vers van 1 vat in dit nummer Mededeling Correspondentschap Bunnik I I Bij de achterpagina Zoeterwoude ontving in januari jl. een groot aantal Ingelanden, de eigenaars of pachters van een stuk grond in de omliggende polders (zie pagina 8). Omdat in dit artikel enkele pol ders met name worden genoemd, hebben wij op de achterpagina een kaart van het desbe treffende gebied afgedrukt. Bij de voorpagina Midden tussen de bloeiende oleanders en het groen ziet u hier een van onze vier Dreher vestigingen in Italië. Het is de brouwerij te Massafra, gelegen bij de stad Taranto in de „hak" van Italië. In dit nummer (pag. 4 t/m 7) vindt u een uitgebreide reportage over onze Italiaanse vestigingen. 30STE JAARGANG 2/79 MAART PERSONEELSBLAD VAN HET HEINEKEN CONCERN Redactie-adres: Postbus 28,1000 AA Amsterdam Telefoon 020 - 702283, 702264, 702172 REDACTIE: W. J. Bruggeman (hoofdredacteur) Ineke Spoorenberg Els Reijnders REDACTIECOMMISSIE: Mr. J. Th. Kappelle Mr. D. P. de Graaf Jhr. F. J. C. Mollerus Mr. L. M. Pahud de Mortanges Ir. J. B. R. Schwietert J. Siep H. A. H. Verlinden CORRESPONDENTEN: Amsterdam (Stadhouderskade): P. A. Sternfeld Amsterdam (Mauritskade): P. L. A. Verstegen Bunnik: J. P. J. van Rijnsoever Hattem: A. J. Voortman 's-Hertogenbosch: C. Timmers Leeuwarden: B. W. Siemens Rotterdam (Crooswijksesingel): J. A. Matser Rotterdam (Maaskade) en Schiedam: F. G. A. M. Roolaart Zoeterwoude: H. Klein Zwolle: L. J. van Rhijn Mr. j. h. Drost Met ingang van 1 juli a.s. zal mr. J. H. Drost drs. P.P.Snoep opvolgen als groepsdirecteur export. De heer Drost is thans managing director van National Brewing Com pany Limited te Trinidad en Windward Leeward Brewery Limi ted te St. Lucia. Na een klein jaar het correspondentschap voor onze vestiging in Bunnik te hebben ver vuld, heeft Mieke Ver voorn om persoonlijke redenen de pen voor j. p. j. van rijnsoever yers van \/at neerge legd. Wij vinden het jammer dat zij haar met zoveel enthousiasme begonnen re dactionele werk niet heeft kunnen voortzetten. Hoe dan ook Mieke, mede namens de lezers hartelijk dank voor wat je ten behoeve van ons personeelsblad hebt gedaan. Als nieuwe correspondent in Bunnik be groeten wij de heer J. P. J. van Rijnsoe ver, werkzaam in de technische dienst, die met zijn 22 dienstjaren voor de meesten bij Vrumona geen onbekende is. Harry, van harte welkom in de kring van Vers van 't Vat en veel succes bij je werk als correspondent! Redactie Overname van de gehele of gedeeltelijke in houd van dit blad Is slechts toegestaan na verkregen toestemming van de concern-staf- dienst Public Relations, tel. 020-702257. 1 De Dreher vestiging in Massafra 2 Colofon; inhoud; nieuwe cor respondent 3 Sneeuwen ijs op de vestigingen 4 Een reportage over de ontwik kelingen van Heineken en Dre her in Italië 8 Bedrijfsnieuws uit onder meer Den Bosch en Zoeterwoude 10 De interne accountantsdienst onder de loep genomen 12 Parlant du Vin XIII 14 Willem Kwaak in opmars 15 Ideeënbusnieuws 16 De omgeving van Zoeterwoude door de fotoclub aldaar met bij zonder veel sfeer vastgelegd. 18 Nieuws uit het buitenland 20 Een uit zesduizend: Ineke Fles 21 Jubilea en pensioneringen 24 Verenigingsnieuws met onder andere: het verslag van het per soneelsfeest in Amsterdam en de oprichting van een wielren- club in Den Bosch; eveneens vindt u op deze pagina de be kendmaking van de winnaars van de kerstpuzzel 26 Kroniek 27 Proost 28 Topografische kaart van de om geving Zoeterwoude Inlegvel: Gezamenlijke onderne mingsradenbijeenkomst in Zoe terwoude. Kopij en foto's voor het vierde nummer dienen uiterlijk 13 april a.s. in het bezit van de redactie te zijn. Kopij en foto's voor het nummer daar op (5/1979) dienen uiterlijk 14 mei a.s. in het bezit van de redactie te zijn. 2

Vers van 't Vat | 1979 | | pagina 2