NEDERLANDSE AMBASSADEUR BEZOEKT NIGERIAN BREWERIES HEINEKEN NAM DEELAAN O.T.C.IN TEXAS De Nederlandse ambassadeur in Nige ria, de heer C. J. M. Kramers, bracht on langs een bezoek aan de Nigerian Bre weries Limited in Lagos. Hij werd ont vangen door de general manager van het bedrijf, de heer T. J. Davies. Brewery manager de heer A. de Voogd leidde de ambassadeur later door het bedrijf. Op de foto ziet u de ontvangst van de heer Kramers (links) door de heer Davies (midden). Rechts op de foto ziet u een afgevaardigde van de Nederlandse am bassade, die de ambassadeur begeleid de. Ook dit jaar heeft ons concern weer deelgenomen aan de Offshore Techno logy Conference in Houston, Texas in de Verenigde Staten. Dit in het kader van de Holland Promotion en in het bijzonder natuurlijk de promotie van Heineken. Aan deze beurs deden in totaal zo'n 1700 Amerikaanse bedrijven mee, terwijl vijftien andere landen door bedrijven uit de offshore-sector vertegenwoordigd werden. Het decor dat voor Mokum 700 en de Horecava is gebruikt, werd door ons concern voor deze gelegenheid ter beschikking gesteld aan de Nederlandse afvaardiging voor de O.T.C. Ook had Heineken hierbij voor allerlei reclame uitingen gezorgd, zoals parasols, bar becue-schorten, bierpullen, etcetera. Deze waren in een speciale marktkraam verkrijgbaar. Voor de gasten van de Ne derlandse bedrijven die aan het O.T.C. deelnamen, werd in het Shamrock Hilton een ontvangst georganiseerd, waarop het Heineken bier rijkelijk vloeide. Bralima S.A.R.L. -Zaïre Op 30 april is de heer H.F.M. van Grinsven uit Kinshasa in Nederland aangekomen. Hij brengt hier het verlof door. De familie M. Muilwijk kwam op 12 mei uit Kinshasa naar Nederland. Naar Kinshasa is vertrokken de heer H. Rodenburg en wel op 11 mei j.l. Uit Boma is op 29 april de heer F.J. Snieders aangekomen. Brasseries du Logone S.A. - Tsjaad De heer C P. Westra is op 22 maart uit N'djamena naar Nederland gekomen en is inmiddels op 23 april weer teruggekeerd. Op 5 mei is de heer J.H. van Mameren naar N'djamena vertrokken. De heer W. Meijer is op 2 mei uit N'djamena aangekomen om hier zijn verlof door te brengen. Sierra Leone Brewery LTD - Sierra Leone Op 29 april kwam de heer H. de Goederen voor verlof in Nederland uit Freetown aan. Tevens is er op 4 mei bij de familie H. de Goederen een zoontje geboren. Hij heet Rutger Han. Nigerian Breweries Ltd. - Nigeria De heer Th.J.M. Harmsen is op 14 mei naar Lagos vertrokken, nadat er op 22 april bij de familie Harmsen gezinsuitbreiding heeft plaatsge vonden. Er is een zoontje, Michiel Jasper, geboren. De heer H. Timmer is op 5 mei uit Nederland naar Kaduna vertrokken. Op 20 april is de heer G.J.M. Witteveen uit Kaduna naar Nederland gekomen. De heer J.G.P. Twaalfhoven heeft op 1 mei Nederland weer verlaten met Lagos als bestemming. Hij is daar werkzaam als engineering manager. Bralirwa S.A.R.L. - Rwanda Op 13 mei is de heer J.J. ten Hoor naar Gisenyi vertrokken. 21

Vers van 't Vat | 1979 | | pagina 21