OVERLEDEN GESLAAGD AMSTERDAM I Marcel, z.v. F. M. Buningh (energiedienst) Arie-Jan, z.v. W. G. Koenen (storingsdienst) Rachida, d.v. A. B. M. Chatyan (intern transp.) AN z.v. B. Can (bottelarij) AMSTERDAM II Gehuwd: O. E. Read (bottelarij) met mej. M. C. L. Om men Geboren: Erdal, z.v. M. Kavak (bottelarij) Tuglio Donato, z.v. G. Marrini (lagerkelder) Juan Pedro, z.v. P. Valero Palazon (bottelarij) Nourddine, z.v. E. M. Oumansouri (bottelarij) 'S-HERTOGENBOSCH Gehuwd: A. M. M. Klerks (bottelarij) met mej. A. H. A. M. Verschuren Geboren: Simon, z.v. S. P. J. Heerens (int. transp.) Wilhelmina, d.v. P. J. Schreij (int. transp.) Davy, z.v. W. M. Saris (bottelarij) Jeroen, z.v. A. P. G. van Hirtum (bedrijfsbu reau) Francisco, z.v. E. Lorenzo Suarez (bottelarij) Steven, z.v. A. G. W. J. Snepvangers (int. transp.) Geertje, z.v. H. J. M. van Antwerpen (bottela rij) LEEUWARDEN Gehuwd: Th. Dijkstra (verpakken) met mej. N. Aerts ROTTERDAM Gehuwd: P. J. Jansen (alg. mutatiecentrum) met mej. D. Dullaart Mej. A. G. Wijninga (alg. mutatiecentrum) met L. Zandee H. Nuwenhoud (Hein. Autom. Groep) met mej. M. Willems J. v.d. Keur (int. acc. dienst) met mej. J. J. Pruijssens Geboren: Charlotte, d.v. P de Groot (Hein. Autom. Groep) Femke, d.v. A. den Heijer (Hein. Autom. Groep) SCHIEDAM Gehuwd: H. B. Lodders (verpakken) met mej. R. Kam- minga Geboren: Gracia, d.v. mevr. M. C. Matthew (verpakken) AMSTERDAM I P. Bakker (pl. adm.) voor het diploma elektro nische informatieverwerking PBNA. S. C. Kramer (fysieke distr.) voor het teste- monium expeditie en transport binnenland. AMSTERDAM II R. Kampman (stor. dienst) basisopleiding hy- drauliek/pneumatiek; M. Nijziel (elektr. werkpl.) cursus microcomputer, interfaces en periferie; J. A. G. M. Pijpers (elektr. werkpl.) cursus voor toegepaste analoge en thyristor- techniek; W. van Kleef, E. H. N. Verheijen en L. H. van Spankeren (stor.dienst) voor de ba sisopleiding industriële elektrotechniek; mej. J. C. Goudemond (kwal. dienst) praktijkexa men laborante VaPro. BUNNIK J. J. M. van Rooyen (expeditie) elektronische informatieverwerking PBNA. 'S-HERTOGENBOSCH G. J. M. de Graauw (interne accountants dienst) en J. L. A. G. van Mackelenbergh slaagden voor elektronische informatiever werking PBNA. ROTTERDAM R. A. L. de Leeuw (financiën alg.), P. J. J. de Valk (centr. salaris adm.) en K. J. V. Zegers- Hulscher (pl. administratie) slaagden voor elektronische informatieverwerking PBNA. SCHIEDAM C. J. Pietjouw (boekhouding) en C. W. M. van den Bogaerdt (boekhouding) voor het diplo ma M.B.A.; P. de Bakker (boekhouding) en C. W. M. van den Bogaerdt (boekhouding) voor elektronische informatieverwerking PBNA; T. K. Ferwerda (thuisverbruik G.G.N.) examen middle management. ZOETERWOUDE Voor elektrische informatieverwerking PBNA: F. W. J. Lantink (expeditie), A. Boers (plan ning control). J. A. N. Drost (bedr. techn. dienst), A. W. J. Mulder (autom. gr./administr. organisatie), D. van Rijswijk (bedr. techn. dienst), M. E. de Vet (planning control), en C. P. M. van Viegen (planning control). C. de Jager (tekenkamer), slaagde voor het diploma Koninklijke PBNA en J. C. M. Klomp (centrale inkoop) voor Stichting Ned. Ass. voor prak tijkexamens. Onze dienst verlieten: A/Wet: H. Reinders(plann. control), W. B. J. Philippa (export) A/Hel: G. Bleyerveld (reclame service) A/Mau: L. Ravesloot (bedr. bureau), mej. A. M. Hoffman (kwal.dienst), J. H. Toebes (bott.), M. J. v.d. Ende (bott.). H/Bosch; J A. van Bijnen (bott.), L. H. Boer (bott.) en H. J. M. M. Coense (bott.). R/Cr: J. J. M. Kamps (alg. mutatiecentrum). DANKBETUIGINGEN en door stoffelijke gaven hebben bijgedragen dit afscheid tot een voor mij onvergetelijke gebeurtenis te maken. j H §nei Gaarne wil ik langs deze weg afscheid nemen van diegenen die ik bij mijn vrijwillig vertrek ingevolge de wachtgeldregeling Zoeterwou- de niet persoonlijk heb kunnen groeten. Ik dank u allen zeer voor de vriendelijke bejege ning die ik in een lange reeks van jaren steeds van u heb mogen ondervinden en verblijf, u allen een goede gezondheid benevens een goede carrière en prettige werkkring wen sende in ons goed geleide concern, met vriendelijke groeten, IV. Chr. Schregei en echtgenote Als oud-medewerker van de Amstel brouwerij werden wij op ons 55-jarig huwelijksfeest en tevens op mijn 88ste verjaardag verrast met het bezoek van mev rouw Van Kooten en de heer De Boer met een prachtige fruitmand en vele andere blijken van waardering, waarvoor bij deze ook namens mijn vrouw en kinderen bovenal mijn welgemeende dank. L. J. v.d. Olst sr. Mede namens mijn vrouw wil ik u hartelijk be danken voor de belangstelling ter gelegen heid van mijn pensionering op 9 maart jl. Ook voor de cadeaus mijn hartelijke dank en ik hoop er nog lang gebruik van te maken. J. Versteeg Velen heb ik bij mijn afscheid mogen ont moeten. Zij die niet in de gelegenheid of, naar mij gebleken is, niet van mijn vertrek op de hoogte zijn geweest, wil ik op deze wijze be danken voor alle prettige contacten in de af gelopen jaren. De medewerkers van de afde ling fysieke distributie en allen die hebben bijgedragen in de prachtige cadeaus die ik mocht ontvangen, eveneens mijn hartelijke dank. H. J. Lindeman Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik langs deze weg een ieder bedanken die mijn 25-jarig jubileum tot een overgetelijke dag hebben gemaakt. Ook mijn dank voor de mooie cadeaus, bloemen en planten die wij mochten ontvangen. q b. Vinkenborg Voor de bij mijn afscheid ondervonden be langstelling willen mijn vrouw, kinderen en ik u nogmaals hartelijk bedanken. G. B. Halenbeek Hiermee wil ik mede namens mijn vrouw en kinderen de directie, bedrijfsleiding, vrienden en collega's hartelijk danken voor de belang stelling ter gelegenheid van mijn pensione ring op 28 maart jl. Uw aanwezigheid, goede wensen, bloemen en cadeaus maakten deze dag tot een onvergetelijke. H. J. van Denderen Gaarne wil ik mede namens mijn vrouw langs deze weg allen heel hartelijk bedanken voor de onvergetelijke dag, welke ons ten deel is gevallen bij mijn 25-jarige jubileum. R. Schaank Langs deze weg wil ik, mede namens mijn vrouw en kinderen, de directie, de bedrijfslei ding, chefs en alle bekenden nogmaals har telijk bedanken voor hetgeen mij is overko men op mijn 40-jarig jubileum. Het is voor ons een onvergetelijke dag geworden. J. H. de Vos Mede namens dochter en schoonzoon wil ik langs deze weg ieder die heeft meegewerkt aan het slagen van de afscheidsreceptie har telijk danken. g. M. c. Mertz Het was voor mijn vrouw, voor mijzelf en voor mijn naaste verwanten een bijzonder prettige verrassing zoveel belangstelling te mogen ontmoeten bij mijn afscheid op 8 februari jl. Wij danken allen die door hun aanwezigheid In Den Bosch is overleden de heer J. A. J. BETTONVIL (77). Hij kwam in 1957 bij ons concern in dienst als bottelarij-medewerker. In 1961 ver wisselde hij deze afdeling voor de in terne dienst. De heer Bettonvil ging in 1966 met pensioen. Op 26 maart jl. is de heer Th. DEULING (71overleden. Hij kwam in 1955 bij de Amstel brouwerij in dienst. Tot zijn pensionering in 1972 was de heer Deuling werkzaam in de gistkelder. De heer J. WIJBRANDTS (77) is on langs in Amsterdam overleden. Hij kwam in 1915 bij Van Vollenhovens brouwerij in dienst en stapte in 1949 over naar de Amstel brouwerij. In 1967 ging de heer Wijbrandts met pen sioen. 22

Vers van 't Vat | 1979 | | pagina 22