vers van't val in dit nummer Bij de voorpagina De twee pretmakers Marcel en Bas die in de televisiecommercial rond onze nieuwe fris drank Snor de hoofdrol spelen. U leest hier meer over op pagina 6 en 7. Bij de achterpagina Ruim een halve eeuw geleden was Lisser- broek een kleine gemeenschap. Er waren toen zes cafés, één op elke veertig huizen. Uit het herdenkingsboekje „Zo was het in Lis- serbroek" mochten wij deze foto overnemen, die werd gemaakt vóór het pand van het agentschap J. de Bruin. Links de heer De Bruin. De reproduktie is van Maarten J. Doe- des. 30STE JAARGANG 3/79 APRIL PERSONEELSBLAD VAN HET HEINEKEN CONCERN Redactie-adres: Postbus 28, 1000 AA Amsterdam Telefoon 020 - 702283, 702264, 702172 REDACTIE: W. J. Bruggeman (hoofdredacteur) Ineke Spoorenberg Els Reijnders REDACTIECOMMISSIE: Mr. J. Th. Kappelle Mr. D. P. de Graaf Jhr. F. J. C. Mollerus Mr. L. M. Pahud de Mortanges Ir. J. B. R. Schwietert J. Siep H. A. H. Verlinden CORRESPONDENTEN: Amsterdam (Stadhouderskade): P. A. Sternfeld Amsterdam (Mauritskade): P. L. A. Verstegen Bunnik: J. P. J. van Rijnsoever Hattem: A. J. Voortman 's-Hertogenbosch: C. Timmers Leeuwarden: B. W. Siemens Rotterdam (Crooswijksesingel): J. A. Matser Rotterdam (Maaskade) en Schiedam: F. G. A. M. Roolaart Zoeterwoude: H. Klein Zwolle: L. J. van Rhijn In Memoriam J. F. STAP Op 31 maart 1979 is de heer J. F. Stap in de leeftijd van 63 jaar overleden. Wij verliezen in hem een directeur die gedurende bijna 33 jaar een ac tief leidinggevende inbreng heeft gehad in de financiële en adminis- tratief-economische sector. Hij heeft zijn grote werkkracht en in telligentie volledig ingezet voor het behartigen van de belangen van onze onderneming. Ook had de heer Stap een belangrijk aandeel in de totstandkoming en de groei van de personeelsverenigin gen. Gaarne halen wij hier aan hetgeen zijn naaste medewerkers hebben verwoord ter gelegenheid van zijn 25-jarig jubileum: „Een sportieve schipper, die na het uitzetten van zijn koers met zijn 'crew' zonder 'schip peren' het gestelde doel wist te be reiken." Wij willen met deze woorden eer aan zijn nagedachtenis bewijzen. Moge zijn vrouw en kinderen de kracht worden gegeven om dit grote verlies te kunnen dragen. De Raad van Bestuur Overname van de gehele of gedeeltelijke in houd van dit blad is slechts toegestaan na verkregen toestemming van de concern-staf dienst Public Relations, tel. 020-702257. 1 Marcel en Bas, het komisch duo uit de reclame-film rond de nieuwe frisdrank van Vrumona: Snor 2 Colofon; inhoud 3 Bedrijfsnieuws uit de diverse vestigingen zoals onder meer Amsterdam, Rotterdam en Zoe terwoude 6 Hoe'snor'het zit met de nieuwe frisdrank van Vrumona leest u op deze pagina's 8 In de glasfabriek in Gerres- heim is het oude ambacht glas blazen op een moderne wijze weer tot leven gekomen 10 Hoe interessant het verzamelen van pijpekoppen kan zijn, vertelt u Martin van Soest 12 Over twee super-sportievelin- gen in ons concern: Onne Nij- boer en Marien Loots 13 Keirin-demonstratietijdens WK in Amsterdam 14 Wat er werd van twee bierflesjes die in Zaïre na een vulkaanuit barsting met de lavastroom werden meegesleurd 16 Eén uit zesduizend: Henk Ro land 17 Ideeënbusnieuws 18 Nieuws uit het buitenland 20 Jubilea en pensioneringen 23 Kroniek 24 Verenigingsnieuws met onder meer carnavalvieringen, de op lossingen van de kerstpuzzels en hoe ons concern-hockey team op een zaalhockeytoer- nooi haar mannetje stond 26 Proost 28 Achterpagina: agentschap J. de Bruin in Lisserbroek meer dan een halve eeuw geleden Kopij en foto's voor Vers van 't Vat 5/79 dienen uiterlijk 14 mei a s. in het bezit van de redactie te zijn. Kopij en foto's voor het nummer daarop (6/79) dienen uiterlijk 16 juli a s. in het bezit van de redactie te zijn.

Vers van 't Vat | 1979 | | pagina 2