WADLOOPTOCHT 1979 JAARLIJKS SJOEL- KAMPIOENSCHAP BOKMA ZWOLSE PERSONEELSCLUB NU OFFICIEEL PERSONEELS VERENIGING HEINEKEN TOER CLUB AMSTERDAM OPGERICHT FOTOCLUB ROTTERDAM Het zigeunerorkest van Tata Mirando. deze spanning. Een komiek uit het Bra bantse land met zijn typisch streekgetin- te humor, waarmee hij de zaal spoedig in de ban had. Tinus werd opgevolgd door de steelband die nog tot diep in de nacht haar swingende muziek ten gehore bracht. In de foyer op de tweede verdie ping kon men dansen op de muziek van het zigeunerorkest Tata Mirando, terwijl in de kleine zaal aldaar het bandje van Peter Corner voor wat rustiger muziek zorgde. Drankjes en snacks waren in alle zalen op de verstrekte consumptiebon nen te krijgen. Tot diep in de nacht werd er in de diverse zalen gedanst. Men had het zo naar zijn zin dat het de grootste moeite kostte het publiek weer bijtijds naar huis toe te sturen. In onderling overleg hebben de perso neelsverenigingen van Bokma en Zwolle besloten om dit jaar een gezamenlijke wadlooptocht te organiseren. Na uitgebreide informatie ingewonnen te hebben bij de weersdeskundige Pel- leboer, is besloten om zaterdag 15 sep tember a.s. voor dit evenement te reser veren. Om 8.15 uur wordt vertrokken uit Pieterburen met bestemming Schier monnikoog. Te zijner tijd volgen uiter aard nadere bijzonderheden. Noteert u in uw agenda dat deze tocht de 15e september zal plaatsvinden. U kunt zich nu reeds opgeven bij de heer heer Stolte in Zwolle, telefoon 05200 - 30818 of bij de heer Siemens of Heins in Leeuwar den, telefoon 05100 - 26344. Dan heb ben de organisatoren metéén enig in zicht in de deelname, die ongetwijfeld weer groter zal zijn, dan de beide voor gaande jaren. Voor het jaarlijkse sjoelkampioenschap van Bokma hadden zich ruim vijftig deelnemers aangemeld. Deze wedstrij den werden voor de 2e maal gespeeld in de ontvangstruimte van Bokma aan de Edisonstraat. De 4 gelijke bakken, nu ei gendom van de personeelsvereniging, werden geheel met talkpoeder bewerkt, om zodoende de prestaties zoveel mo gelijk op te voeren. Na de koffie met koek brandde de strijd los en al spoedig bleek dat de behaalde resultaten vrij hoog wa ren en de spanning groot. Jong en oud, groot en klein, een ieder speelde door elkaar. Ertussendoor werd een drankje genuttigd, hetgeen de re sultaten bepaald positief beïnvloedde, gezien het verloop van de scores. Als uiteindelijke winnaar kwam dit jaar uit de bus de heer B. Pijper, die met het beha len van 318 punten in 3 keer wel een heel mooi resultaat boekte. Onder luid ge juich werd de wisselbeker aan het eind van de avond in ontvangst genomen en mocht hij zich een jaar lang eigenaar noemen van deze trofee. De tweede prijs ging naar iemand die het vorig jaar ook in deze prijzen was gevallen, n.l. Mia v. d. Ley. Zeer kalm en beheerst wist zij toch ,,hoge ogen" te gooien. De derde prijs ging naar Jan Postma, terwijl de heer J. Vellinga de poedelprijs kreeg, die hij met zichtbaar genoegen in ontvangst nam. Met ruim 40 personen, medewerkers van het gewestelijk verkoopkantoor en hun introducés, startte op vrijdagavond 6 april jl. rond half negen in de bedrijfs kantine de traditionele Paasbingo. Voorafgaande daaraan werd een korte vergadering van Zwolse personeelsle den gehouden. Deze heeft ertoe geleid, dat de bestaande personeelsclub nu „formeel" verheven is tot personeels vereniging. Dit was noodzakelijk gewor den in verband met het inmiddels van kracht geworden nieuw verenigings recht. Aangezien er geen tegenkandidaten voor de te vervullen bestuursfuncties waren gesteld, heeft het „zittende club comité" thans het etiket van vereni gingsbestuur opgeplakt gekregen. Alle verenigingsactiviteiten hebben van nu af aan dus een „wettelijke basis". En zo hoort het ook! Tot nu toe (medio april) hebben zich 66 medewerkers als vereni gingslid opgegeven. Waar blijven de overigen? Voor de goede orde nog even „spot aan" voor het bestuur: voorzitter is de heer W. Stolte, secretaresse me vrouw P. van der Laan-Paap, penning meester de heer J. D. van Brink, terwijl mevrouw H. Luttenberg en de heer J. Schulenberg als bestuursleden funge ren. Tot slot nog even terugkomend op de bingo-avond; zonder meer mag gesteld worden dat deze wederom als een bij zonder geslaagd evenement kan worden beschouwd. C.T.D.-monteur P. van Em merik won de hoofdbingoprijs, een fraaie portable televisie. Het midder nachtelijk uur was reeds ver overschre den toen de laatste „plakkers" de kanti ne verlieten. De foto van de maand maart is gemaakt door Peter de Graaf, groep promotie klasse. Het is een portret van een bui tenlands meisje, gemaakt in de studio. De lichtval over het gezicht is erg goed gekozen. De ogen springen er goed uit. Een discussiepunt was het hoofddoekje aan de linkerkant op de foto. Naar aanleiding van het grote succes van de fietstocht rond het IJsselmeer op 23 september vorig jaar, is er een Hei- neken Toerclub Amsterdam opgericht. In de wintermaanden zijn de initiatiefne mers hiervan al hard aan het werk ge gaan om enige fietstochten op touw te zetten. Inmiddels zijn reeds twee tochten verreden. Op het programma staan nog: Loosdrechttoer op 10 juni (120 km); mo lentocht op 17 juni (150 km); zaterdag 18 augustus een „rondje" IJsselmeer (160 km). De Heineken Toerclub heeft als doel doodgewoon fietsen, genieten van de natuur en het ontspannen van de spieren. De oprichters van de toerclub hopen dan ook dat er nog velen zullen zijn die lid zullen worden van de Heine ken Toerclub. Ze wenst tevens de Toerclub Den Bosch veel succes toe. Voor eventuele inlichtingen kan met zich wenden tot de heer L. Hendriks of W. Kramer, toestel 3450 in Amsterdam. 21

Vers van 't Vat | 1979 | | pagina 21