien dit initiatief zou aanslaan, omgezet zou worden in een Wisselbo kaal. Welnu, zonder meer kan gesteld worden, dat het gehele toernooi een succes geworden is, zelfs zo, dat de da tum voor het volgende toernooi in 1980 metéén vastgesteld is, namelijk op 19 april. Er werd door alle teams zeer sportief en met veel inzet gestreden. Bij zaalvoetbal komt het vooral op de techniek aan. Maakt men een fout, hoe klein dan ook, dan raakt men de bal kwijt. Zodoende golft het spel snel op een neer, hetgeen zaalvoetbal als kijkspel extra aantrekke lijk maakt. Gespeeld werd in 2 poules van 4, zodat het publiek minstens verze kerd was van 4 wedstrijden, die elk 15 minuten in beslag namen. De winnaar van de eerste poule werd Rotterdam I en als winnaar van de twee de poule kwam Vrumona uit de bus. Dit werd uiteindelijk ook de finale, die na een bijzonder aardige en vooral goede wedstrijd met 3-1 door Vrumona werd gewonnen. Rotterdam I was dus de goede tweede. De strijd om de derde en vierde plaats werd gestreden tussen Schiedam en Hattem, hetgeen met een 2-0 overwinning door Hattem werd be- Bedrijfsleider Van Hulsen reikt de wisselbeker uit aan de aanvoerder van het winnende team uit Bunnik. Na afloop was er nog een gezellig sa menzijn in de kantine van de Sporthal Bilgaard, waar nog menig glaasje op de goede afloop van het toernooi gedron ken werd. Hopelijk zal er het volgend jaar ook een team meedoen uit Zoeterwoude en uit Amsterdam, dat door bepaalde competitie-verplichtingen nu helaas niet van de partij kon zijn. Tot slot: noteert u vast 19 april 1980 in uw agenda!!! Op het terrein van de Gooische Boys in Hilversum werd op zaterdagmiddag 12 mei jl. een wedstrijd gespeeld tussen het voetbalteam van Heineken en dat van Veronica. Frans Derks trad op als scheidsrechter tijdens deze sportieve ontmoeting die op bijzonder plezierige wijze verliep. De einduitslag was 2-2. In het Veronica-team speelde onder meer de zanger Ben Cramer mee. De organi- slecht. De vijfde plaats was voor Rotter dam II, terwijl de zesde plaats voor het team uit Den Bosch was. En waar bleven de gastheren dan wel? Het eerste team van Bokma moest genoegen nemen met de 7e plaats en het tweede team was de hekkesluiter, alhoewel het er nog bijna in slaagde van het eerste Bokma-team te winnen. De prijsuitreiking werd verricht door de bedrijfsleider van Bokma, de heer A. van Hulsen, die in een toepasse lijke speech de wisselbokaal uitreikte aan Vrumona. Verder kregen de eerste vier teams respectievelijk een beker, een kleine beker, een zuiltje en een klein zuiltje. Ook dankte hij de organisatoren van dit toernooi voor de uitstekende or ganisatie. Bovendien werd aan iedere deelnemer nog een kleine herinnerings medaille uitgereikt. sator van Veronica van deze voetbal meetings Huub Veenhof speelde zijn vijfhonderdste wedstrijd. Ter gelegen heid hiervan kreeg Huub Veenhof van het Heineken team een bos bloemen en een verzilverde bierpul aangeboden. Op haar beurt offreerde Veronica de Heine ken équipe na afloop een koud buffet in de kantine van de Gooische Boys. 23

Vers van 't Vat | 1979 | | pagina 23