GEVARIEERD PROGRAMMA OP PERSONEELSFEEST DEN ROSCH Het was zaterdagavond 7 april jl. een drukte van belang op de Parade bij de Sint Jan in 's Hertogenbosch. Auto's re den af en aan en deze keer niet voor een theatervoorstelling in het Casino, maar voor het Heineken personeelsfeest dat daar op deze avond werd gegeven. Het feest was zodanig opgezet dat iedereen precies kon doen waar hij of zij zin in had. In de diverse zalen waren show programma's en had men zin in een be paald onderdeel dan kon men er op zijn gemak gaan kijken en weggaan als men er weer genoeg van had. De grote hal bij de binnenkomst van het Casino was min of meer het centrum van het feestge- beuren, vanwaar de feestgangers de verschillende programma-onderdelen konden gaan bezoeken. De bezoekers konden er rustig wat drinken en praten. In de Pleinzaal, die vlak naast de hal ge legen was, begon het showprogramma om half negen. Saskia en Serge beten er de spits af en lokten met hun wervelend optreden het publiek in groten getale naar de dansvloer. Vervolgens trad de groep Teamwork op; zij verzorgde te vens de begeleiding van de andere hier optredende artiesten. Theo Koomen, die op deze avond als presentator optrad, kondigde de zanger Albert West aan met de mededeling dat het voor hem eigen lijk een „thuiswedstrijd" was, aangezien deze uit Rosmalen komt. Verder ver gastte de sportcommentator het publiek tussen de bedrijven door op de voetbal uitslagen van die avond. In de Grote zaal begon het programma om kwart voor negen met de steelband de Invaders. Hierna volgde het optreden van Madra- hasj die allerlei griezelige toeren uit haalde, zoals het doorsteken van een wang en het onder hypnose brengen van iemand uit het publiek. Tinus van Gein hoven was een welkome afwisseling na Gastheer Theo Koomen kondigt hier het zangduo Saskia en Serge aan. Van de dansvloer werd de hele avond druk gebruik gemaakt. In de ontvangsthal van het Casino was alle gelegenheid om onder een glas bier wat bij te praten. 20

Vers van 't Vat | 1979 | | pagina 20