BUNNIK Geboren: Saskia, d. v. I. Peet. (bottelarij) Sandra, d v. L. Nijmeijer (bottelarij) Tamara, d. v. H. W. Lennards (bottelarij) Cherry, d. v. P. Berhitoe (centraal magazijn) Ahmed, z. v. Ch. M. Rahmouni (kantine) Jacob, z. v. E. D. J. J. Valkenburg (bottelarij) Richard, z. v. J. Moesbergen (bottelarij) HATTEM Geboren: Bert, z. v. H. van Dieren (verpakken) Niels, z. v. mevr. J. Th. L. M. Schuurman- Maats (bedrijfsbureau) Paul, z. v. Tj. de Jong (bedrijfsbureau) 'S-HERTOGEN BOSCH Gehuwd: E. F. van de Sluis (bottelarij) met mej. C. G. M. Burg A. van Gelder (bottelarij) met mej. H. W. van Vugt Geboren: Tamara, d. v. E. J. J. Frêtes (ziederij) Henricus, z. v. H. Th. van Nistelrooij (bottela rij) Sandy, d. v. H. A. van de Broek (bottelarij) Hannie, d. v. G. J. A. den Ouden (bottelarij) Amanda, d. v. P. Huizinga (storingsdienst) Maria, d. v. M. P. van Es (intern transport) LEEUWARDEN Geboren: Jolanda, d. v. J. ter Horst (verpakken) SCHIEDAM Gehuwd: A. Lammers (deb/cred.-administratie) met mej. J. van Egmond G. H. Bocckom (intern transport) met mej. S. de Jong Geboren: Caroline, d. v. N. N. A. van de Doelen (verk. thuisverbr. G.G.N.) Nathalie, d. v. K. N. Versloot (intern transport) Danny, z. v. mevr. E. A. Geelhoed-Janssen (deb/cred.-administratie) ZOETERWOUDE Gehuwd: A. de Vos (bedrijfsbureau) met mej. C. G. Ha verkamp H. A. M. Onderwater (mech. werkplaats) met mej. G. Kammenga A. Rotmensen (bottelarij) met mej. J. M. van de Broek J. W. Kroonen (techn. opleiding) met mej. G. Th. Mulder J. Miedema (verkoop bier) met mej. B. Bijma Geboren: Linda, d. v. G. C. A. van Hartevelt (dienstge bouw) Yvonne M., d. v. A. P. M. van Dijk (elektr. chem. werkplaats) Tatina, d. v. M. Yazami (bottelarij) Nicole M., d. v. H. L. van de Aar (dienstge bouw) Willempje M. P., d. v. H. Schellingerhout (bot telarij) Eefje, d. v. L. M. E. Schouteten (energie) Hester E. M., d. v. A. A. C. L. Boot (mach. app.) Frank, z. v. J. J. H. M. Verschuren (vertaalaf- deling) Peter, z. v. M. J. Fleurkens (bedr. techn. dienst procestechniek) Richard, z. v. mevr. R. M. Daaleman-Stassen (centrale inkoop) Lennie, d. v. A. G. Jansen (centrale inkoop) Onze dienst verlieten H/Bosch: J. P. van Lee (alg verpakken), C. J. Bergmans (bottelarij). Z/Wou: C. A. Keizer (centrale inkoop). Dankbetuigingen Wanneer ik terugdenk aan de dag van mijn 25-jarig jubileum wil ik zeggen dat de blijken van vriendschap en sympathie, vele vergezeld van schitterende cadeaus, mij beduusd en verlegen hebben gemaakt. Dat zovelen uwer, ondanks de abominabele weers- en wegom- standigheden, toch naar 't Koelschip zijn ge komen, stemt mij tot erkentelijkheid. Mijn ge zin en ik zijn u hiervoor bijzonder dankbaar. L. M. Pahud de Mortanges De overweldigende belangstelling bij mijn 25- jarig jubileum op 25 januari jl. hebben mij en mijn echtgenote diep getroffen. Ik ben bij zonder erkentelijk voor de hartelijke bewoor dingen en geestige opmerkingen in de spee ches, de persoonlijke en schriftelijke geluk wensen uit alle vestigingen en de stoffelijke en artistieke geschenken (liederen van Veen- hof), die ik mocht ontvangen, alsmede voor de organisatie van de receptie. Het was een ge beurtenis die nog lang dank zij de fotore portage in onze herinnering zal blijven. Raad van bestuur, directie, stafleden, vrien den en collega's, mijn hartelijke dank hier- voor- J. J. C. Goos Ook mede namens mijn dochters wil ik u har telijk dank zeggen voor de getoonde belang stelling bij het overlijden van mijn man. Uw aanwezigheid was voor ons een grote steun. Mevr. Ch. v. d. Klok-v. d. Meent IN MEMORIAM F. U. VERVER Het bericht vanuit Zuid-Afrika van het plotselinge overlijden op 21 maart jl. van de heer F. U. Verver op 55-jarige leeftijd heeft ons diep geschokt. Tijdens een fijne vakantiereis met zijn vrouw en zijn aldaar wonende dochter kwam er plotseling een eind aan zijn leven tijdens het beoefenen van zijn zo favoriete tennissport. Wij kunnen ons nog nauwelijks voorstel len dat de levenslustige Verver nooit meer terugkeert op zijn kantoor Weteringplant soen dat hij enkele weken geleden in op gewekte stemming verliet. Wij verliezen in hem een kundig en toe gewijd personeelschef, die voor ieder die hem nodig had altijd klaar stond. Zijn evenwichtige houding in de meest uiteenlopende situaties en zijn bezonken oordeel in gesprekken en discussies wa ren kenmerken van zijn persoonlijkheid. Zijn dienstbaarheid en zorgvuldigheid kwamen in zijn functievervulling duidelijk tot uiting. Hij deed zijn werk met groot plezier. Wij zijn dankbaar dat wij met hem hebben mogen samenwerken. Onze gevoelens van hartelijke deelne ming gaan uit naar zijn vrouw, dochter en zoon, wie wij de verzekering kunnen ge ven dat hij in onze gedachten zal voort leven. In memoriam P. HOOGMOED Wij ontvingen het droeve bericht dat op 26 februari jl. de heer P. Hoogmoed plotse ling, terwijl hij onderweg was naar zijn werk, is overleden. Hij bereikte de leeftijd van 57 jaar. De heer Hoogmoed trad in 1936 te Rotterdam in onze dienst, alwaar hij werkzaam was in de bottelarij en later in de mechanische werkplaats. Vanaf 1 november 1973 is de heer Hoogmoed werkzaam geweest in de vestiging Zoe- terwoude en vervulde daar de laatste ja ren de functie van beheerder gereed schappen magazijn. Zijn collega's en vrienden bewaren aan Piet de beste her inneringen. Wij wensen mevrouw Hoog moed en haar kinderen alle sterkte in de ze moeilijke tijd toe. OVERLEDEN Op 14 februari jl. overleed de heer C. VAN DER SINGEL (81). De heer Van der Singel kwam op 27 juli 1914 in dienst op de brouwerij in Rotterdam. Tot zijn pensioen in 1963 was hij werkzaam in de gistkelder. Eveneens op 14 februari is overleden me vrouw A. J. DE RAADT (66). Op 2 april 1929 werd mevrouw De Raadt secreta resse op de brouwerij in Rotterdam. In 1968 kwam zij naar Amsterdam, waar zij werkzaam was op de afdeling manage ment planning. Op 19 februari is overleden de heer J. VAN DER VALK (79). De heer Van der Valk trad op 10 juli in dienst van ons concern. Tot zijn pensionering in 1965 was hij werk zaam in de ziederij van de brouwerij in Rotterdam. Op 84-jarige leeftijd is in Rotterdam op 27 februari de heer B. H. J. LIGTERINGEN overleden. De heer Ligteringen is tot zijn pensionering werkzaam geweest als ijs verlader op de Rotterdamse brouwerij. In Amsterdam overleed op 6 maart de heer H. HELLENBERG (68). De heer Hel- lenberg kwam op 4 juli 1957 in dienst van ons concern als chauffeur expeditie A/Mau. Op 54-jarige leeftijd is overleden de heer L. PIJNENBURG. In 1973 trad hij in dienst van de Bossche brouwerij, waar hij in de bottelarij werkte. In december 1975 ging de heer Pijnenburg in de invaliditeitsre- geling. Op 8 februari jl. is overleden de heer J. L. F. VAN LEEN (65). De heer Van Leen was tot 1 december 1972 werkzaam als chef van de garage van de brouwerij in Rotterdam. De heer TH. J. VAN DE BERSSELAAR overleed op 52-jarige leeftijd. De heer Van de Bersselaar kwam in 1957 in dienst van de brouwerij in Den Bosch, waar hij de functie vervulde van groepsleider en plant-inspector van de technische dienst. In 1978 kwam hij in de invaliditeitsrege- ling. 23

Vers van 't Vat | 1979 | | pagina 23