Italiaanse groothandelaren op bezoek in Nederland Vijftien finalisten werden uitgekozen om deel te nemen aan de grote finale in Mi laan, op 4 december jl. Uiteindelijk mocht de heer Franco Mor uit Brescia zich ,,top barman Heineken tapbier" noemen. Uit handen van drs. A. Oostra, één der beide directeuren van de Dreher-groep, ontving de heer Mor de eerste prijs bestaande uit een reisje van een week naar Amsterdam voor twee personen. personeel te leren het Heineken tapbier op de juiste wijze aan de bezoekers te presenteren. De regionale biertapwedstrijden vonden plaats in Pedavena: de deelnemers be zochten de brouwerij waar Heineken bier gebrouwen en gedistribueerd wordt. Hier werden ook films en dia's vertoond, die het belang van een goed geserveerd pilsje onderstreepten. Ruim dertig concessionaires (exclusie ve groothandelaren) brachten de vorige maand een bezoek aan Nederland. Het doel van hun bezoek was zich op de hoogte te stellen van de organisatie van ons concern. Ook werd hen het een en ander getoond en verteld over de uit breidingen in Zoeterwoude, zodat zij van Cuyk, M. E. Heijbroek, M. G. van Mameren, C. Meijer en K. K. Westra met hun kinderen op 17 februari tijdelijk uit N'djamena in Nederland teruggekeerd. Mevrouw A. C. M. M. Visschedijk is op 3 maart met haar kinderen om dezelfde reden uit Moundou naar Nederland vertrokken. De heer J. H. van Mameren uit N'djamena is op 3 maart met verlof in Nederland aangekomen. Malayan Breweries (Malaya) Sdn. Berhad Maleisië De heer en mevrouw H. de Regt zijn op 26 februari met verlof uit Kuala Lumpur vertrokken. Malayan Breweries (Singapore) Pte. Ltd. Singapore Na het in Nederland doorgebrachte verlof is de heer F. H. Schermers op 12 maart teruggekeerd naar Singapore. P. T. Perusahaan Bir Indonesia Indonesië De heer J. J. Commissaris is met zijn gezin op 23 februari vertrokken naar Singapore. Op 2 maart is hij doorgereisd naar Jakarta, waar hij werkzaam is als executive engineer. De heer R. H. Siwalette is met zijn vrouw op 27 februari naar Jakarta vertrokken. De heer Siwalette werkt daar als chief engineer. Cerveceria Vegana S.A. Dominicaanse Republiek De heer C. L. A. Peterse, die op 16 februari uit Mbandaka is terugge keerd, is op 27 februari doorgereisd naar La Vega, waar hij is aange steld als brewmaster. Windward and Leeward Brewery Ltd. Windward Islands De heer en mevrouw B. Swalue zijn op 16 februari vertrokken naar St. Lucia. De heer Swalue werkt daar als chief engineer. ook daar een beter inzicht in kregen. Op de foto 2 ziet u de groothandelaren op een cocktailparty in Amsterdam die ter gelegenheid van hun bezoek werd ge geven. Op foto 1 ziet u rechts drs. A. Oostra, mede-directeur van de Dreher- groep druk in gesprek met een van de Italianen. Alsacienne de Brasserie „Albra" S.A. Frankrijk De heer J. J. Wesdorp is op 26 februari vertrokken naar Mutzig, waar hij werkzaam is als chef de montage. Braiima S.A.R.L. Zaire De familie F. Huybrecht is op 2 maart na het in België doorgebrachte verlof teruggekeerd naar Kinshasa. Nigerian Breweries Ltd. Nigeria Op 3 maart is de heer P. Hamers met zijn gezin voor verlof in Neder land aangekomen De familie A. Moerkerken is op 3 maart uit Lagos naar Nederland vertrokken en brengt hier het verlof door. Brasseries du Logone S.A. Tsjaad In verband met de politieke situatie in Tsjaad zijn de dames Y. A. P. M. 19

Vers van 't Vat | 1979 | | pagina 19