450? 450,- 700,- 350,- J. Verwey Bunnik A. S. Heidoorn H. J. M. Houët Den Bosch Th. H. G. Angevaare Beloningen Aanmoedigingspremies 25 volgens de voorschriften reed, kwam hij ook nooit op het Centraal Station aan. Ook hierom is het belangrijk datje goed met je chef kunt samenwerken. Verder hoor je als kassier veel, maar het is meestal wel: horen, zien en zwijgen. Men moet je voor honderd procent kun nen vertrouwen. Dat geldt tevens voor de dames die bij mij op de kas werken, want wat zou er al niet kunnen gebeuren als ik een keertje weg ben? Aan hen kan ik echter alles overlaten, het zijn twee moordmeiden!" Vals geld Vorig jaar gebeurde het opeens dat er een vals briefje van honderd in de kas werd ontdekt. Sindsdien heeft de kas sier een speciaal apparaat dat de brief jes van honderd en duizend op hun echtheid controleert. „Vorig week had ik nog een vals honderdje. Het was net carnaval geweest. Bij dat soort gele genheden wordt er snel tussendoor vals geld gewisseld." Het is voor Henk Roland natuurlijk niet alles Heineken wat de klok slaat: buiten zijn werk wekken nog voldoende andere zaken zijn belangstelling. Allen die deze markante Amsterdamse persoonlijk heid kennen, weten dat hij een harts tochtelijk Ajax-supporter is. „En ik heb vaak met collega's samengewerkt die fan van een andere voetbalclub waren. Dat was altijd lachen. Het gebeurde wel eens dat ik op maandag morgen kwam binnenschuifelen, omdat Ajax verloren had en ik vrijdagmiddag nog een grote mond tegen m'n collega's had opgezet. Ik trek veel met de pupillen van Ajax op. Dat is eigenlijk wel m'n grootste hobby, Verder houd ik veel van lezen. Goede romans hoor, geen rotzooi! Ik houd vooral van oorlogsboeken, maar ze moeten wel goede achtergrondinfor matie geven." Ondanks deze hobby's verlangt Henk Roland nog niet naar zijn pensioen. „Nee, als ik zo gezond blijf zo als ik nu ben, wil ik nog wel een paar jaartjes blijven doorwerken. Ik zie me nog niet met een stofzuigertje rondlo pen." CO Colonne vier heeft slechts één spoelma- chine, maar wél twee afzonderlijke af- vulstraten. Deze twee straten draaien niet altijd samen, zodat op de spoelma- chine twee snelheidsregelgebieden zijn ingesteld. De uitvoering was echter zo danig, dat bij een verkeerde instelling van de snelheid de servomoter uitviel. Door het invoeren van een minimum snelheidsbegrenzing, zoals door de heer Verwey, die werkzaam is in de storings dienst, ingesteld, wordt het uitvallen van de servomotor voorkomen. de lagerkelder, handelt over het terug dringen van het bierverlies bij het vullen van de tankauto's. Het bier dat voorheen verloren ging nadat de tankauto gevuld was, wordt nu teruggevoerd naar een speciale opvarrgtank. Per tankwagen wordt zo'n 36 liter bier teruggewonnen. Drankenhandel Alkmaar De heer Heidoorn, die werkzaam is in de drankengroothandel te Alkmaar, heeft een idee uitgewerkt om de verzending van het drankenjournaal aan het adres senbestand in de Heineken-computer aan te passen. Hierdoor worden muta ties sneller verwerkt en kunnen de kos ten van een extra bureau worden be spaard. Het idee van de heer Houët, werkzaam in Drankenhandel Den Haag De heer Angevaare werkt bij de dran kengroothandel in Den Haag. Zijn idee houdt in Heineken-pallets zodanig aan te passen, dat zij voor intern transport bij de drankengroothandel bruikbaar zijn voor het vervoer met de handpallet- trucks. Bunnik W. Suter, bottelarijƒ100.— 's-Hertogenbosch R. A. Sweeb/L. v.d. Ven, bott./int. transpƒ200,— W. H. Dekers/J. van Beek, bott./int. transpƒ200,— H. M. M. Sommers/M. G. E. v.d. Bogaert, bottelarij, 80,— A. L. C. Saris, kwaliteitsdienst75,— P. A. Stuiver, bottelarij50,— J. M. J. Verheijen, interne dienst40,— J. W. J. van Vugt, bottelarij25,— ledereen kreeg een geschenk uit de groep behorende bij de belo ning. Bunnik H. van Beek, storingsdienst25, Drankenhandels G. H. van Oyen, drankenhandel Tiet25, H. Ketting, drankenhandel Twello25, M. H. W. Janssen, drankenhandel Den Bosch25, Mevr. I. Genovese-Louwe Kooymans, drankenhandel Rotterdam25, H. C. van der Linden, drankenhandel Rotterdam 25, A. S. Heidoorn, drankenhandel Alkmaar15, 's-Hertogenbosch A. G. H. Wildschut, kwaliteitsdienst25, L. C. Schoenmakers, lagerkelder25, W. P. van Berkel/A. van Doleweerd, bottelarij25, M. Withagen, gistkelder25, A. J. Robben, bottelarij25, P. J. van Diepen, bottelarij25, W. A. G. M. Janssen, expeditie15, 17

Vers van 't Vat | 1979 | | pagina 17