OVERKAPPING LOS- EN LAADPLAATS VAN BOSSCHE BOTTELARIJ UITGEBREID Groeten aan oud col- Marketing groep G.W.G.N. ïega's vanuit spa^e naar Zoetermeer verhuisd Sinds enige tijd is het tochtprobleem in de bottelarij in Den Bosch opgelost. De reeds bestaande overkapping over de los- en laadplaats achter de bottelarij, die 2700 m2 besloeg, werd met nog 900 m2 uitgebreid. De overkapping reikt nu tot aan de zogenaamde container-laad- put. De zijwanden van de bestaande overkapping, die tot vijf meter boven het terrein open waren, werden rondom dichtgemaakt. Dit is tevens gebeurd met de uitbreiding. Bij de containerput wer den drie overdekte toegangen naar de container-auto's gemaakt. Deze toe gangen kunnen aan het begin worden gesloten met roldeuren. De container-auto's rijden nu tegen zo genaamde stootkussens aan die rondom de laadopening, aan de achterzijde van de laad- en losplaats zijn aangebracht. Deze stootkussens worden enigszins in gedrukt, waardoor een goede afsluiting ontstaat en tocht en wind zijn buitenge sloten aan deze oostzijde. Aan de zuid en noordkant van de dichtgemaakte overkapping bevinden zich twee grote in- en uitrijdeuren die tegenover elkaar geplaatst zijn en dus veel tocht veroor zaken. Hiervoor is een oplossing gevon den door middel van twee koude lucht gordijnen. Hiertoe zijn vijf ventilatoren die buiten naast de opening van de laad- en losplaats zijn opgesteld en met grote snelheid lucht, horizontaal, voor de opening langsblazen. Hierdoor is de tocht volledig verholpen, zodat nu een goede oplossing voor het totale luchtprobleem aan de achterzijde van de bottelarij is bereikt. Een container-auto rijdt tegen een stootkus sen aan, waardoor een goede afsluiting ont staat en de wind wordt buitengesloten. De nieuwe overkapping van de los- en laadplaats achter de bottelarij. Vijf ventilatoren blazen de lucht voor de ingang van de los- en laat- plaats langs. Ongeveer twee jaar gelden moest de heer Tims, voormalig chef van de ex peditie van onze vestiging in Den Bosch wegens gezondheidsredenen zijn werkzaamheden staken. Sinds anderhalf jaar woont hij te Alfaz del Pi vlakbij Alicante in Spanje. Deze maand bereikte hij de pensioenge rechtigde leeftijd. Graag wil hij op deze wijze zijn vrienden en ex-colle ga's van harte groeten en laten weten dat het zijn echgenote en hem erg goed gaat. Op maandagmorgen 2 april jl. betrok de marketingafdeling van de Gedistilleerd Wijn Groep Nederland haar nieuwe kantoor in Zoetermeer. Dat dit voor deze medewerkers een feestelijke gebeurte nis was, kunt u wel aan onderstaande foto zien. Met auto's versierd met vlag gen waarop diverse concern-produkten stonden afgebeeld vertrokken zij om streeks negen uur vanaf het naburige restaurant De Drie Hooibargen naar de nieuwe vestiging. 4

Vers van 't Vat | 1979 | | pagina 4